Свобода 2011 (Пещера)

BGSupporters форум

Свобода 2011 (Пещера)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 18:00 1 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:2
- 2 кръг
почива
18.09.2022 14:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:4
24.09.2022 12:00 4 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:0
01.10.2022 10:30 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
09.10.2022 10:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
16.10.2022 09:30 7 кръг Д Реал (Пловдив) 2:0
23.10.2022 10:30 8 кръг Д Реал II (Пловдив) 3:0
30.10.2022 12:30 9 кръг Г Левски (Карлово) 3:0
06.11.2022 10:30 10 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 1:0
12.11.2022 10:30 11 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:1
20.11.2022 12:00 12 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
27.11.2022 10:30 13 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:1
- 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Реал II (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 23 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 26 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар (Пловдив) 12 7 4 1 32:8 25
3 Марица 1921 (Пловдив) 10 7 3 0 31:10 24
4 Свобода 2011 (Пещера) 12 7 3 2 21:9 24
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 12 6 0 6 44:30 18
6 Юнайтед (Пловдив) 12 6 0 6 30:40 18

Свобода 2011 (Пещера)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 10:15 1 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
18.09.2022 14:00 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
- 3 кръг
почива
01.10.2022 10:15 4 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:1
09.10.2022 12:45 5 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 5:1
16.10.2022 11:30 6 кръг Д Устина (Устина) 1:5
23.10.2022 10:15 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:5
30.10.2022 11:30 8 кръг Г Левски (Карлово) 0:10
06.11.2022 10:15 9 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:3
13.11.2022 10:15 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
20.11.2022 10:15 11 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 1:3
- 12 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 13 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 16 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Устина (Устина) -:-
- 18 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сокол (Марково) 10 3 1 6 18:27 10
8 Юнайтед (Пловдив) 10 3 1 6 25:30 10
9 Свобода 2011 (Пещера) 10 3 1 6 18:33 10
10 Пловдив 2015 (Пловдив) 10 3 1 6 12:24 10
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 2 1 6 13:32 7

Свобода 2011 (Пещера)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2022 11:00 1 кръг Г Феникс (Пловдив) 3:0
24.09.2022 14:00 2 кръг Д Барс (Пловдив) 4:2
01.10.2022 12:00 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:2
08.10.2022 14:00 4 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:1
15.10.2022 10:00 5 кръг Г Реал (Пловдив) 4:2
22.10.2022 14:00 6 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 11:0
29.10.2022 13:00 7 кръг Г Калояново (Калояново) 2:2
05.11.2022 14:00 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0
03.12.2022 13:00 9 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 7:1
19.11.2022 10:00 10 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:0
26.11.2022 11:00 11 кръг Г Пълдин (Пловдив) 7:0
- 12 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Барс (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 16 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 18 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 19 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свобода 2011 (Пещера) 11 10 1 0 53:10 31
2 Реал (Пловдив) 11 9 1 1 42:17 28
3 Калояново (Калояново) 11 8 1 2 47:20 25
4 Родопа Смолян (Смолян) 10 6 1 3 52:19 19
5 Феникс (Пловдив) 11 5 2 4 28:29 17

Свобода 2011 (Пещера)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 09:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 8:0
22.09.2022 13:00 2 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 4:0
25.09.2022 09:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:1
09.10.2022 12:00 4 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:4
16.10.2022 13:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:8
23.10.2022 13:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 13:0
20.11.2022 10:00 7 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:7
06.11.2022 13:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
13.11.2022 13:00 9 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:3
- 10 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 16 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9 8 0 1 60:10 24
2 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 7 1 1 39:18 22
3 Свобода 2011 (Пещера) 9 5 0 4 39:23 15
4 Орлета (Пазарджик) 9 5 0 4 31:36 15
5 ФА Карлово (Карлово) 9 4 1 4 30:21 13

Клубна емблема

Отбор

Свобода 2011 (Пещера)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПЗ 3 място
2018/2019 - -
2017/2018 Трета лига 12 място
2016/2017 Трета лига 16 място
2015/2016 А ОФГ ПЗ 4 място
2014/2015 А ОФГ ПЗ 14 място
2013/2014 А ОФГ ПЗ 12 място
2012/2013 А ОФГ ПЗ 7 място
2011/2012 Б ОФГ ПЗ 1 място
2009/2010 А ОФГ ПЗ 14 място
2008/2009 А ОФГ ПЗ 2 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 8.514 66
април 2018 5.887 79
март 2018 13.938 40
ноември 2017 11.989 48
октомври 2017 14.398 38
септември 2017 11.181 51
август 2017 10.598 51
май 2017 16.861 34
април 2017 2.392 90
март 2017 12.884 43
ноември 2016 14.593 39
октомври 2016 5.454 83
септември 2016 3.906 85
август 2016 9.486 60
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници