Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

BGSupporters форум

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 17:00 1 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 3:5
09.09.2017 17:00 2 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 2:3
17.09.2017 11:00 3 кръг Г Ясен (Ясен) 0:3
24.09.2017 17:00 4 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 0:1
30.09.2017 17:00 5 кръг Г Искър (Ореховица) 1:5
07.10.2017 16:00 6 кръг Д Спартак (Божурица) 1:5
14.10.2017 17:00 7 кръг Г Ботев (Ленково) 7:5
22.10.2017 16:00 8 кръг Д Дунав (Гиген) 3:1
28.10.2017 16:00 9 кръг Г Вихър (Гулянци) 0:4
04.11.2017 14:00 10 кръг Д Свобода (Милковица) 3:0
11.11.2017 14:00 11 кръг Г Бенковски (Опанец) 2:3
отложен 12 кръг Д Бойчинов (Коиловци) -:-
17.03.2018 15:00 13 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 2:5
06.04.2018 17:00 14 кръг Д Ясен (Ясен) 3:4
01.04.2018 15:00 15 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 1:2
14.04.2018 17:00 16 кръг Д Искър (Ореховица) 1:0
21.04.2018 17:00 17 кръг Г Спартак (Божурица) 3:0
28.04.2018 17:00 18 кръг Д Ботев (Ленково) 3:1
06.05.2018 18:00 19 кръг Г Дунав (Гиген) 2:5
12.05.2018 18:00 20 кръг Д Вихър (Гулянци) 3:2
19.05.2018 18:00 21 кръг Г Свобода (Милковица) 4:3
26.05.2018 18:00 22 кръг Д Бенковски (Опанец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дунавска чайка (Сомовит) 20 9 2 9 34:39 29
8 Дунав (Гиген) 20 9 1 10 44:57 28
9 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 20 8 0 12 44:57 24
10 Ботев (Ленково) 20 7 1 12 37:51 22
11 Спартак (Божурица) 20 4 1 15 20:53 13

Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
30.09.2017 11:00 2 кръг Д Ситомир (Никопол) 6:2
07.10.2017 11:00 3 кръг Г Вихър (Гулянци) 2:2
14.10.2017 11:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 5:2
21.10.2017 11:00 5 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) анл.
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Гунди (Плевен) 3:0
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:2
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Чавдар (Троян) 3:4
18.11.2017 11:00 9 кръг Г Обнова (Обнова) 1:5
- 10 кръг
почива
07.04.2018 11:00 11 кръг Г Ситомир (Никопол) 2:4
14.04.2018 11:00 12 кръг Д Вихър (Гулянци) 2:2
21.04.2018 11:00 13 кръг Г Вихър (Славяново) 1:2
- 14 кръг
почива
05.05.2018 11:00 15 кръг Г Гунди (Плевен) 3:0
12.05.2018 11:00 16 кръг Д Ювентус (Малчика) 3:0
19.05.2018 11:00 17 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
26.05.2018 11:00 18 кръг Д Обнова (Обнова) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Обнова (Обнова) 13 8 0 5 46:26 24
4 Вихър (Гулянци) 13 5 4 4 38:27 19
5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 13 5 2 6 31:28 17
6 Ювентус (Малчика) 13 4 3 6 14:22 15
7 Вихър (Славяново) 13 4 2 7 15:29 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПЛ 10 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници