Кариана (Ерден)

BGSupporters форум

Кариана (Ерден)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2019 18:30 1 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
27.07.2019 18:30 2 кръг Г Поморие (Поморие) 1:0
03.08.2019 18:00 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
10.08.2019 18:00 4 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
17.08.2019 18:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
24.08.2019 18:00 6 кръг Г Септември (София) 2:3
31.08.2019 18:00 7 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:1
14.09.2019 18:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:1
20.09.2019 17:00 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:2
29.09.2019 17:00 10 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1
06.10.2019 16:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
19.10.2019 16:00 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:2
15.11.2019 14:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
31.10.2019 14:30 14 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
10.11.2019 14:30 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
23.11.2019 14:30 16 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
30.11.2019 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
07.12.2019 18 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
15.02.2020 19 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
22.02.2020 20 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
29.02.2020 21 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 22 кръг
почива
07.03.2020 23 кръг Д Септември (София) -:-
14.03.2020 24 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
21.03.2020 25 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
04.04.2020 26 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
11.04.2020 27 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
18.04.2020 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
25.04.2020 29 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
02.05.2020 30 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
09.05.2020 31 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
13.05.2020 32 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
16.05.2020 33 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
23.05.2020 34 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Литекс (Ловеч) 11 6 2 3 21:9 20
6 Нефтохимик 1962 (Бургас) 11 6 1 4 18:14 19
7 Кариана (Ерден) 11 5 3 3 18:13 18
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 5 2 4 15:13 17
9 Пирин (Благоевград) 11 4 4 3 16:13 16
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 - Г Хитрино (Хитрино) 2:1
Първи кръг (1/16 финали)
24.09.2019 16:00 - Д Царско село 2015 (София) 3:0
Втори кръг (1/8 финали)
04.12.2019 - Г Ботев (Враца) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.06.2019 17:00 - Д Теута (Драч, Албания, 1) 0:1
25.06.2019 17:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
27.06.2019 18:30 - Д Пирин (Благоевград) 2:0
02.07.2019 19:00 - Д Сб.отбор на Асоциацията на българските футболисти 1:0
05.07.2019 18:00 - Д Ботев (Враца) 0:3
10.07.2019 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
13.07.2019 18:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:2
11.10.2019 16:00 - Г Литекс (Ловеч) 2:0
24.10.2019 16:00 - Г ЦСКА (София) -:-

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2018/2019 Втора лига 12 място
2017/2018 Трета лига 1 място
2016/2017 Трета лига 2 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 А ОФГ МН 1 място
2012/2013 А ОФГ МН 13 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ МН 14 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 31.620 19
април 2019 19.819 26
март 2019 19.922 24
ноември 2018 25.475 19
октомври 2018 12.758 51
септември 2018 16.013 37
май 2018 13.277 37
април 2018 12.314 45
март 2018 13.416 43
ноември 2017 20.221 27
октомври 2017 14.722 37
септември 2017 10.493 58
август 2017 17.790 33
май 2017 12.073 54
април 2017 11.448 52
март 2017 8.946 63
ноември 2016 7.977 71
октомври 2016 16.178 32
септември 2016 13.197 45
август 2016 11.273 46
май 2016 8.949 54
април 2016 10.524 49
март 2016 8.337 59
ноември 2015 10.728 49
октомври 2015 9.506 52
август 2015 2.008 87
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници