Палас (Рудозем)

BGSupporters форум

Палас (Рудозем)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
15.12.2019 12:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
28.09.2019 10:30 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:3
06.10.2019 12:00 4 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:3
13.10.2019 12:30 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:2
20.10.2019 12:00 6 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:4
30.11.2019 12:00 7 кръг Г Извор (Горски извор) 3:4
06.11.2019 13:00 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 8:0
10.11.2019 12:00 9 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 7:2
17.11.2019 12:00 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:1
23.11.2019 13:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
14.03.2020 13:00 12 кръг Г Сокол (Марково) анл.
22.03.2020 12:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
29.03.2020 10:30 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) анл.
04.04.2020 12:00 15 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
12.04.2020 12:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
18.04.2020 12:00 17 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
26.04.2020 12:00 18 кръг Д Извор (Горски извор) анл.
02.05.2020 12:00 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) анл.
10.05.2020 12:00 20 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
16.05.2020 12:00 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
24.05.2020 12:00 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1947 (Пловдив) 10 4 4 2 30:14 16
6 ФК Хасково 1924 (Хасково) 10 3 4 3 14:11 13
7 Палас (Рудозем) 10 4 1 5 37:25 13
8 Марица 1921 (Пловдив) 10 3 1 6 14:19 10
9 ФА Пловдив (Пловдив) 10 3 0 7 14:46 9

Палас (Рудозем)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 15:00 1 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:4
- 2 кръг
почива
05.10.2019 15:00 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:2
12.10.2019 15:00 4 кръг Г Лион (Пловдив) 1:0
19.10.2019 15:00 5 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:4
09.11.2019 15:00 6 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) 4:0
16.11.2019 15:00 7 кръг Д ФА Пловдив II (Пловдив) 2:2
28.03.2020 16:30 8 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
04.04.2020 16:30 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
11.04.2020 16:30 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) анл.
16.04.2020 16:30 11 кръг Д Лион (Пловдив) анл.
25.04.2020 16:30 12 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
02.05.2020 16:30 13 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) анл.
09.05.2020 16:30 14 кръг Г ФА Пловдив II (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФА Пловдив (Пловдив) 6 5 0 1 26:12 15
3 Пълдин (Пловдив) 6 4 0 2 25:13 12
4 Палас (Рудозем) 6 2 2 2 13:12 8
5 Лион (Пловдив) 6 2 0 4 10:15 6
6 Юнайтед (Пловдив) 6 1 1 4 13:22 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 МОГ КЖ/СМ 7 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2015/2016 А ОФГ СМ 1 място
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ СМ 3 място
1963/1964 ЗФГ 1 място
1962/1963 ЗФГ 1 място
1961/1962 ЗФГ 8 място

Интернет страници