Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

BGSupporters форум

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 17:00 1 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 3:5
09.09.2017 17:00 2 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 2:3
17.09.2017 11:00 3 кръг Г Ясен (Ясен) 0:3
24.09.2017 17:00 4 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 0:1
30.09.2017 17:00 5 кръг Г Искър (Ореховица) 1:5
07.10.2017 16:00 6 кръг Д Спартак (Божурица) 1:5
14.10.2017 17:00 7 кръг Г Ботев (Ленково) 7:5
22.10.2017 16:00 8 кръг Д Дунав (Гиген) 3:1
28.10.2017 16:00 9 кръг Г Вихър (Гулянци) 0:4
04.11.2017 14:00 10 кръг Д Свобода (Милковица) 3:0
11.11.2017 14:00 11 кръг Г Бенковски (Опанец) 2:3
10.03.2018 15:00 12 кръг Д Бойчинов (Коиловци) 3:0
17.03.2018 15:00 13 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 2:5
06.04.2018 17:00 14 кръг Д Ясен (Ясен) 3:4
01.04.2018 15:00 15 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 1:2
14.04.2018 17:00 16 кръг Д Искър (Ореховица) 1:0
21.04.2018 17:00 17 кръг Г Спартак (Божурица) 3:0
28.04.2018 17:00 18 кръг Д Ботев (Ленково) 3:1
06.05.2018 18:00 19 кръг Г Дунав (Гиген) 2:5
12.05.2018 18:00 20 кръг Д Вихър (Гулянци) 3:2
19.05.2018 18:00 21 кръг Г Свобода (Милковица) 4:3
26.05.2018 18:00 22 кръг Д Бенковски (Опанец) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Бенковски (Опанец) 22 10 3 9 50:41 33
8 Дунавска чайка (Сомовит) 22 10 2 10 37:45 32
9 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 22 10 0 12 48:57 30
10 Ботев (Ленково) 22 9 1 12 44:52 28
11 Свобода (Милковица) 22 3 3 16 25:68 12

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2017 11:00 2 кръг Д Ситомир (Никопол) 6:2
07.10.2017 11:00 3 кръг Г Вихър (Гулянци) 2:2
14.10.2017 11:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 5:2
21.10.2017 11:00 5 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) анл.
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Гунди (Плевен) 3:0
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:2
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Чавдар (Троян) 3:4
18.11.2017 11:00 9 кръг Г Обнова (Обнова) 1:5
- 10 кръг
почива
07.04.2018 11:00 11 кръг Г Ситомир (Никопол) 2:4
14.04.2018 11:00 12 кръг Д Вихър (Гулянци) 2:2
21.04.2018 11:00 13 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
- 14 кръг
почива
05.05.2018 11:00 15 кръг Г Гунди (Плевен) 3:0
12.05.2018 11:00 16 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:0
19.05.2018 11:00 17 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
26.05.2018 11:00 18 кръг Д Обнова (Обнова) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Обнова (Обнова) 14 8 0 6 47:30 24
4 Вихър (Гулянци) 14 6 4 4 42:30 22
5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 14 6 2 6 35:29 20
6 Вихър (Славяново) 14 5 2 7 18:29 17
7 Ювентус (Малчика) 14 4 3 7 17:26 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПЛ 9 място
2016/2017 Б ОФГ ПЛ 10 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници