Две могили (Две могили)

BGSupporters форум

Две могили (Две могили)

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Г Атлетик (Тръстеник) 0:1
22.09.2019 17:00 2 кръг Д Янтра (Ценово) 3:0
29.09.2019 17:00 3 кръг Г Борово 2000 (Борово) 3:0
- 4 кръг
почива
13.10.2019 15:00 5 кръг Д Дунав (Батин) 1:2
19.10.2019 15:00 6 кръг Г Ботев 2010 (Копривец) 0:5
02.11.2019 14:00 7 кръг Д Янтра (Долна Студена) 5:1
10.11.2019 14:00 8 кръг Г Левски (Караманово) 3:3
17.11.2019 14:00 9 кръг Д Левски (Новград) анл.
24.11.2019 14:00 10 кръг Г Партизан (Босилковци) -:-
17.11.2019 14:00 11 кръг Д Младост (Екзарх Йосиф) 0:0
- 12 кръг Д Атлетик (Тръстеник) -:-
- 13 кръг Г Янтра (Ценово) -:-
- 14 кръг Д Борово 2000 (Борово) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Дунав (Батин) -:-
- 17 кръг Д Ботев 2010 (Копривец) -:-
- 18 кръг Г Янтра (Долна Студена) -:-
- 19 кръг Д Левски (Караманово) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Партизан (Босилковци) -:-
- 22 кръг Г Младост (Екзарх Йосиф) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Партизан (Босилковци) 6 4 0 2 12:9 12
5 Ботев 2010 (Копривец) 8 3 2 3 20:18 11
6 Две могили (Две могили) 8 3 2 3 15:12 11
7 Янтра (Ценово) 9 3 0 6 16:31 9
8 Борово 2000 (Борово) 7 1 1 5 6:28 4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе / Първи кръг
28.08.2019 18:00 - Д Атлетик (Тръстеник) 0:0
Област Русе / Втори кръг
03.09.2019 18:00 - Д Младост (Екзарх Йосиф) 1:3

Две могили (Две могили)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 11:30 1 кръг Д Локомотив (Русе) 0:2
28.09.2019 11:30 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:2
05.10.2019 11:30 3 кръг Д Дунав (Сливо поле) 17:0
12.10.2019 11:30 4 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:3
19.10.2019 11:30 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
26.10.2019 11:30 6 кръг Д Вихър (Завет) 1:4
02.11.2019 11:30 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:4
- 8 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 10 кръг Г Дунав (Сливо поле) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг Г Вихър (Завет) -:-
- 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Завет) 7 4 1 2 33:14 13
5 Локомотив (Русе) 7 3 1 3 20:9 10
6 Черноломец 1919 (Попово) 7 2 0 5 16:22 6
7 Две могили (Две могили) 7 1 0 6 19:17 3
8 Дунав (Сливо поле) 7 0 0 7 0:105 0

Две могили (Две могили)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Локомотив (Русе) 1:0
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:0
05.10.2019 10:00 3 кръг Д Дунав (Сливо поле) 15:0
12.10.2019 10:00 4 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:1
19.10.2019 10:00 5 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
26.10.2019 10:00 6 кръг Д Вихър (Завет) 2:0
02.11.2019 10:00 7 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0
- 8 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 10 кръг Г Дунав (Сливо поле) -:-
- 11 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг Г Вихър (Завет) -:-
- 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 7 0 0 48:1 21
2 Черноломец 1919 (Попово) 7 4 1 2 28:8 13
3 Две могили (Две могили) 7 4 1 2 21:5 13
4 Локомотив (Русе) 7 4 0 3 34:7 12
5 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 7 4 0 3 23:11 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници