ФК Спартак (Варна)

BGSupporters форум

ФК Спартак (Варна)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
- 1 кръг
почива
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:2
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
04.09.2016 17:00 4 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:1
10.09.2016 17:00 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:3
17.09.2016 17:00 6 кръг Г Интер (Добрич) 0:0
24.09.2016 17:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 3:1
01.10.2016 16:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
08.10.2016 16:00 9 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) -:-
15.10.2016 16:00 10 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
22.10.2016 15:00 11 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) -:-
26.10.2016 15:00 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
30.10.2016 14:00 13 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 14 кръг
почива
11.11.2016 14:00 15 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
19.11.2016 14:00 16 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
26.11.2016 14:00 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
03.12.2016 14:00 18 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
25.02.2017 19 кръг Д Интер (Добрич) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 22 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) -:-
- 23 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 24 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) -:-
- 25 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 26 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Варна / Финал
05.10.2016 - Д Суворово 1 (Суворово) -:-

ФК Спартак (Варна)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Д Аврен (Аврен) 10:3
17.09.2016 12:00 2 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:0
отложен 3 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
02.10.2016 10:00 4 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 5 кръг
почива
16.10.2016 10:00 6 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
23.10.2016 10:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
30.10.2016 10:00 8 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
04.11.2016 10:00 9 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
11.11.2016 10:00 10 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
20.11.2016 10:00 11 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 14 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 15 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 17 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 18 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 21 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-

ФК Спартак (Варна)

Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 14:00 1 кръг Д Юнак (Варна) 3:1
22.09.2016 14:00 2 кръг Г Черно море (Варна) 0:7
24.09.2016 14:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:2
01.10.2016 14:00 4 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
08.10.2016 14:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
15.10.2016 14:00 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
22.10.2016 14:00 7 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 8 кръг
почива
07.11.2016 14:00 9 кръг Г Аристон (Русе) -:-
- 10 кръг Г Юнак (Варна) -:-
- 11 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 13 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Аристон (Русе) -:-

ФК Спартак (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
24.09.2016 10:30 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 7:0
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) -:-
09.10.2016 10:30 5 кръг Д Аристон (Русе) -:-
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Волов (Шумен) -:-
22.10.2016 10:30 7 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
29.10.2016 10:30 8 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.11.2016 10:30 9 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
14.11.2016 10:30 10 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
26.11.2016 10:30 12 кръг Д Черно море (Варна) -:-
03.12.2016 10:30 13 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 16 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 17 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) -:-
- 18 кръг Г Аристон (Русе) -:-
- 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 22 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 23 кръг Д Аксаково (Аксаково) -:-
- 24 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 25 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 26 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ВН 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници