Свети Влас (Свети Влас)

BGSupporters форум

Свети Влас (Свети Влас)

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 17:00 1 кръг Д Нефтохимик 1962 II (Бургас) 0:8
09.09.2023 17:00 2 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:6
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Черноморец (Несебър) 5:7
24.09.2023 17:00 4 кръг Г Черноморски спортист 2022 (Обзор) 1:3
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Банево (кв.Банево, Бургас) 2:6
08.10.2023 16:00 6 кръг Г Равда (Равда) 1:4
- 7 кръг
почива
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Каблешково (Каблешково) 1:6
04.11.2023 15:00 9 кръг Г Черноморец 1919 II (Бургас) 1:9
12.11.2023 14:30 10 кръг Д Устрем (Тънково) 2:3
24.02.2024 15:00 11 кръг Г Странджа 23 (Малко Търново) 3:0
26.11.2023 14:30 12 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 0:3
03.12.2023 14:00 13 кръг Г Ахелой (Ахелой) 2:4
03.03.2024 15:00 14 кръг Г Нефтохимик 1962 II (Бургас) 2:4
10.03.2024 15:00 15 кръг Д Звезденбург (Бургас) 1:7
17.03.2024 15:00 16 кръг Г Черноморец (Несебър) 2:5
24.03.2024 15:00 17 кръг Д Черноморски спортист 2022 (Обзор) 0:2
31.03.2024 17:00 18 кръг Г Банево (кв.Банево, Бургас) 0:4
07.04.2024 17:00 19 кръг Д Равда (Равда) 4:4
- 20 кръг
почива
20.04.2024 17:00 21 кръг Г Каблешково (Каблешково) 1:3
28.04.2024 17:00 22 кръг Д Черноморец 1919 II (Бургас) 2:8
12.05.2024 18:00 23 кръг Г Устрем (Тънково) 2:2
19.05.2024 18:00 24 кръг Д Странджа 23 (Малко Търново) 3:0
26.05.2024 18:00 25 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:-
02.06.2024 18:00 26 кръг Д Ахелой (Ахелой) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Равда (Равда) 22 7 3 12 44:58 24
10 Ахелой (Ахелой) 22 6 3 13 37:63 21
11 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 21 3 1 17 35:103 10
12 Свети Влас (Свети Влас) 22 2 2 18 36:98 8
13 Странджа 23 (Малко Търново) 23 4 2 17 20:62 14

Свети Влас (Свети Влас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:1
24.09.2023 12:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 3:3
30.09.2023 10:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 8:0
08.10.2023 10:00 4 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 5:0
15.10.2023 11:00 5 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) 6:1
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Ропотамо (Приморско) 9:3
04.11.2023 11:00 7 кръг Д Българово 1948 (Българово) 5:0
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
26.11.2023 11:00 9 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) 0:1
16.03.2024 12:00 10 кръг Г Звезденбург (Бургас) 2:0
24.03.2024 10:00 11 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 5:2
31.03.2024 10:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:10
07.04.2024 10:00 13 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 4:0
14.04.2024 11:00 14 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) 2:1
21.04.2024 10:00 15 кръг Д Ропотамо (Приморско) 5:0
27.04.2024 10:00 16 кръг Г Българово 1948 (Българово) 0:6
11.05.2024 11:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:7
19.05.2024 11:00 18 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Елхово (Елхово) 18 17 0 1 67:11 51
2 Свети Влас (Свети Влас) 18 12 1 5 61:36 37
3 Звезденбург (Бургас) 17 11 1 5 73:31 34
4 Карнобат (Карнобат) 18 11 0 7 74:40 33
5 Черноморец 1919 (Бургас) 18 10 0 8 79:63 30

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Б ОФГ БС 10 място
2021/2022 Б ОФГ БС 4 място
2020/2021 Б ОФГ БС 7 място
2019/2020 Б ОФГ БС 7 място
2018/2019 Б ОФГ БС 3 място
2017/2018 Б ОФГ БС 3 място
2016/2017 Б ОФГ БС 5 място
2015/2016 Б ОФГ БС 4 място
2014/2015 Б ОФГ БС 3 място
2012/2013 Б ОФГ БС 5 място

Интернет страници