Германея (Сапарева баня)

BGSupporters форум

Германея (Сапарева баня)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Банско (Банско) 2:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
22.08.2018 18:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:7
25.08.2018 18:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:0
01.09.2018 17:00 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
08.09.2018 17:00 6 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
15.09.2018 17:00 7 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
22.09.2018 17:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
29.09.2018 17:00 9 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
14.10.2018 16:00 10 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:2
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Беласица (Петрич) 2:6
24.10.2018 16:00 12 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
27.10.2018 16:00 13 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
03.11.2018 14:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:0
10.11.2018 14:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
17.11.2018 14:00 16 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
24.11.2018 14:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
06.03.2019 15:00 18 кръг Д Банско (Банско) 2:1
02.03.2019 15:00 19 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:3
09.03.2019 15:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:3
16.03.2019 15:00 21 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:3
20.03.2019 15:00 22 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 1:0
23.03.2019 15:00 23 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:2
30.03.2019 15:00 24 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
06.04.2019 16:00 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
10.04.2019 16:00 26 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
13.04.2019 16:00 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
20.04.2019 16:00 28 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
24.04.2019 16:00 29 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
04.05.2019 18:00 30 кръг Д Миньор (Перник) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Д Септември (Симитли) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Чавдар (Етрополе) 23 9 2 12 46:40 29
11 Марек 1915 (Дупница) 23 7 5 11 22:24 26
12 Германея (Сапарева баня) 23 8 2 13 28:44 26
13 Надежда (Доброславци) 23 5 7 11 25:44 22
14 Септември (Симитли) 23 5 7 11 17:25 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
05.09.2018 17:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 11:00 - Г Надежда (Доброславци) 2:4
18.07.2018 18:00 - Г Миньор (Перник) 3:3
28.07.2018 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
04.08.2018 11:00 - Г Миньор (Перник) 1:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 14:15 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:5
30.01.2019 14:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:5

Германея (Сапарева баня)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2018 17:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:4
20.09.2018 17:00 2 кръг Г Рилец (Говедарци) 3:0
27.09.2018 17:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:4
04.10.2018 16:00 4 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 6:0
01.11.2018 15:00 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
18.10.2018 18:00 6 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:4
25.10.2018 16:00 7 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 2:1
28.03.2019 15:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
04.04.2019 16:00 9 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
11.04.2019 16:00 10 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
18.04.2019 16:00 11 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) -:-
02.05.2019 17:00 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
09.05.2019 17:00 13 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
16.05.2019 17:00 14 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 1 2 30:6 13
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 2 2 19:11 11
6 Германея (Сапарева баня) 7 3 0 4 13:18 9
7 Рилец (Говедарци) 7 1 0 6 7:24 3
8 Спортист 2006 (Драговищица) 7 0 0 7 3:65 0

Германея (Сапарева баня)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:30 1 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:3
30.09.2018 10:30 2 кръг Г Марек 1919 (Дупница) 1:3
07.10.2018 10:30 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 8:0
14.10.2018 10:30 4 кръг Г Легия (Рударци) 0:5
21.10.2018 10:30 5 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 0:2
28.10.2018 10:30 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:6
04.11.2018 10:30 7 кръг Д Марек 1919 (Дупница) 1:1
11.11.2018 10:00 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:5
07.04.2019 10:30 9 кръг Д Легия (Рударци) -:-
14.04.2019 10:30 10 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) -:-
21.04.2019 10:30 11 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
05.05.2019 10:30 12 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) -:-
12.05.2019 10:30 13 кръг Д Марек 1919 (Дупница) -:-
19.05.2019 10:30 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
26.05.2019 10:30 15 кръг Г Легия (Рударци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор 2014 (Бобов дол) 8 6 0 2 29:7 18
3 Легия (Рударци) 8 5 1 2 22:9 16
4 Марек 1919 (Дупница) 8 2 1 5 14:28 7
5 Германея (Сапарева баня) 8 1 1 6 14:25 4
6 Велбъжд (Кюстендил) 8 1 1 6 10:52 4

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници