Палас (Рудозем)

BGSupporters форум

Палас (Рудозем)

"А" МОФГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2018 16:00 1 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 13:1
07.10.2018 16:00 2 кръг Д Искра (Черноочене) 3:1
14.10.2018 14:30 3 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 1:2
21.10.2018 14:30 4 кръг Д Перперикон (Перперек) 11:1
28.10.2018 14:30 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:6
04.11.2018 14:30 6 кръг Д Арда 1 (Кърджали) 5:3
11.11.2018 14:30 7 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 5:2
- 8 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 9 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 10 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 11 кръг Г Перперикон (Перперек) -:-
- 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 13 кръг Г Арда 1 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 7 7 0 0 25:2 21
2 Палас (Рудозем) 7 5 0 2 40:16 15
3 Върбица 2006 (Бенковски) 5 4 0 1 22:6 12
4 Арда 1 (Кърджали) 6 4 0 2 18:10 12
5 Искра (Черноочене) 6 1 1 4 11:17 4

Палас (Рудозем)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2018 17:00 1 кръг Д Хасково (Хасково) 2:5
26.09.2018 17:00 2 кръг Г Садово (Садово) 7:2
05.10.2018 16:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:4
11.10.2018 16:00 4 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:6
19.10.2018 15:30 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
25.10.2018 16:00 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
02.11.2018 14:30 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:4
отложен 8 кръг Г Сокол (Марково) -:-
16.11.2018 14:30 9 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
- 10 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 11 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арда 1924 (Кърджали) 4 3 0 1 20:1 9
7 Сокол (Марково) 5 3 0 2 19:10 9
8 Палас (Рудозем) 8 2 0 6 15:25 6
9 Садово (Садово) 9 1 0 8 11:42 3
10 Борислав 2009 (Първомай) 9 0 0 9 1:43 0

Палас (Рудозем)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2018 13:30 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:6
22.09.2018 12:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 10:1
30.09.2018 12:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:7
06.10.2018 12:00 4 кръг Д Векта (Пловдив) 3:3
13.10.2018 12:00 5 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 5:1
20.10.2018 12:00 6 кръг Д Пловдив (Пловдив) 1:4
27.10.2018 13:00 7 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:3
03.11.2018 12:00 8 кръг Д Асти АБ (Хасково) 2:2
10.11.2018 10:30 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:3
17.11.2018 12:00 10 кръг Г Девин (Девин) 7:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 17 кръг Г Пловдив (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Д Девин (Девин) -:-
- 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Векта (Пловдив) 10 5 1 4 27:19 16
8 Ботев 2002 (Пловдив) 9 4 1 4 26:19 13
9 Палас (Рудозем) 10 3 2 5 31:30 11
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 1 1 8 12:48 4
11 Девин (Девин) 10 0 1 9 7:76 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 2 място
2015/2016 А ОФГ СМ 1 място
2014/2015 - -
2009/2010 А ОФГ СМ 3 място

Интернет страници