Равда (Равда)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Равда 1954 съществува под това име от 2009 г.
 
Хроника: В село Равда, което по черноморския бряг е почти свързано с общинския център Несебър, футболът започва да се развива през 50-те години на миналия век. В отделни периоди неговият футболен отбор е носил различни имена: Урожай, Вардар, Черноморец, Слънчев бряг, Равда и др. През спортно-състезателната 2008/09 г. той заема мястото на третодивизионния Черноморец (Несебър), но официално се преименува на Равда 1954 през лятото на 2009 г. Междувременно през сезон 2008/09 в областното първенство на Бургас се включва друг отбор - Равда, който играе домакинските си мачове в близкото село Оризаре, а след учредяването на Равда 1954 той приема името Черноморец (Несебър).

Клубни цветове: бял и син.

Прозвище: -

Адрес: с. Равда, общ. Несебър.
Телефон: +359 884 184 519.
E-mail: -

Клубни върхове:
първо място в Югоизточна “В” група: 2009/10 г.
носител на Купата на Аматьорската футболна лига: 2009/10 г.

Равда (Равда)

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 17:00 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:3
28.10.2023 14:30 2 кръг Г Черноморец (Несебър) 1:3
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Черноморски спортист 2022 (Обзор) 0:0
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Банево (кв.Банево, Бургас) 2:3
- 5 кръг
почива
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 4:1
14.10.2023 16:00 7 кръг Г Каблешково (Каблешково) 0:3
21.10.2023 16:00 8 кръг Д Черноморец 1919 II (Бургас) 0:4
04.11.2023 14:30 9 кръг Г Устрем (Тънково) 1:6
12.11.2023 14:30 10 кръг Д Странджа 23 (Малко Търново) 6:1
19.11.2023 14:30 11 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 2:2
26.11.2023 14:30 12 кръг Д Ахелой (Ахелой) 1:2
03.12.2023 14:00 13 кръг Г Нефтохимик 1962 II (Бургас) 0:8
03.03.2024 15:00 14 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:6
10.03.2024 15:00 15 кръг Д Черноморец (Несебър) 1:2
17.03.2024 15:00 16 кръг Г Черноморски спортист 2022 (Обзор) 0:2
24.03.2024 15:00 17 кръг Д Банево (кв.Банево, Бургас) 3:1
- 18 кръг
почива
07.04.2024 17:00 19 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 4:4
14.04.2024 17:00 20 кръг Д Каблешково (Каблешково) 6:1
20.04.2024 17:00 21 кръг Г Черноморец 1919 II (Бургас) 1:4
28.04.2024 17:00 22 кръг Д Устрем (Тънково) 3:1
11.05.2024 18:00 23 кръг Г Странджа 23 (Малко Търново) 3:0
19.05.2024 18:00 24 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 4:1
25.05.2024 18:00 25 кръг Г Ахелой (Ахелой) -:-
02.06.2024 18:00 26 кръг Д Нефтохимик 1962 II (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Устрем (Тънково) 23 10 2 11 72:62 32
8 Каблешково (Каблешково) 22 9 2 11 41:57 29
9 Равда (Равда) 22 7 3 12 44:58 24
10 Ахелой (Ахелой) 22 6 3 13 37:63 21
11 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 21 3 1 17 35:103 10

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Равда"

Стадион "Равда" Стадион "Градски"в гр. Несебър

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Градски"
в гр. Несебър

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2022/2023 Б ОФГ БС 11 място
2021/2022 Б ОФГ БС 6 място
2020/2021 Б ОФГ БС 8 място
2019/2020 Б ОФГ БС 10 място
2018/2019 А ОФГ БС 7 място
2017/2018 А ОФГ БС 6 място
2016/2017 А ОФГ БС 6 място
2015/2016 А ОФГ БС 7 място
2014/2015 А ОФГ БС 8 място
2012/2013 Б ОФГ БС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2010 3.754 107
септември 2010 25.089 22
август 2010 6.554 95
всички

Интернет страници