Ямбол 2004 (Ямбол)

BGSupporters форум

Ямбол 2004 (Ямбол)

ЮМВ: Сливен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 12:00 1 кръг Г Стралджа (Стралджа) 3:1
06.10.2018 10:30 2 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 5:1
13.10.2018 10:30 3 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:4
20.10.2018 10:30 4 кръг Д Балкан (Твърдица) 3:0
27.10.2018 10:30 5 кръг Г Хаджи Димитър (Самуилово) 4:1
03.11.2018 10:30 6 кръг Д Стралджа (Стралджа) 3:5
10.11.2018 10:30 7 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
17.11.2018 10:30 8 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:4
23.03.2019 10:30 9 кръг Г Балкан (Твърдица) 6:5
30.03.2019 10:30 10 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) 2:4
06.04.2019 10:30 11 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 0:4
13.04.2019 10:30 12 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) 4:4
20.04.2019 10:30 13 кръг Г Балкан (Твърдица) 3:2
27.04.2019 10:30 14 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
04.05.2019 10:30 15 кръг Д Стралджа (Стралджа) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Хаджи Димитър (Самуилово) 15 9 4 2 52:28 31
3 Стралджа (Стралджа) 15 9 2 4 52:31 29
4 Ямбол 2004 (Ямбол) 15 8 1 6 40:37 25
5 Ямбол 1915 (Ямбол) 15 1 2 12 20:70 5
6 Балкан (Твърдица) 15 1 1 13 30:76 4

Ямбол 2004 (Ямбол)

Квалификации за Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Първи предварителен кръг
29.05.2019 17:00 - Г Розова долина (Казанлък) 0:11
Деца: Ямбол - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 10:30 1 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:4
07.10.2018 10:30 2 кръг Д Сливен 2000 II (Сливен) 9:0
14.10.2018 10:30 3 кръг Г Стралджа (Стралджа) 4:4
19.10.2018 16:30 4 кръг Д Елхово (Елхово) 6:0
28.10.2018 10:30 5 кръг Г Балкан (Лозенец) 13:1
04.11.2018 10:00 6 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 13:1
11.11.2018 10:30 7 кръг Г Бенковски (Зимница) 11:0
17.11.2018 10:30 8 кръг Д Ямбол 2004 II (Ямбол) 7:2
25.11.2018 10:30 9 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) 4:1
01.05.2019 12:00 10 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:4
31.03.2019 10:30 11 кръг Г Сливен 2000 II (Сливен) 10:1
07.04.2019 12:00 12 кръг Д Стралджа (Стралджа) 6:2
11.04.2019 14:00 13 кръг Г Елхово (Елхово) 1:0
21.04.2019 10:30 14 кръг Д Балкан (Лозенец) 15:1
26.04.2019 14:30 15 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 6:0
05.05.2019 12:00 16 кръг Д Бенковски (Зимница) 12:5
12.05.2019 12:00 17 кръг Г Ямбол 2004 II (Ямбол) 3:0
19.05.2019 10:30 18 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сливен 2000 (Сливен) 18 17 1 0 134:13 52
2 Ямбол 2004 (Ямбол) 18 15 1 2 129:28 46
3 Тунджа 2006 (Тенево) 18 14 0 4 88:23 42
4 Стралджа (Стралджа) 18 12 2 4 93:27 38
5 Елхово (Елхово) 18 7 2 9 27:47 23

Ямбол 2004 II (Ямбол)

Деца: Ямбол - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 10:30 1 кръг Г Стралджа (Стралджа) 0:7
07.10.2018 12:30 2 кръг Д Балкан (Лозенец) 4:2
14.10.2018 10:30 3 кръг Г Бенковски (Зимница) 1:6
21.10.2018 11:00 4 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) 3:5
28.10.2018 10:30 5 кръг Г Сливен 2000 II (Сливен) 3:2
04.11.2018 12:00 6 кръг Д Елхово (Елхово) 2:2
11.11.2018 10:30 7 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2
17.11.2018 10:30 8 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) 2:7
23.11.2018 10:30 9 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:4
24.03.2019 10:30 10 кръг Д Стралджа (Стралджа) 1:8
31.03.2019 10:30 11 кръг Г Балкан (Лозенец) 0:3
07.04.2019 10:30 12 кръг Д Бенковски (Зимница) 12:1
14.04.2019 10:30 13 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) 1:6
21.04.2019 14:00 14 кръг Д Сливен 2000 II (Сливен) 2:3
26.04.2019 11:00 15 кръг Г Елхово (Елхово) 2:3
05.05.2019 10:30 16 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
12.05.2019 12:00 17 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 0:3
19.05.2019 10:30 18 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Елхово (Елхово) 18 7 2 9 27:47 23
6 Сливен 2000 II (Сливен) 18 7 0 11 36:82 21
7 Ямбол 2004 II (Ямбол) 18 4 2 12 41:68 14
8 Ямбол 1915 (Ямбол) 18 4 2 12 25:77 14
9 Бенковски (Зимница) 18 4 0 14 40:117 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2009/2010 А ОФГ ЯБ 6 място
1963/1964 "Б" група 2 място
1962/1963 "Б" група 16 място
1961/1962 ЗФГ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници