Гигант (Белене)

BGSupporters форум

Гигант (Белене)

"А" ОФГ Плевен
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Ракета 1111 (Буковлък) 0:3
03.09.2016 17:00 2 кръг Д Левски (Брест) 3:1
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Ботев (Комарево) 3:3
18.09.2016 17:00 4 кръг Д Левски (Сухаче) 5:0
22.09.2016 17:00 5 кръг Г Ботев (Трънчовица) 1:5
25.09.2016 17:00 6 кръг Д Чавдар (Бръшляница) 4:0
01.10.2016 16:00 7 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:5
08.10.2016 16:00 8 кръг Д Обнова (Обнова) 2:0
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Светослав (Лепица) 2:1
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Спартак (Койнаре) 3:2
29.10.2016 16:00 11 кръг Г Устрем (Крета) 3:2
- 12 кръг Д Ракета 1111 (Буковлък) -:-
- 13 кръг Г Левски (Брест) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Комарево) -:-
- 15 кръг Г Левски (Сухаче) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Трънчовица) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Бръшляница) -:-
- 18 кръг Д Ситомир (Никопол) -:-
- 19 кръг Г Обнова (Обнова) -:-
- 20 кръг Д Светослав (Лепица) -:-
- 21 кръг Г Спартак (Койнаре) -:-
- 22 кръг Д Устрем (Крета) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев (Трънчовица) 11 8 1 2 35:14 25
3 Ситомир (Никопол) 11 8 0 3 30:10 24
4 Гигант (Белене) 11 7 1 3 26:22 22
5 Ботев (Комарево) 11 7 1 3 23:13 22
6 Обнова (Обнова) 11 6 0 5 25:17 18

Гигант (Белене)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 16:00 1 кръг Г Вихър (Славяново) 2:5
30.09.2016 16:00 2 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:6
06.10.2016 3 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 1:2
13.10.2016 4 кръг Д Трявна (Трявна) 0:8
20.10.2016 5 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:12
28.10.2016 6 кръг Д Павликени (Павликени) 0:5
03.11.2016 7 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:9
10.11.2016 8 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 1:1
17.11.2016 9 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
- 10 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 11 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
- 12 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) -:-
- 13 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 14 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) -:-
- 15 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 16 кръг Д Ювентус (Малчика) -:-
- 17 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) -:-
- 18 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ботев 1921 (Златарица) 8 2 1 5 18:24 7
7 Левски 2007 (Левски) 8 2 1 5 14:41 7
8 Вихър (Славяново) 8 2 1 5 10:21 7
9 Партизан (Червен бряг) 8 1 2 5 12:24 5
10 Гигант (Белене) 8 0 1 7 8:48 1

Гигант (Белене)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.10.2016 16:00 1 кръг Д Гунди (Плевен) 2:1
08.10.2016 11:00 2 кръг Д Ситомир (Никопол) 4:4
15.10.2016 11:00 3 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:1
05.11.2016 11:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 2:1
29.10.2016 11:00 5 кръг Г Вихър (Гулянци) 3:4
- 6 кръг Г Гунди (Плевен) -:-
- 7 кръг Г Ситомир (Никопол) -:-
- 8 кръг Д Ювентус (Малчика) -:-
- 9 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 10 кръг Д Вихър (Гулянци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ситомир (Никопол) 5 3 1 1 18:6 10
2 Гунди (Плевен) 5 3 0 2 14:15 9
3 Гигант (Белене) 5 2 2 1 12:11 8
4 Вихър (Гулянци) 5 2 0 3 12:21 6
5 Ювентус (Малчика) 5 1 2 2 9:9 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 16 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 3 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 7 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 "В" група 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 1.639 88
април 2016 4.347 79
март 2016 1.765 85
ноември 2015 3.443 87
октомври 2015 3.080 88
август 2015 6.388 69
май 2014 6.314 75
април 2014 3.471 87
март 2014 4.325 84
ноември 2013 8.884 68
септември 2013 8.975 67
август 2013 8.405 66
май 2013 16.465 37
април 2013 5.303 78
март 2013 3.214 86
ноември 2012 2.836 85
октомври 2012 10.393 58
септември 2012 11.053 56
май 2012 12.042 46
април 2012 10.026 64
март 2012 17.657 34
ноември 2011 11.532 68
октомври 2011 4.044 97
септември 2011 10.740 69
август 2011 10.363 64
май 2011 13.386 50
април 2011 7.566 84
март 2011 2.151 103
ноември 2010 7.277 93
октомври 2010 13.315 54
септември 2010 3.925 107
август 2010 1.460 113
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници