Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

BGSupporters форум

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:8
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:1
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 2:2
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:0
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Аврен (Аврен) 5:0
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:5
27.10.2018 10:00 7 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 6:2
03.11.2018 10:00 8 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:4
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 3:0
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
- 11 кръг
почива
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:2
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:3
23.03.2019 10:00 14 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:1
30.03.2019 10:00 15 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:3
06.04.2019 11:00 16 кръг Г Аврен (Аврен) 2:0
13.04.2019 10:00 17 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 2:2
20.04.2019 10:00 18 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 1:1
04.05.2019 10:00 19 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:5
11.05.2019 10:00 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:3
18.05.2019 10:00 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:3
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Белослав 1918 (Белослав) 20 7 3 10 37:46 24
7 Атлетик (Провадия) 20 6 5 9 35:43 23
8 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 20 6 4 10 33:48 22
9 Устрем Д (Дончево) 20 7 1 12 42:71 22
10 Тополи 2010 (Тополи) 20 4 2 14 32:81 14

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
22.09.2018 11:30 2 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:5
29.09.2018 11:30 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 4:7
06.10.2018 11:30 4 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:0
- 5 кръг
почива
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
03.11.2018 11:30 8 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
10.11.2018 11:30 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:10
17.11.2018 11:30 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
- 11 кръг
почива
09.03.2019 11:30 12 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:6
16.03.2019 11:30 13 кръг Д Атлетик (Провадия) 0:3
23.03.2019 11:30 14 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:10
30.03.2019 11:30 15 кръг Д Устрем Д (Дончево) 4:4
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг
почива
04.05.2019 11:30 19 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:10
11.05.2019 11:30 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:3
18.05.2019 11:30 21 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:3
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетик (Провадия) 14 7 4 3 25:14 25
5 Септември 98 (Тервел) 14 5 0 9 27:43 15
6 Устрем Д (Дончево) 14 3 3 8 20:79 12
7 Черноморец (Балчик) 14 3 0 11 24:36 9
8 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 14 2 1 11 14:68 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници