Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

В
24.04.2001 (23 г.)
В
14.01.1992 (32 г.)
В
21.03.1994 (30 г.)
В
04.02.1999 (25 г.)
Зд
26.10.1993 (30 г.)
Зд
24.03.1997 (27 г.)
Зц
11.01.1989 (35 г.)
Зц
19.09.1999 (24 г.)
Зц
15.02.2005 (19 г.)
Зц
02.01.2003 (21 г.)
Зц
19.04.1997 (27 г.)
Зл
28.02.2001 (23 г.)
Зл
23.04.1997 (27 г.)
Хо
05.01.1998 (26 г.)
Хо
23.08.2003 (20 г.)
Хо
22.09.1999 (24 г.)
Хо
06.04.2006 (18 г.)
Ха
29.04.1995 (29 г.)
Кд
16.04.1999 (25 г.)
Кд
12.11.2001 (22 г.)
Кд
15.06.2006 (17 г.)
Кл
05.01.1999 (25 г.)
Кл
17.08.1991 (32 г.)
Кл
28.10.1997 (26 г.)
Н
27.11.1998 (25 г.)
Н
08.05.2006 (18 г.)
Н
27.05.2000 (24 г.)
треньори:
Т
12.06.1975 (48 г.)
напуснали:
Ха
15.11.1994 (29 г.)
Т
10.07.1981 (42 г.)
Зц
04.05.1996 (28 г.)
Зд
17.10.2003 (20 г.)
Н
23.04.2000 (24 г.)
Хц
29.04.1995 (29 г.)
Кд
14.03.1998 (26 г.)

Арда 1924 (Кърджали)

Баражи за Първа лига
Дата Фаза Противник Рез.
29.05.2019 18:30 - Г Септември (София) 1:0 Диема спорт
Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:30 1 кръг Г Кариана (Ерден) 1:0
04.08.2018 18:00 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
13.08.2018 18:00 3 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:2 Диема спорт
19.08.2018 18:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
25.08.2018 18:00 5 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
03.09.2018 17:30 6 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0 Диема спорт
15.09.2018 17:00 7 кръг Г Локомотив 1929 (София) 3:0
21.09.2018 17:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
30.09.2018 19:00 9 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:0
06.10.2018 16:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
21.10.2018 15:00 11 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 Диема спорт
28.10.2018 12:30 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:1 Диема спорт
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Поморие (Поморие) 1:1
12.11.2018 17:30 14 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:0 Диема спорт
24.11.2018 14:30 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:1
01.12.2018 14:30 16 кръг Д Кариана (Ерден) 2:0
08.12.2018 14:00 17 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
23.02.2019 14:30 18 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
02.03.2019 15:30 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:0
09.03.2019 15:30 20 кръг Д Несебър (Несебър) 5:1
18.03.2019 17:30 21 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:2 Диема спорт
30.03.2019 15:30 22 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
08.04.2019 20:00 23 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:1 Диема спорт
15.04.2019 17:30 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Диема спорт
21.04.2019 17:00 25 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
26.04.2019 17:00 26 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
01.05.2019 17:00 27 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2 Диема спорт
11.05.2019 18:00 28 кръг Д Поморие (Поморие) 2:0
19.05.2019 15:00 29 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:0 Диема спорт
23.05.2019 17:00 30 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 30 24 4 2 68:27 76
2 Монтана 1921 (Монтана) 30 18 9 3 49:22 63
3 Арда 1924 (Кърджали) 30 19 5 6 44:18 62
4 ЦСКА 1948 (София) 30 16 11 3 39:18 59
5 Литекс (Ловеч) 30 12 9 9 43:26 45
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
26.09.2018 16:00 - Д Черно море (Варна) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2018 17:30 - Г Ботев (Враца) 1:1
06.07.2018 17:00 - Д Поморие (Поморие) 1:2
11.07.2018 17:30 - Д Македония Г.Петров (Скопие, Мак,1) 1:0
14.07.2018 18:30 - Г Кариана (Ерден) 4:2
17.07.2018 17:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
21.07.2018 18:00 - Д Ботев (Гълъбово) 2:1
13.10.2018 11:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 14:00 - Д Хасково 1957 (Хасково) 3:0
23.01.2019 11:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
29.01.2019 16:30 - Д Спартак II (Москва, Русия, 2) 0:2
02.02.2019 14:00 - Д Тамбов (Тамбов, Русия, 2) 1:2
05.02.2019 10:00 - Д Мариупол (Мариупол, Украйна, 1) 0:3
07.02.2019 15:00 - Д Бананц (Ереван, Армения, 1) 1:0
09.02.2019 14:00 - Д Бачка Топола (Б.Топола, Сърбия, 2) 4:1
12.02.2019 16:30 - Д Актобе (Актобе, Казахстан, 1) 2:2
14.02.2019 14:00 - Д Шахтьор /мл./ (Донецк, Украйна, мл.) 5:3
26.02.2019 13:00 - Д Хасково 1957 (Хасково) 2:1
22.03.2019 15:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:0
08.05.2019 18:00 - Д Хасково (Хасково) 6:0

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2018 11:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
02.12.2018 13:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
13.12.2018 14:00 3 кръг Г Сокол (Марково) 2:3
11.10.2018 16:00 4 кръг Д Палас (Рудозем) 6:0
09.12.2018 13:00 5 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
26.10.2018 15:00 6 кръг Д Садово (Садово) 8:0
06.12.2018 14:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
08.11.2018 14:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 6:0
22.11.2018 14:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
21.03.2019 15:00 10 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
29.03.2019 15:00 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
04.04.2019 16:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
11.04.2019 16:00 13 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
18.04.2019 16:00 14 кръг Д Хасково (Хасково) 5:2
24.04.2019 16:00 15 кръг Г Садово (Садово) 1:1
02.05.2019 15:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
09.05.2019 16:00 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
20.05.2019 16:00 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Хасково (Хасково) 18 12 1 5 66:33 37
4 Марица 1921 (Пловдив) 18 12 0 6 50:30 36
5 Арда 1924 (Кърджали) 18 9 4 5 47:18 31
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 18 9 4 5 47:22 31
7 Родопа Смолян (Смолян) 18 7 1 10 24:34 22

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
17.10.2018 14:00 1-ви мач Г Ботев (Враца) 2:0
23.10.2018 10:30 реванш Д Ботев (Враца) 5:0
1/4 финали
31.10.2018 14:30 1-ви мач Г Черно море (Варна) 0:3
07.11.2018 10:30 реванш Д Черно море (Варна) 0:3

Арда 1924 (Кърджали)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 11:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:9
15.09.2018 11:00 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
21.09.2018 15:00 3 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 6:1
29.09.2018 11:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
06.10.2018 11:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 8:1
13.10.2018 11:30 6 кръг Г Гигант (Съединение) 4:0
21.10.2018 10:30 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
27.10.2018 11:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
03.11.2018 13:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
06.12.2018 10:30 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 11:0
17.11.2018 11:00 11 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 3:0
25.11.2018 11:00 12 кръг Г Садово (Садово) 3:0
08.12.2018 14:30 13 кръг Д Левски (Карлово) 0:2
09.05.2019 10:30 14 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
16.03.2019 10:30 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
23.03.2019 10:30 16 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 2:1
30.03.2019 11:00 17 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
03.04.2019 10:30 18 кръг Г Сокол (Марково) 0:0
06.04.2019 11:00 19 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
15.05.2019 17:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
20.04.2019 11:00 21 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
27.04.2019 12:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
04.05.2019 10:30 23 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:0
11.05.2019 11:00 24 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 2:1
18.05.2019 14:00 25 кръг Д Садово (Садово) 3:0
25.05.2019 12:00 26 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 26 17 2 7 60:31 53
6 Спартак 1947 (Пловдив) 26 16 2 8 82:25 50
7 Арда 1924 (Кърджали) 26 14 4 8 60:33 46
8 Брестник 1948 (Пловдив) 26 11 0 15 63:63 33
9 Брестник 1948 II (Пловдив) 26 10 1 15 40:60 31

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:00 1 кръг Д Граничар (Кирково) 5:2
29.09.2018 11:00 2 кръг Д Мадан (Мадан) 5:0
07.10.2018 11:00 3 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 13:0
13.10.2018 11:00 4 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 8:0
20.10.2018 11:00 5 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 4:2
27.10.2018 11:00 6 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 1:1
03.11.2018 11:00 7 кръг Г Златоград (Златоград) 11:0
17.03.2019 11:00 8 кръг Г Граничар (Кирково) 3:0
23.03.2019 11:00 9 кръг Г Мадан (Мадан) 2:0
30.03.2019 11:00 10 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 11:0
13.04.2019 11:00 11 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 3:0
20.04.2019 11:00 12 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 6:3
01.05.2019 11:00 13 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 4:0
04.05.2019 11:00 14 кръг Д Златоград (Златоград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 14 13 1 0 79:8 40
2 Родопи 1935 (Момчилград) 14 9 3 2 47:14 30
3 Левски 2005 (Крумовград) 14 9 2 3 52:24 29
4 Граничар (Кирково) 14 9 2 3 52:17 29
5 Мадан (Мадан) 14 4 0 10 17:39 12

Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
12.09.2018 12:00 2 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:2
16.09.2018 12:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
23.09.2018 12:00 4 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:7
30.09.2018 12:00 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
06.10.2018 11:00 6 кръг Г Векта (Пловдив) 0:2
12.10.2018 14:00 7 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 8:0
19.10.2018 16:00 8 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 11:0
27.10.2018 12:30 9 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:3
02.11.2018 11:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
11.11.2018 12:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) 10:0
17.11.2018 12:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
25.11.2018 12:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 4:2
- 14 кръг
почива
17.03.2019 11:00 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
23.03.2019 12:00 16 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:3
31.03.2019 12:00 17 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:1
03.04.2019 11:00 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
07.04.2019 11:00 19 кръг Д Векта (Пловдив) 0:5
24.05.2019 12:00 20 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 5:2
21.04.2019 12:00 21 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) 17:0
29.04.2019 11:00 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
04.05.2019 10:30 23 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
12.05.2019 11:00 24 кръг Г Гигант (Съединение) 3:1
31.05.2019 11:00 25 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
19.05.2019 12:00 26 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 24 11 3 10 70:37 36
8 Родопа Смолян (Смолян) 24 9 5 10 53:47 32
9 Арда 1924 (Кърджали) 24 9 4 11 71:47 31
10 Марица 1921 (Пловдив) 24 7 2 15 46:57 23
11 Гигант (Съединение) 24 4 0 20 33:203 12

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Арда 1924 (Кърджали)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:04 сезона
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници