Торпедо 2004 (Борован)

BGSupporters форум

Торпедо 2004 (Борован)

"Б" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 17:00 1 кръг Г Огоста II (Хайредин) 4:0
16.09.2018 17:00 2 кръг Д Ботев 2013 (Попица) 1:3
23.09.2018 17:00 3 кръг Г Строител (Кунино) 1:3
30.09.2018 17:00 4 кръг Г Милин камък (Баница) анл.
07.10.2018 16:00 5 кръг Д Балкански (Михайлово) 1:4
14.10.2018 16:00 6 кръг Г Ураган 33 (Софрониево) 0:4
20.10.2018 16:00 7 кръг Д Любимец (Търнава) 9:2
28.10.2018 14:30 8 кръг Д Огоста II (Хайредин) 3:0
03.11.2018 14:30 9 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 1:3
11.11.2018 14:30 10 кръг Д Строител (Кунино) 2:4
- 11 кръг
почива
24.03.2019 15:30 12 кръг Г Балкански (Михайлово) 0:3
31.03.2019 15:30 13 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 0:3
07.04.2019 17:00 14 кръг Г Любимец (Търнава) 0:3
14.04.2019 17:00 15 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) 0:3
21.04.2019 17:00 16 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 0:3
05.05.2019 18:00 17 кръг Д Балкански (Михайлово) 0:3
12.05.2019 18:00 18 кръг Г Любимец (Търнава) 0:3
18.05.2019 18:00 19 кръг Д Строител (Кунино) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Балкански (Михайлово) 17 9 1 7 35:37 28
5 Любимец (Търнава) 17 4 1 12 19:55 13
6 Торпедо 2004 (Борован) 17 3 0 14 22:47 9
7 Огоста II (Хайредин) 12 0 0 12 6:43 0
- Милин камък (Баница) - - - - -:- -

Торпедо 2004 (Борован)

Деца: Враца - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:30 1 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:10
29.09.2018 10:30 2 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 7:0
06.10.2018 10:30 3 кръг Г Искър 1923 (Роман) 6:4
13.10.2018 10:30 4 кръг Д Любимец (Търнава) 5:2
20.10.2018 11:30 5 кръг Г Околчица (Моравица) 5:4
27.10.2018 10:30 6 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:3
03.11.2018 10:30 7 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 1:3
10.11.2018 10:30 8 кръг Г Ком (Берковица) 2:4
- 9 кръг
почива
16.03.2019 10:30 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 3:7
23.03.2019 10:30 11 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 5:0
30.03.2019 10:30 12 кръг Д Искър 1923 (Роман) 8:1
06.04.2019 10:30 13 кръг Г Любимец (Търнава) 3:6
отложен 14 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
20.04.2019 10:30 15 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 5:6
04.05.2019 10:30 16 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 0:9
11.05.2019 10:30 17 кръг Д Ком (Берковица) 5:1
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Дунав 2016 (Селановци) 15 11 2 2 74:15 35
4 Ком (Берковица) 15 8 4 3 55:30 28
5 Торпедо 2004 (Борован) 15 7 0 8 58:60 21
6 Околчица (Моравица) 15 5 0 10 37:62 15
7 Любимец (Търнава) 16 3 2 11 33:74 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 А ОФГ ВР 7 място
2011/2012 "В" група 6 място
2010/2011 "В" група 10 място
2009/2010 "В" група 6 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 7.522 76
април 2012 17.840 30
март 2012 9.056 68
ноември 2011 7.267 85
октомври 2011 14.392 42
септември 2011 11.805 63
август 2011 9.684 68
май 2011 8.171 80
април 2011 6.514 87
март 2011 16.282 40
ноември 2010 8.407 80
октомври 2010 8.888 83
септември 2010 9.319 77
август 2010 8.013 86
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници