Пълдин (Пловдив)

BGSupporters форум

Пълдин (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 12:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
17.09.2023 12:00 2 кръг Д Девин (Девин) 2:2
24.09.2023 10:00 3 кръг Г Сокол (Марково) 6:0
30.09.2023 14:00 4 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 6:1
09.10.2023 15:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
14.10.2023 12:00 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:7
21.10.2023 10:30 7 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:4
28.10.2023 10:30 8 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:1
06.11.2023 15:00 9 кръг Д Вихър (Белозем) 3:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:1
18.11.2023 10:30 11 кръг Д Тракия 94 (Царимир) 4:1
10.03.2024 12:00 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:8
16.03.2024 12:00 13 кръг Г Девин (Девин) 0:3
24.03.2024 11:00 14 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
30.03.2024 11:00 15 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 7:4
10.04.2024 16:00 16 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:8
13.04.2024 10:00 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
21.04.2024 10:00 18 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
26.04.2024 18:30 19 кръг Д Беломорец (Асеновград) 0:4
04.05.2024 10:00 20 кръг Г Вихър (Белозем) 0:3
10.05.2024 18:00 21 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:4
26.05.2024 10:00 22 кръг Г Тракия 94 (Царимир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Беломорец (Асеновград) 20 12 2 6 47:32 38
6 Вихър (Белозем) 21 11 3 7 64:34 36
7 Пълдин (Пловдив) 21 7 3 11 41:60 24
8 Тракия 94 (Царимир) 21 6 2 13 33:82 20
9 Свобода 2011 (Пещера) 22 6 2 14 52:90 20

Пълдин (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.03.2024 12:00 1 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
31.03.2024 11:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2
отложен 3 кръг Д Житница (Житница) -:-
12.04.2024 18:15 4 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:3
21.04.2024 15:00 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 8:0
28.04.2024 09:30 6 кръг Г Хисаря (Хисаря) 10:1
11.05.2024 11:00 7 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 4:2
отложен 8 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
24.05.2024 09:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 8 8 0 0 60:4 24
2 Чавдар (Пловдив) 8 6 0 2 30:9 18
3 Пълдин (Пловдив) 6 5 0 1 29:8 15
4 Реал (Пловдив) 7 5 0 2 20:7 15
5 Траките 2007 (Скутаре) 6 3 0 3 24:16 9

Пълдин (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2023 09:00 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
24.09.2023 11:00 2 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 6:3
- 3 кръг
почива
08.10.2023 12:00 4 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:2
15.10.2023 12:00 5 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 3:3
22.10.2023 14:00 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
29.10.2023 09:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:3
05.11.2023 11:00 8 кръг Д Велд (Пловдив) 0:3
12.11.2023 09:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 6:8
19.11.2023 09:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
отложен 11 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
отложен 12 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
10.12.2023 10:00 13 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак 1947 (Пловдив) 12 5 1 6 68:51 16
8 Тракия 2004 (Пловдив) 10 5 0 5 37:38 15
9 Пълдин (Пловдив) 10 4 3 3 31:32 15
10 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 3 1 6 34:32 10
11 Пазарджик сити (Пазарджик) 10 2 1 7 15:41 7

Пълдин (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 3:5
01.10.2023 10:00 2 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
08.10.2023 09:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:4
15.10.2023 09:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 8:0
22.10.2023 10:00 5 кръг Г Орлета (Пазарджик) 5:6
29.10.2023 11:00 6 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 0:4
05.11.2023 12:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
12.11.2023 09:00 8 кръг Д Велд (Пловдив) 2:3
19.11.2023 10:00 9 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:0
отложен 10 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пазарджик сити (Пазарджик) 10 4 0 6 24:41 12
8 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 3 1 4 24:34 10
9 Пловдив сити (Пловдив) 8 2 0 6 18:31 6
10 Пълдин (Пловдив) 9 2 0 7 29:30 6
11 Академия Лион (Пловдив) 9 0 0 9 17:50 0

Пълдин (Пловдив)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 16:00 1 кръг Д НСА (София) 1:4
10.09.2023 14:00 2 кръг Г София лейдис 2021 (София) 9:0
16.09.2023 16:00 3 кръг Д Риал (Ковачевци) 16:0
30.09.2023 11:00 4 кръг Д Спортика (Благоевград) 1:1
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 3:1
17.12.2023 11:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 6:0
15.11.2023 13:00 7 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:4
28.10.2023 14:00 8 кръг Д Светкавица (Градежница) анл.
04.11.2023 14:30 9 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 0:1
11.11.2023 14:00 10 кръг Д Енко (Пловдив) 3:0
18.11.2023 12:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 5:0
25.11.2023 12:00 12 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 4:0
02.12.2023 11:00 13 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:0
02.03.2024 12:00 14 кръг Г НСА (София) 1:2
10.03.2024 13:00 15 кръг Д София лейдис 2021 (София) 6:0
- 16 кръг
почива
23.03.2024 15:00 17 кръг Г Спортика (Благоевград) 0:2
30.03.2024 11:00 18 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
14.04.2024 12:00 19 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 2:1
20.04.2024 17:00 20 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:4 Sportal TV
- 21 кръг
почива
01.05.2024 17:00 22 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 4:2
11.05.2024 11:00 23 кръг Г Енко (Пловдив) 3:0
18.05.2024 15:00 24 кръг Д Пирин (Благоевград) 6:1
26.05.2024 14:00 25 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
08.06.2024 13:00 26 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 21 20 1 0 78:10 61
2 Локомотив (Стара Загора) 21 19 1 1 112:22 58
3 Пълдин (Пловдив) 20 13 1 6 59:23 40
4 Спортика (Благоевград) 20 12 3 5 81:22 39
5 ЛП Супер спорт (София) 20 11 2 7 37:25 35

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници