Релакс (Овен)

BGSupporters форум

Релакс (Овен)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 17:30 1 кръг Д Галактика (Черник) 1:3
06.09.2015 16:30 2 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:1
13.09.2015 16:30 3 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:2
20.09.2015 16:30 4 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
27.09.2015 16:30 5 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:2
04.10.2015 15:30 6 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:3
10.10.2015 15:30 7 кръг Г Вихър (Любен) 1:7
18.10.2015 15:30 8 кръг Д Вихър (Боил) 1:5
31.10.2015 14:30 9 кръг Г Кале (Руйно) анл.
08.11.2015 14:30 10 кръг Д Орлите (Секулово) 4:2
14.11.2015 14:30 11 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:6
13.03.2016 15:30 12 кръг Г Галактика (Черник) 1:1
19.03.2016 15:30 13 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:0
27.03.2016 15:30 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 1:1
03.04.2016 16:30 15 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:2
10.04.2016 16:30 16 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:1
17.04.2016 16:30 17 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:2
23.04.2016 16:30 18 кръг Д Вихър (Любен) 0:5
08.05.2016 17:30 19 кръг Г Вихър (Боил) 2:7
- 20 кръг
почива
22.05.2016 17:30 21 кръг Г Орлите (Секулово) 6:0
28.05.2016 17:30 22 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Йълдъръм (Яребица) 20 11 1 8 58:38 34
6 Червена звезда (Дулово) 20 9 1 10 50:38 28
7 Релакс (Овен) 20 7 3 10 36:58 24
8 Чернолик (Чернолик) 20 6 4 10 30:45 22
9 Галактика (Черник) 20 6 2 12 26:54 20

Релакс (Овен)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 16:00 1 кръг Д Галактика (Черник) 4:1
06.09.2015 15:00 2 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:3
13.09.2015 15:00 3 кръг Г Чернолик (Чернолик) 6:1
20.09.2015 15:00 4 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 7:0
27.09.2015 15:00 5 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
04.10.2015 14:00 6 кръг Д Червена звезда (Дулово) 5:0
10.10.2015 14:00 7 кръг Г Вихър (Любен) 9:1
18.10.2015 14:00 8 кръг Д Вихър (Боил) 7:0
31.10.2015 13:00 9 кръг Г Кале (Руйно) анл.
08.11.2015 13:00 10 кръг Д Орлите (Секулово) 3:0
14.11.2015 13:00 11 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 8:0
13.03.2016 15:00 12 кръг Г Галактика (Черник) 8:2
19.03.2016 14:00 13 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:3
27.03.2016 14:00 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 10:0
03.04.2016 15:00 15 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 6:0
10.04.2016 15:00 16 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
17.04.2016 15:00 17 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:1
23.04.2016 15:00 18 кръг Д Вихър (Любен) 5:0
08.05.2016 16:00 19 кръг Г Вихър (Боил) 7:2
- 20 кръг
почива
22.05.2016 16:00 21 кръг Г Орлите (Секулово) 5:1
28.05.2016 16:00 22 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Червена звезда (Дулово) 20 17 2 1 120:15 53
2 Победа 2009 (Вокил) 20 17 1 2 88:18 52
3 Релакс (Овен) 20 17 1 2 100:15 52
4 Орлите (Секулово) 20 11 3 6 61:40 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 8 5 7 40:41 29

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС --
2018/2019 А ОФГ СС 10 място
2017/2018 А ОФГ СС 5 място
2016/2017 А ОФГ СС 5 място
2015/2016 А ОФГ СС 7 място
2014/2015 А ОФГ СС 11 място
2013/2014 А ОФГ СС 10 място
2012/2013 А ОФГ СС 2 място
2011/2012 А ОФГ СС 1 място
2010/2011 А ОФГ СС 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници