Национал (София)

BGSupporters форум

Национал (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
30.10.2016 14:00 1-ви мач Д Хасково (Хасково) 2:2
20.11.2016 14:00 реванш Г Хасково (Хасково) 2:0
1/4 финали
10.12.2016 13:00 1-ви мач Д Левски (София) 0:6
14.12.2016 13:00 реванш Г Левски (София) 0:7
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2016 11:00 1 кръг Г Левски (София) 0:5
11.09.2016 09:30 2 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:0
18.09.2016 09:30 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:1
25.09.2016 09:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 3:1
02.10.2016 09:30 5 кръг Д Спортист 13 (София) 7:3
09.10.2016 09:30 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
16.10.2016 09:30 7 кръг Д Септември (София) 3:1
23.10.2016 09:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
01.11.2016 11:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 7:4
07.11.2016 14:00 10 кръг Д Левски (София) 1:3
14.11.2016 11:00 11 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:3
17.12.2016 12:30 12 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:2
27.11.2016 09:30 13 кръг Д ЦСКА (София) 2:9
04.12.2016 11:00 14 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
05.03.2017 09:30 15 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
12.03.2017 15:00 16 кръг Г Септември (София) 5:0
19.03.2017 09:30 17 кръг Д Славия 1913 (София) 4:1
27.03.2017 11:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 6:1
02.04.2017 09:30 19 кръг Г Левски (София) 1:8
09.04.2017 09:30 20 кръг Д Левски-Раковски (София) 6:0
23.04.2017 18:30 21 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:2
30.04.2017 09:30 22 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
07.05.2017 09:30 23 кръг Д Спортист 13 (София) 11:2
14.05.2017 11:00 24 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:4
21.05.2017 09:30 25 кръг Д Септември (София) 3:0
28.05.2017 09:30 26 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
04.06.2017 11:00 27 кръг Д Чавдар (Етрополе) 12:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 27 20 2 5 124:37 62
3 Славия 1913 (София) 27 15 3 9 58:42 48
4 Национал (София) 27 15 2 10 92:61 47
5 ДИТ Спорт (София) 27 11 4 12 49:45 37
6 Локомотив 1929 (София) 27 10 4 13 46:49 34

Национал (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 13:00 1 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 3:1
08.10.2016 16:00 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 5:0
12.10.2016 16:00 3 кръг Г Септември (София) 6:3
15.10.2016 16:30 4 кръг Г Витоша 13 (София) 0:1
22.10.2016 10:30 5 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:1
29.10.2016 12:00 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 8:0
01.11.2016 16:30 7 кръг Д ДИТ Спорт (София) 4:2
05.11.2016 09:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 4:3
12.11.2016 13:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
19.11.2016 13:30 10 кръг Г Левски (София) 0:4
26.11.2016 16:30 11 кръг Д ЦСКА (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша 13 (София) 11 8 0 3 31:17 24
4 Славия 1913 (София) 11 7 0 4 29:19 21
5 Национал (София) 11 7 0 4 38:21 21
6 Септември (София) 11 5 0 6 29:34 15
7 ДИТ Спорт (София) 11 5 0 6 23:25 15
Втора фаза / Група "А"
11.03.2017 12:00 1 кръг Д Лъвчетата (София) 4:0
18.03.2017 09:00 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:4
25.03.2017 13:30 3 кръг Д Ферион (София) 8:0
01.04.2017 16:30 4 кръг Г Левски-Раковски (София) 5:0
08.04.2017 12:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
22.04.2017 15:00 6 кръг Г Левски (София) 1:1
29.04.2017 10:30 7 кръг Д Витоша 13 (София) 0:0
06.05.2017 15:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
13.05.2017 10:30 9 кръг Д София спорт (София) 6:2
20.05.2017 15:00 10 кръг Д Септември (София) 2:0
27.05.2017 15:00 11 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша 13 (София) 11 7 1 3 35:10 22
5 Славия 1913 (София) 11 7 1 3 26:10 22
6 Национал (София) 11 5 3 3 29:14 18
7 Миньор (Перник) 11 3 3 5 22:20 12
8 Левски-Раковски (София) 11 3 2 6 13:27 11

Национал (София)

ДПГ12: Републиканско първенство (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "Б"
12.06.2017 19:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:3
13.06.2017 17:30 - Д Ботев (Пловдив) 2:2
14.06.2017 09:00 - Г ФК Спартак (Варна) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 1 0 1 0 2:2 1
2 Етър ВТ (Велико Търново) 1 1 0 0 3:1 3
3 Национал (София) 3 1 1 1 8:5 4
4 ФК Спартак (Варна) 1 0 0 1 0:5 0
За 5-6 място
14.06.2017 13:30 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
- 1 кръг
почива
09.10.2016 14:20 2 кръг Д Левски (София) 2:1
14.10.2016 09:00 3 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:0
22.10.2016 10:20 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:0
30.10.2016 09:00 5 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:0
04.11.2016 13:00 6 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:0
12.11.2016 13:00 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 4:0
20.11.2016 09:00 8 кръг Д Ферион (София) 11:0
25.11.2016 14:20 9 кръг Г Щурче (София) 9:0
03.12.2016 15:30 10 кръг Д РД Спорт (София) 3:0
11.12.2016 14:20 11 кръг Г Елит София (София) 19:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 10 10 0 0 57:1 30
2 Левски (София) 10 9 0 1 61:2 27
3 Метал 2002 (Перник) 10 7 0 3 35:6 21
4 Локомотив 1929 (София) 10 7 0 3 35:8 21
5 Велбъжд (Кюстендил) 10 7 0 3 34:9 21
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 14:20 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:0
11.03.2017 10:50 2 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
18.03.2017 15:30 3 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:0
25.03.2017 17:10 4 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
29.03.2017 14:50 5 кръг Д ЦСКА (София) 6:1
01.04.2017 13:40 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:0
08.04.2017 09:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:1
12.04.2017 16:00 8 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
22.04.2017 10:10 9 кръг Д София спорт (София) 2:0
29.04.2017 11:20 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:0
06.05.2017 10:10 11 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
13.05.2017 13:40 12 кръг Г Септември (София) 5:0
20.05.2017 10:10 13 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 3:0
24.05.2017 17:10 14 кръг Д Левски (София) 2:3
27.05.2017 09:00 15 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 15 13 2 0 56:5 41
2 Национал (София) 15 12 2 1 35:5 38
3 Славия 1913 (София) 15 12 1 2 39:8 37
4 Левски (София) 15 9 3 3 33:12 30
5 ДИТ Спорт (София) 15 8 4 3 34:12 28

Национал (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 13:40 1 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
09.10.2016 09:00 2 кръг Г Септември (София) 6:0
13.10.2016 12:30 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:2
22.10.2016 12:30 4 кръг Г Витоша 13 (София) 0:4
30.10.2016 10:10 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:2
03.11.2016 12:30 6 кръг Г Левски (София) 1:3
12.11.2016 10:10 7 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 9:1
20.11.2016 13:40 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
24.11.2016 14:50 9 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Царско село 2015 (София) 9 7 0 2 42:8 21
4 Левски (София) 9 6 1 2 41:10 19
5 Национал (София) 9 5 0 4 34:17 15
6 Ком 98 (Годеч) 9 4 0 5 31:27 12
7 ЦСКА (София) 9 4 0 5 18:19 12
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 13:40 1 кръг Г Левски (София) 1:2
08.03.2017 10:10 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
18.03.2017 16:00 3 кръг Д Ком 98 (Годеч) 4:0
25.03.2017 09:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 5:1
01.04.2017 10:10 5 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:0
08.04.2017 10:10 6 кръг Г Миньор (Перник) 8:0
12.04.2017 13:40 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 5:2
22.04.2017 12:30 8 кръг Г НСА (София) 5:1
29.04.2017 16:00 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
06.05.2017 11:20 10 кръг Г Локомотив 1929 (София) 9:1
13.05.2017 12:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 2:5
20.05.2017 12:30 12 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
27.05.2017 09:00 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Царско село 2015 (София) 13 8 2 3 46:18 26
4 Славия 1913 (София) 13 8 2 3 42:15 26
5 Национал (София) 13 8 1 4 49:20 25
6 ЦСКА (София) 13 6 3 4 34:29 21
7 НСА (София) 13 6 2 5 30:30 20

Национал (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 13:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 5:0
07.10.2016 11:50 2 кръг Г Лъвчетата (София) 1:1
16.10.2016 11:50 3 кръг Д София спорт (София) 10:0
23.10.2016 13:00 4 кръг Г Левски (София) 2:0
30.10.2016 14:10 5 кръг Д Победа 2013 (София) 5:0
07.11.2016 11:50 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:0
14.11.2016 14:10 7 кръг Д Щурче (София) 9:0
20.11.2016 13:00 8 кръг Д Урвич (Панчарево) 12:0
27.11.2016 10:40 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Национал (София) 9 8 1 0 52:2 25
2 Левски (София) 9 8 0 1 32:3 24
3 Лъвчетата (София) 9 6 2 1 26:8 20
4 Марек 1915 (Дупница) 9 5 1 3 37:20 16
5 Сливнишки герой (Сливница) 9 4 1 4 18:17 13
Втора фаза / Група "А"
04.03.2017 14:50 1 кръг Д Левски (София) 0:2
11.03.2017 12:30 2 кръг Г Лъвчетата (София) 2:1
18.03.2017 14:50 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
25.03.2017 13:40 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 4:2
01.04.2017 10:10 5 кръг Д РД Спорт (София) 7:2
08.04.2017 10:10 6 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:1
22.04.2017 12:30 7 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
29.04.2017 13:40 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
06.05.2017 10:10 9 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:1
13.05.2017 14:50 10 кръг Г НСА (София) 3:4
20.05.2017 10:10 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:1
27.05.2017 16:00 12 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:3
03.06.2017 13:40 13 кръг Д Ферион (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпия ФК (София) 13 8 0 5 30:18 24
6 Левски (София) 13 7 2 4 30:17 23
7 Национал (София) 13 6 2 5 30:24 20
8 Левски-Раковски (София) 13 5 3 5 28:25 18
9 Марек 1915 (Дупница) 13 4 2 7 15:39 14

Национал (София)

ДПГ9: Републиканско първенство (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "Б"
12.06.2017 15:45 - Д Янтра 2013 (Габрово) 2:2
12.06.2017 17:15 - Д Ботев (Пловдив) 4:3
13.06.2017 11:00 - Г Делфините (Варна) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 3 2 0 1 8:6 6
2 Национал (София) 3 1 2 0 7:6 5
3 Делфините (Варна) 3 0 2 1 3:4 2
4 Янтра 2013 (Габрово) 3 0 2 1 4:6 2
За 3-4 място
13.06.2017 15:00 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 6:0
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 10:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 8:0
08.10.2016 13:30 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 16:1
15.10.2016 10:30 3 кръг Г Олимпия ФК (София) 5:2
22.10.2016 12:30 4 кръг Д Елит София (София) 7:0
29.10.2016 13:30 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 15:1
05.11.2016 10:30 6 кръг Д Левски (София) 3:3
12.11.2016 13:30 7 кръг Г Лъвчетата (София) 6:0
19.11.2016 10:30 8 кръг Д ЦСКА (София) 10:0
26.11.2016 12:30 9 кръг Г ЕСФА (София) 12:0
03.12.2016 09:30 10 кръг Г София спорт (София) 12:0
10.12.2016 13:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:5
11.03.2017 10:30 12 кръг Д Славия 1913 (София) 6:0
18.03.2017 12:30 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 11:1
25.03.2017 10:30 14 кръг Д Олимпия ФК (София) 11:1
01.04.2017 14:30 15 кръг Г Елит София (София) 7:0
08.04.2017 13:30 16 кръг Д ДИТ Спорт (София) 8:0
22.04.2017 10:30 17 кръг Г Левски (София) 1:2
29.04.2017 10:30 18 кръг Д Лъвчетата (София) 5:0
06.05.2017 13:30 19 кръг Г ЦСКА (София) 15:0
24.05.2017 12:30 20 кръг Д ЕСФА (София) 5:2
20.05.2017 13:30 21 кръг Д София спорт (София) 8:1
27.05.2017 13:30 22 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 22 19 2 1 118:19 59
2 Национал (София) 22 19 1 2 177:20 58
3 Царско село 2015 (София) 22 18 0 4 167:28 54
4 Славия 1913 (София) 22 17 1 4 120:34 52
5 Лъвчетата (София) 22 11 2 9 64:56 35

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници