Златен век 2020 (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Златен век 2020 (Велики Преслав)

"А" ОГ Шумен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 2:2
10.09.2023 14:00 2 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:4
17.09.2023 14:00 3 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 2:1
24.09.2023 14:00 4 кръг Д Ендже (Царев брод) 6:1
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Волов (Шумен) 0:0
08.10.2023 12:30 6 кръг Д Енев (Дибич) 0:0
14.10.2023 16:00 7 кръг Г Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) 2:3
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Смядово (Смядово) 1:2
05.11.2023 14:00 9 кръг Г Върбица (Върбица) анл.
17.03.2024 12:00 10 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:1
23.03.2024 15:00 11 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:9
31.03.2024 13:00 12 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 0:1
07.04.2024 12:00 13 кръг Г Ендже (Царев брод) 1:0
14.04.2024 14:00 14 кръг Д Волов (Шумен) -:-
20.04.2024 17:00 15 кръг Г Енев (Дибич) -:-
27.04.2024 17:00 16 кръг Д Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
04.05.2024 17:00 17 кръг Г Смядово (Смядово) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив 2008 (Каспичан) 13 4 3 6 20:22 15
6 Смядово (Смядово) 12 4 3 5 18:24 15
7 Златен век 2020 (Велики Преслав) 12 4 3 5 17:24 15
8 Волов (Шумен) 12 1 6 5 12:21 9
9 Ендже (Царев брод) 12 0 0 12 6:58 0

Златен век 2020 (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:6
22.09.2023 15:30 2 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:12
30.09.2023 10:30 3 кръг Д ФК Тича (Варна) 1:0
06.10.2023 15:30 4 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:6
14.10.2023 10:00 5 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:2
21.10.2023 10:00 6 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:0
28.10.2023 11:00 7 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 5:0
04.11.2023 11:00 8 кръг Г Космос (Браничево) 4:3
11.11.2023 11:00 9 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:1
09.03.2024 11:00 10 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:5
16.03.2024 13:00 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
23.03.2024 14:30 12 кръг Г ФК Тича (Варна) 1:0
30.03.2024 13:00 13 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:1
18.05.2024 13:00 14 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
14.04.2024 10:00 15 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
20.04.2024 11:00 16 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Космос (Браничево) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Космос (Браничево) 13 7 0 6 54:35 21
6 Атлетик (Провадия) 14 6 0 8 39:46 18
7 Златен век 2020 (Велики Преслав) 13 5 2 6 16:38 17
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 14 1 1 12 5:78 4
9 Калиакра 1923 (Каварна) 15 1 0 14 6:78 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници