Гигант (Белене)

BGSupporters форум

Гигант (Белене)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 17:00 1 кръг Д Ботев (Трънчовица) 1:1
16.09.2017 17:00 2 кръг Г Спартак (Койнаре) анл.
23.09.2017 17:00 3 кръг Д Ботев (Комарево) 3:1
30.09.2017 17:00 4 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:2
07.10.2017 16:00 5 кръг Д Единство (Долни Дъбник) 10:0
14.10.2017 16:00 6 кръг Д Левски (Брест) 0:0
21.10.2017 16:00 7 кръг Г Устрем (Крета) 4:0
28.10.2017 16:00 8 кръг Д Обнова (Обнова) 1:3
04.11.2017 14:00 9 кръг Г Ситомир (Никопол) 3:1
17.03.2018 15:00 10 кръг Г Ботев (Трънчовица) 0:2
- 11 кръг
почива
31.03.2018 15:00 12 кръг Г Ботев (Комарево) 0:3
14.04.2018 17:00 13 кръг Д Ювентус (Малчика) 4:1
21.04.2018 17:00 14 кръг Г Единство (Долни Дъбник) 3:2
28.04.2018 17:00 15 кръг Г Левски (Брест) 0:5
05.05.2018 18:00 16 кръг Д Устрем (Крета) 3:0
12.05.2018 18:00 17 кръг Г Обнова (Обнова) 0:5
19.05.2018 18:00 18 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ювентус (Малчика) 16 10 0 6 30:26 30
5 Левски (Брест) 16 9 2 5 37:17 29
6 Гигант (Белене) 16 8 2 6 36:26 26
7 Ситомир (Никопол) 16 3 0 13 19:33 9
8 Устрем (Крета) 16 2 0 14 11:61 6

Гигант (Белене)

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
- 2 кръг
почива
16.09.2017 09:45 3 кръг Г Трявна (Трявна) 1:4
23.09.2017 09:45 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:7
- 5 кръг
почива
07.10.2017 09:45 6 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:7
- 7 кръг
почива
18.10.2017 15:00 8 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 2:0
21.10.2017 09:45 9 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:12
28.10.2017 09:45 10 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:8
01.11.2017 09:45 11 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:17
04.11.2017 09:45 12 кръг Д Павликени (Павликени) 4:2
11.11.2017 09:45 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:4
- 14 кръг
почива
25.11.2017 10:30 15 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 0:3
02.12.2017 09:45 16 кръг Г Спартак (Плевен) 0:12
09.12.2017 09:45 17 кръг Д Академик (Свищов) 0:5
- 18 кръг
почива
- 19 кръг
почива
17.03.2018 09:45 20 кръг Д Трявна (Трявна) 1:0
07.04.2018 09:45 21 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:15
- 22 кръг
почива
31.03.2018 09:45 23 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3
- 24 кръг
почива
14.04.2018 10:30 25 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 1:2
17.04.2018 16:00 26 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:4
21.04.2018 09:45 27 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:11
28.04.2018 10:30 28 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:8
05.05.2018 09:45 29 кръг Г Павликени (Павликени) 4:6
12.05.2018 09:45 30 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:3
- 31 кръг
почива
19.05.2018 10:30 32 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 2:7
26.05.2018 09:45 33 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
02.06.2018 09:45 34 кръг Г Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Павликени (Павликени) 23 6 4 13 31:67 22
10 Севлиево (Севлиево) 22 6 1 15 22:70 19
11 Трявна (Трявна) 21 4 4 13 24:56 16
12 Гигант (Белене) 22 3 0 19 20:140 9
13 Чардафон 1919 (Габрово) 22 2 2 18 16:71 8

Гигант (Белене)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:3
13.09.2017 15:00 2 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:8
16.09.2017 11:30 3 кръг Г Трявна (Трявна) 0:6
23.09.2017 11:30 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:24
30.09.2017 10:30 5 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 0:3
07.10.2017 11:30 6 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:6
14.10.2017 10:30 7 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:8
- 8 кръг
почива
21.10.2017 11:30 9 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:7
28.10.2017 11:30 10 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
- 11 кръг
почива
04.11.2017 11:30 12 кръг Д Павликени (Павликени) 0:5
11.11.2017 11:30 13 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:4
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
02.12.2017 11:30 16 кръг Г Спартак (Плевен) 0:7
09.12.2017 11:30 17 кръг Д Академик (Свищов) 0:2
01.05.2018 10:30 18 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:7
10.03.2018 10:30 19 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 1:4
17.03.2018 11:30 20 кръг Д Трявна (Трявна) 0:3
07.04.2018 11:30 21 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:10
отложен 22 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
31.03.2018 11:30 23 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:5
07.04.2018 10:30 24 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:8
- 25 кръг
почива
17.04.2018 14:30 26 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:5
21.04.2018 11:30 27 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:8
- 28 кръг
почива
05.05.2018 11:30 29 кръг Г Павликени (Павликени) 0:8
12.05.2018 11:30 30 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:5
- 31 кръг
почива
- 32 кръг
почива
26.05.2018 11:30 33 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
02.06.2018 11:30 34 кръг Г Академик (Свищов) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Левски 2007 (Левски) 24 8 3 13 60:86 27
11 Трявна (Трявна) 24 8 3 13 42:79 27
12 Локомотив 1927 (Дряново) 24 4 2 18 38:118 14
13 Севлиево (Севлиево) 23 4 0 19 27:133 12
14 Гигант (Белене) 23 0 0 23 6:148 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПЛ 5 място
2015/2016 "В" група 16 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 3 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 "В" група 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 1.639 88
април 2016 4.347 79
март 2016 1.765 85
ноември 2015 3.443 87
октомври 2015 3.080 88
август 2015 6.388 69
май 2014 6.314 75
април 2014 3.471 87
март 2014 4.325 84
ноември 2013 8.884 68
септември 2013 8.975 67
август 2013 8.405 66
май 2013 16.465 37
април 2013 5.303 78
март 2013 3.214 86
ноември 2012 2.836 85
октомври 2012 10.393 58
септември 2012 11.053 56
май 2012 12.042 46
април 2012 10.026 64
март 2012 17.657 34
ноември 2011 11.532 68
октомври 2011 4.044 97
септември 2011 10.740 69
август 2011 10.363 64
май 2011 13.386 50
април 2011 7.566 84
март 2011 2.151 103
ноември 2010 7.277 93
октомври 2010 13.315 54
септември 2010 3.925 107
август 2010 1.460 113
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници