Средногорец 2016 (Златица)

BGSupporters форум

Средногорец 2016 (Златица)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:6
26.09.2017 17:00 2 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 11:1
03.10.2017 16:00 3 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 1:4
- 4 кръг
почива
10.10.2017 16:00 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:6
17.10.2017 16:00 6 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 3:0
24.10.2017 16:00 7 кръг Д Звездец (Горна Малина) 6:0
28.10.2017 14:00 8 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:2
31.10.2017 15:00 9 кръг Д Миньор (Перник) 2:4
07.11.2017 14:00 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
12.11.2017 14:00 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:1
19.11.2017 14:00 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:4
26.11.2017 14:00 13 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:2
05.04.2018 11:00 14 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:3
01.04.2018 12:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 4:2
09.04.2018 15:00 16 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 2:2
- 17 кръг
почива
22.04.2018 12:00 18 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:4
- 19 кръг
почива
05.05.2018 14:00 20 кръг Г Звездец (Горна Малина) 6:0
12.05.2018 13:00 21 кръг Д Рилец (Говедарци) 1:0
19.05.2018 15:00 22 кръг Г Миньор (Перник) 0:5
26.05.2018 13:00 23 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
03.06.2018 17:00 24 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
10.06.2018 17:00 25 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
17.06.2018 17:00 26 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 22 11 2 9 66:52 35
6 Бенковски (гр.Костенец) 22 11 2 9 69:44 35
7 Средногорец 2016 (Златица) 22 10 1 11 57:52 31
8 Балкан 1929 (Ботевград) 22 7 4 11 35:40 25
9 Рилец (Говедарци) 22 8 1 13 46:83 25

Средногорец 2016 (Златица)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
05.10.2017 16:00 - Г ЦСКА (София) 0:11

Средногорец 2016 (Златица)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 12:30 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:5
17.09.2017 11:00 2 кръг Г Талант (София) 3:5
24.09.2017 11:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:2
01.10.2017 11:00 4 кръг Д Талант (София) 3:1
08.10.2017 11:00 5 кръг Д Интернационал (София) 1:1
15.10.2017 11:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:4
22.10.2017 12:30 7 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 0:1
29.10.2017 12:30 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1
05.11.2017 11:00 9 кръг Г Талант (София) 3:4
12.11.2017 11:00 10 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:3
19.11.2017 11:00 11 кръг Д Талант (София) 1:1
- 12 кръг Д Интернационал (София) анл.
- 13 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
- 14 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11 5 3 3 20:17 18
3 Интернационал (София) 11 4 3 4 14:19 15
4 Талант (София) 11 3 4 4 23:32 13
5 Надежда (Доброславци) 11 3 3 5 18:25 12
6 Средногорец 2016 (Златица) 11 1 3 7 19:28 6
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 12:30 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:3
18.03.2018 11:00 2 кръг Г Талант (София) 0:3
20.05.2018 12:30 3 кръг Д Интернационал (София) 1:0
01.04.2018 12:30 4 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
15.04.2018 12:30 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
22.04.2018 12:30 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
29.04.2018 11:00 7 кръг Д Талант (София) 4:1
27.05.2018 12:30 8 кръг Г Интернационал (София) 0:1
13.05.2018 12:30 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:2
03.06.2018 12:30 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
25 Талант (София) 10 5 3 2 29:15 18
26 Надежда (Доброславци) 10 5 1 4 20:16 16
27 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 4 3 3 24:19 15
28 Средногорец 2016 (Златица) 10 4 1 5 19:14 13
29 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 1 0 9 6:43 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници