Стрела 2003 (Вълкосел)

BGSupporters форум

Стрела 2003 (Вълкосел)

"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 17:00 1 кръг Г Банско тийм II (Банско) 0:2
11.09.2022 17:00 2 кръг Д Белица 2015 (Белица) 0:1
18.09.2022 17:00 3 кръг Г Пирин (Брезница) 0:6
25.09.2022 17:00 4 кръг Д Дебрен (Дебрен) 3:3
09.10.2022 16:00 5 кръг Г Червено знаме (Кочан) 1:1
16.10.2022 16:00 6 кръг Д Копривлен (Копривлен) 2:0
23.10.2022 16:00 7 кръг Г Ураган 1970 (Горно Драглище) 0:3
30.10.2022 15:00 8 кръг Г Пирин 1941 II (Разлог) 2:6
06.11.2022 15:00 9 кръг Д Пирин 1912 II (Гоце Делчев) 3:2
13.11.2022 15:00 10 кръг Г Планинец (Годлево) 0:3
20.11.2022 15:00 11 кръг Д Места 1929 (Хаджидимово) 0:2
- 12 кръг Д Банско тийм II (Банско) -:-
- 13 кръг Г Белица 2015 (Белица) -:-
- 14 кръг Д Пирин (Брезница) -:-
- 15 кръг Г Дебрен (Дебрен) -:-
- 16 кръг Д Червено знаме (Кочан) -:-
- 17 кръг Г Копривлен (Копривлен) -:-
- 18 кръг Д Ураган 1970 (Горно Драглище) -:-
- 19 кръг Д Пирин 1941 II (Разлог) -:-
- 20 кръг Г Пирин 1912 II (Гоце Делчев) -:-
- 21 кръг Д Планинец (Годлево) -:-
- 22 кръг Г Места 1929 (Хаджидимово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Червено знаме (Кочан) 11 4 1 6 16:21 13
9 Банско тийм II (Банско) 11 3 1 7 22:34 10
10 Ураган 1970 (Горно Драглище) 11 3 1 7 15:31 10
11 Стрела 2003 (Вълкосел) 11 2 2 7 11:29 8
12 Копривлен (Копривлен) 11 2 1 8 13:29 7

Стрела 2003 (Вълкосел)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:00 1 кръг Г Малеш (Микрево) 0:7
17.09.2022 11:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
21.09.2022 11:00 3 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
24.09.2022 11:00 4 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:2
05.10.2022 11:00 5 кръг Г Банско тийм (Банско) 7:3
09.10.2022 11:00 6 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:0
15.10.2022 11:00 7 кръг Г ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:6
22.10.2022 11:00 8 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:3
29.10.2022 11:00 9 кръг Г Хлапетата (Благоевград) 1:5
- 10 кръг
почива
12.11.2022 11:00 11 кръг Д Септември (Симитли) 1:3
19.11.2022 11:00 12 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:5
26.11.2022 11:00 13 кръг Д Орлетата (Благоевград) 0:1
- 14 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 15 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 17 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 18 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
- 19 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 20 кръг Д ФК Спортист 1959 (Падеш) -:-
- 21 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 22 кръг Д Хлапетата (Благоевград) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 25 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) -:-
- 26 кръг Г Орлетата (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Хлапетата (Благоевград) 12 4 5 3 20:13 17
10 ФК Спортист 1959 (Падеш) 12 3 1 8 17:41 10
11 Стрела 2003 (Вълкосел) 12 3 0 9 18:39 9
12 Банско тийм (Банско) 12 1 0 11 15:76 3
13 Пирин 1941 (Разлог) 12 0 0 12 5:44 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ БЛ 13 място
2020/2021 А ОФГ БЛ 10 място
2019/2020 А ОФГ БЛ 5 място
2018/2019 А ОФГ БЛ 9 място
2017/2018 А ОФГ БЛ 10 място
2016/2017 А ОФГ БЛ 10 място
2015/2016 А ОФГ БЛ 5 място
2014/2015 А ОФГ БЛ 3 място
2012/2013 А ОФГ БЛ 2 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници