Вихър (Славяново)

BGSupporters форум

Вихър (Славяново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 10:30 1 кръг Г Ботев II (Враца) 1:0
19.08.2023 18:00 2 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) 1:3
26.08.2023 19:00 3 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 1:3
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Дунав (Лом) 1:2
09.09.2023 17:00 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:2
14.09.2023 17:00 6 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
24.09.2023 17:00 7 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:0
- 8 кръг
почива
08.10.2023 16:00 9 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:0
14.10.2023 16:00 10 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2
21.10.2023 16:00 11 кръг Д Дреновец (Дреновец) 0:1
27.10.2023 16:00 12 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 2:3
03.11.2023 14:30 13 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:3
11.11.2023 14:30 14 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
18.11.2023 14:30 15 кръг Д Боруна (Царева ливада) 1:1
24.02.2024 14:30 16 кръг Д Ботев II (Враца) 2:2
03.03.2024 14:30 17 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:3
09.03.2024 14:30 18 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-
16.03.2024 14:30 19 кръг Г Дунав (Лом) -:-
23.03.2024 14:30 20 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Академик (Свищов) -:-
06.04.2024 17:00 22 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 23 кръг
почива
20.04.2024 17:00 24 кръг Г Партизан (Червен бряг) -:-
27.04.2024 17:00 25 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
03.05.2024 18:00 26 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
11.05.2024 18:00 27 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
18.05.2024 18:00 28 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Боруна (Царева ливада) 16 5 4 7 24:28 19
8 Павликени (Павликени) 16 5 2 9 24:38 17
9 Вихър (Славяново) 16 4 3 9 22:27 15
10 Партизан (Червен бряг) 16 4 1 11 21:39 13
11 Ботев II (Враца) 16 3 4 9 19:24 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / 1/2 финали
11.10.2023 17:00 - Г Партизан (Червен бряг) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2023 10:00 - Г Локомотив (Г.Оряховица) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
25.01.2024 17:00 - Д Литекс (Ловеч) 0:4
27.01.2024 15:00 - Г Севлиево (Севлиево) 0:4
03.02.2024 14:00 - Д Дреновец (Дреновец) 3:1
10.02.2024 15:00 - Г Етър ВТ II (Велико Търново) 4:1
17.02.2024 15:00 - Д Боруна (Царева ливада) 1:0

Вихър (Славяново)

ЮСВ: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.10.2023 15:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:3
- 2 кръг
почива
отложен 3 кръг Д Венци 2022 (Искър) -:-
27.10.2023 15:00 4 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:7
03.11.2023 15:00 5 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 1:1
10.11.2023 15:00 6 кръг Г Спартак (Плевен) 2:1
17.11.2023 15:00 7 кръг Д Гигант 1947 (Белене) 0:2
- 8 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 9 кръг
почива
- 10 кръг Г Венци 2022 (Искър) -:-
- 11 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
- 12 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 13 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 14 кръг Г Гигант 1947 (Белене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Венци 2022 (Искър) 5 3 0 2 13:8 9
4 Партизан (Червен бряг) 6 3 0 3 14:22 9
5 Спартак (Плевен) 6 2 1 3 14:12 7
6 Вихър (Славяново) 5 1 1 3 4:14 4
7 Ювентус 95 (Малчика) 6 0 1 5 5:22 1

Вихър (Славяново)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
09.11.2023 11:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 1:3
21.10.2023 11:00 3 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) 3:4
отложен 4 кръг Д Гигант 1947 (Белене) -:-
04.11.2023 11:00 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:7
отложен 6 кръг Д Тръстеник (Тръстеник) -:-
отложен 7 кръг Г Спартак II (Плевен) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 10 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 11 кръг Г Гигант 1947 (Белене) -:-
- 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 13 кръг Г Тръстеник (Тръстеник) -:-
- 14 кръг Д Спартак II (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант 1947 (Белене) 5 3 0 2 18:15 9
4 Левски 2007 (Левски) 6 3 0 3 17:19 9
5 Спартак II (Плевен) 4 1 0 3 6:14 3
6 Ювентус 95 (Малчика) 6 1 0 5 7:37 3
7 Вихър (Славяново) 3 0 0 3 5:14 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Вихър (Славяново)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници