Искър 1923 (Роман)

BGSupporters форум

Искър 1923 (Роман)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 17:00 1 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 3:1
16.09.2023 17:00 2 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 6:0
24.09.2023 17:00 3 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 2:1
отложен 4 кръг Д Ботев III (Враца) -:-
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Септември 98 (Гложене) 1:5
14.10.2023 16:00 6 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 5:0
21.10.2023 16:00 7 кръг Г Радецки (Козлодуй) 3:4
11.11.2023 14:30 8 кръг Д Ботев (Рогозен) 5:2
19.11.2023 14:30 9 кръг Г Бутан (Бутан) 2:2
- 10 кръг
почива
02.12.2023 14:30 11 кръг Д Огоста (Хайредин) 2:2
17.03.2024 15:30 12 кръг Д Скала 2015 (Оселна) -:-
24.03.2024 15:30 13 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
31.03.2024 17:00 14 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
07.04.2024 17:00 15 кръг Г Ботев III (Враца) -:-
14.04.2024 17:00 16 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
21.04.2024 17:00 17 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
28.04.2024 17:00 18 кръг Д Радецки (Козлодуй) -:-
12.05.2024 18:00 19 кръг Г Ботев (Рогозен) -:-
19.05.2024 18:00 20 кръг Д Бутан (Бутан) -:-
- 21 кръг
почива
02.06.2024 18:00 22 кръг Г Огоста (Хайредин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Дунав 2016 (Селановци) 10 7 1 2 19:15 22
3 Ботев III (Враца) 8 6 1 1 29:7 19
4 Искър 1923 (Роман) 9 5 2 2 29:17 17
5 Огоста (Хайредин) 8 4 1 3 15:8 13
6 Бутан (Бутан) 9 3 3 3 11:15 12

Искър 1923 II (Роман)

"Б" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 17:00 1 кръг Д Стрела (Галатин) 3:0
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Любимец (Търнава) 3:1
23.09.2023 17:00 3 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) 4:1
01.10.2023 13:00 4 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 3:0
- 5 кръг
почива
14.10.2023 13:00 6 кръг Д Оряхово 2021 (Оряхово) 1:0
22.10.2023 13:00 7 кръг Г Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 2:5
11.11.2023 12:00 8 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) анл.
отложен 9 кръг Г Скът (Алтимир) -:-
отложен 10 кръг Д Милин камък (Баница) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Г Ботев 2013 (Попица) 2:2
- 12 кръг Г Стрела (Галатин) -:-
- 13 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 14 кръг Г Първа атомна 1974 (Козлодуй) -:-
- 15 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Оряхово 2021 (Оряхово) -:-
- 18 кръг Д Далекс Бикоборец Мега (Костелево) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Скът (Алтимир) -:-
- 21 кръг Г Милин камък (Баница) -:-
- 22 кръг Д Ботев 2013 (Попица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Скът (Алтимир) 8 5 1 2 21:7 16
3 Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 9 5 1 3 36:26 16
4 Искър 1923 II (Роман) 7 5 1 1 18:9 16
5 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 7 4 1 2 18:9 13
6 Милин камък (Баница) 7 4 1 2 18:10 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ВР 4 място
2021/2022 А ОФГ ВР 1 място
2020/2021 А ОФГ ВР 1 място
2019/2020 А ОФГ ВР 3 място
2018/2019 А ОФГ ВР 9 място
2017/2018 А ОФГ ВР 8 място
2016/2017 А ОФГ ВР 9 място
2015/2016 А ОФГ ВР 14 място
2014/2015 А ОФГ ВР 6 място
2012/2013 А ОФГ ВР 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници