Берое (Стара Загора)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Берое, чието име и база наследява настоящият клуб, създаден в 1999 г., е основан като Бероя на 4 май 1924 г. - след обединение на Борислав (1918 г.) и Рекорд (1920 г.).

Имена: Бероя (от 1924 г.), България (от 1926 г. - след обединение с Победа и Ураган), Ботев (от 1927 г. - след обединение със Светослав), Борислав (от 1929 до 1940 и през 1944 г.), Септември (от 1945 г.), Левски (от 1947 г.), Шипка (от 1949 г. - след обединение с Локомотив), Строител (от 1949 г.), Ударник (от 1951 г.), Ботев (от 1957 г. - след обединение със СКНА и Спартак), Берое (от 1959 г. - след обединение с Локомотив). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Берое, който започва да се развива самостоятелно. През 1999 г. Олимпик (Тетевен) премества седалището си в Стара Загора, за да се обедини с Берое. Двата отбора прекратяват съществуването си, а новият футболен клуб приема името Олимпик-Берое. В 2000 г. се преименува на Берое.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: Стара Загора 6000, ул."Георги Кюмюрев" 10.
Телефон: (+359 42) 603492.
E-mail: team@beroe.bg.

Клубни върхове:
осмо място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
шампион на България: 1985/86 г.
два пъти носител на Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2009/10 и 2012/13 г.
носител на Суперкупата на България: 2013/14 г.
четвъртфиналист в турнира за Купата на носителите на националните купи: 1973/74 г.
4 пъти носител на Балканската клубна купа: 1968, 1969, 1982 и 1984.

В
07.07.2006 (17 г.)
В
08.08.2001 (22 г.)
З
21.11.2007 (16 г.)
Зд
20.09.2005 (18 г.)
Зд
24.11.2002 (21 г.)
Зц
26.05.2006 (17 г.)
Зц
18.11.1999 (24 г.)
Зц
18.09.1997 (26 г.)
Зц
07.10.1997 (26 г.)
Зл
09.03.1999 (24 г.)
Зл
23.03.2001 (22 г.)
Х
28.09.2005 (18 г.)
Х
24.05.2006 (17 г.)
Х
02.07.2005 (18 г.)
Хо
29.02.2000 (24 г.)
Хц
09.07.2000 (23 г.)
Хц
02.06.2005 (18 г.)
Хц
21.02.2005 (19 г.)
Хц
10.05.2000 (23 г.)
Хц
03.06.2001 (22 г.)
Ха
15.03.2002 (21 г.)
Ха
25.04.1999 (24 г.)
Ха
05.01.2003 (21 г.)
Кд
11.05.1999 (24 г.)
Кд
27.10.1998 (25 г.)
Кл
18.06.1999 (24 г.)
Кл
20.07.2005 (18 г.)
Кл
19.05.1996 (27 г.)
Н
04.02.2001 (23 г.)
треньори:
Т
29.11.1978 (45 г.)
ПТ
30.03.1960 (63 г.)
ПТ
02.12.1970 (53 г.)
напуснали:
Хц
02.03.1999 (25 г.)
Хо
08.04.2001 (22 г.)
Н
22.06.2001 (22 г.)
Н
20.09.2005 (18 г.)
Зд
24.03.1997 (26 г.)
В
10.10.1997 (26 г.)
Хд
20.09.2002 (21 г.)
Хц
03.05.1994 (29 г.)
Кл
17.03.2002 (21 г.)
Т
30.03.1960 (63 г.)
ПТ
01.09.1970 (53 г.)
Хл
26.07.1997 (26 г.)
Хц
16.03.1990 (33 г.)
Н
27.11.1998 (25 г.)

Берое (Стара Загора)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
22.07.2018 18:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1 Диема спорт
28.07.2018 20:45 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Диема спорт
03.08.2018 20:45 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0 Диема спорт
11.08.2018 18:45 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1 Диема спорт
17.08.2018 20:45 5 кръг Г Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
27.08.2018 20:30 6 кръг Д Ботев (Враца) 4:0 Диема спорт
01.09.2018 21:00 7 кръг Г Левски (София) 0:1 Диема спорт
15.09.2018 17:30 8 кръг Д Септември (София) 1:0 Диема спорт
21.09.2018 17:30 9 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 Нова спорт
30.09.2018 15:00 10 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:1 Нова спорт
06.10.2018 20:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Диема спорт
22.10.2018 20:00 12 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 Диема спорт
27.10.2018 15:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 1:1 Диема спорт
05.11.2018 17:30 14 кръг Д Славия 1913 (София) 2:0 Диема спорт
11.11.2018 16:45 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Диема спорт
25.11.2018 15:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:0 Диема спорт
01.12.2018 15:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:4 Диема спорт
04.12.2018 15:00 18 кръг Д Черно море (Варна) 0:1 Диема спорт
08.12.2018 15:00 19 кръг Г Ботев (Враца) 1:0 Диема спорт
15.12.2018 17:30 20 кръг Д Левски (София) 2:1 Диема спорт
17.02.2019 15:00 21 кръг Г Септември (София) 0:1 Диема спорт
21.02.2019 17:30 22 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Диема спорт
24.02.2019 18:00 23 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:0 Диема спорт
02.03.2019 15:00 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 Диема спорт
11.03.2019 17:30 25 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1 Нова спорт
16.03.2019 17:45 26 кръг Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 26 13 6 7 39:21 45
5 Черно море (Варна) 26 12 6 8 36:34 42
6 Берое (Стара Загора) 26 12 6 8 32:23 42
7 Етър ВТ (Велико Търново) 26 12 4 10 30:27 40
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 26 10 5 11 32:28 35
Втора фаза / Първа шестица
30.03.2019 18:15 27 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Диема спорт
07.04.2019 20:00 28 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт
13.04.2019 20:00 29 кръг Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
21.04.2019 20:00 30 кръг Д Черно море (Варна) 2:0 Диема спорт
26.04.2019 20:30 31 кръг Г Левски (София) 2:1 Диема спорт
03.05.2019 20:00 32 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 Диема спорт
11.05.2019 17:30 33 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:0 Диема спорт
18.05.2019 20:30 34 кръг Д ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
21.05.2019 21:00 35 кръг Г Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
24.05.2019 17:15 36 кръг Д Левски (София) 3:1 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 36 24 6 6 57:17 78
3 Левски (София) 36 20 6 10 64:37 66
4 Берое (Стара Загора) 36 16 10 10 42:30 58
5 Черно море (Варна) 36 15 7 14 44:51 52
6 Ботев (Пловдив) 36 14 8 14 44:36 50
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:1
Втори кръг (1/8 финали)
01.11.2018 19:00 - Д Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.06.2018 18:00 - Д Гандзасар (Капан, Армения, 1) 3:2
27.06.2018 17:00 - Д Олександрия (Олександрия, Укр, 1) 1:0
29.06.2018 18:00 - Д Анортозис (Фамагуста, Кипър, 1) 1:1
07.07.2018 18:00 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 3:0
11.07.2018 18:30 - Д Миньор (Раднево) 3:1
14.07.2018 18:00 - Д Ботев (Гълъбово) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2019 12:30 - Д Ботев (Гълъбово) 4:1
20.01.2019 16:30 - Д Астра (Гюргево, Румъния, 1) 1:1
22.01.2019 16:30 - Д Мезьокьовешд Ж. (Мезьокьов.,Унг,1) 1:1
26.01.2019 14:30 - Д Нефтчи (Баку, Азербайджан, 1) 0:4
30.01.2019 17:00 - Д Заглембие (Любин, Полша, 1) 1:1
10.02.2019 11:00 - Д Ботев (Гълъбово) 1:0
23.03.2019 13:00 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3

Берое (Стара Загора)

Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2019 14:00 - Д Миньор (Раднево) 0:0
19.01.2019 12:00 - Д Загорец (Нова Загора) 3:1
26.01.2019 14:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 1:1
02.02.2019 14:00 - Д Мачва (Шабац, Сърбия, 1) 0:5
08.02.2019 13:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:1
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:0
17.08.2018 17:30 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
24.08.2018 17:30 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
30.08.2018 17:30 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
12.09.2018 17:00 5 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
16.09.2018 17:00 6 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 14:0
22.09.2018 16:00 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:1
28.09.2018 15:30 8 кръг Д Левски (София) 2:1
03.10.2018 15:30 9 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:1
07.10.2018 15:30 10 кръг Д ЦСКА (София) 0:0
19.10.2018 15:30 11 кръг Г Черно море (Варна) 1:3
28.10.2018 15:00 12 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 6:0
04.11.2018 14:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
24.11.2018 14:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 3:3
02.12.2018 14:00 15 кръг Г Септември (София) 0:1
24.02.2019 13:30 16 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:0
02.03.2019 13:30 17 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:1
06.03.2019 13:30 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
09.03.2019 14:30 19 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
16.03.2019 15:30 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
29.03.2019 15:30 21 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:0
07.04.2019 13:00 22 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:0
13.04.2019 16:00 23 кръг Г Левски (София) 0:2
25.04.2019 16:30 24 кръг Д Пирин (Благоевград) 4:0
30.04.2019 16:30 25 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
03.05.2019 16:30 26 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
13.05.2019 16:30 27 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 6:0
19.05.2019 17:00 28 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 7:0
24.05.2019 18:00 29 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
29.05.2019 18:00 30 кръг Д Септември (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (София) 30 19 2 9 79:36 59
6 Славия 1913 (София) 30 16 6 8 72:42 54
7 Берое (Стара Загора) 30 16 6 8 78:27 54
8 Ботев (Пловдив) 30 15 3 12 58:34 48
9 Монтана 1921 (Монтана) 30 13 5 12 45:45 44

Берое (Стара Загора)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Г Локомотив (Горна Оряховица) 7:2
23.10.2018 14:00 реванш Д Локомотив (Горна Оряховица) 7:0
1/4 финали
31.10.2018 14:00 1-ви мач Г Сокол (Марково) 0:4
07.11.2018 10:30 реванш Д Сокол (Марково) 1:2

Берое (Стара Загора)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 17:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:1
09.09.2018 17:00 2 кръг Д Ботев (Враца) 4:1
16.09.2018 10:30 3 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:1
23.09.2018 13:30 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
30.09.2018 11:00 5 кръг Г Септември (София) 0:5
06.10.2018 13:30 6 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
14.10.2018 15:30 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1
21.10.2018 15:30 8 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
03.11.2018 14:00 9 кръг Г ЦСКА (София) 1:5
07.11.2018 14:30 10 кръг Д Черно море (Варна) 3:3
10.11.2018 14:00 11 кръг Г Левски (София) 0:2
14.11.2018 14:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
18.11.2018 13:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
25.11.2018 14:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 1:2
02.12.2018 14:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
23.02.2019 13:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:0
02.03.2019 13:30 17 кръг Г Ботев (Враца) 2:0
06.03.2019 14:00 18 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:2
10.03.2019 14:00 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
16.03.2019 14:00 20 кръг Д Септември (София) 0:0
30.03.2019 13:30 21 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
06.04.2019 15:00 22 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
20.04.2019 11:00 23 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:0
25.04.2019 14:00 24 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
01.05.2019 13:00 25 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
05.05.2019 15:30 26 кръг Д Левски (София) 0:0
12.05.2019 15:00 27 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
18.05.2019 13:00 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:6
24.05.2019 15:00 29 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
01.06.2019 15:00 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черно море (Варна) 30 18 2 10 73:39 56
8 Локомотив 1926 (Пловдив) 30 13 5 12 43:36 44
9 Берое (Стара Загора) 30 12 7 11 44:45 43
10 Сокол (Марково) 30 10 2 18 42:71 32
11 Левски Раковски (София) 30 7 8 15 30:63 29

Берое (Стара Загора)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 0:1
24.10.2018 14:00 реванш Д Левски (София) 1:1
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 4:1
30.09.2018 10:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 8:0
07.10.2018 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
14.10.2018 10:00 4 кръг Д Хасково (Хасково) 1:0
21.10.2018 10:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
- 6 кръг
почива
01.11.2018 14:00 7 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
04.11.2018 10:00 8 кръг Г Асти АБ (Хасково) 4:0
11.11.2018 10:00 9 кръг Д Ботев (Гълъбово) 12:0
18.11.2018 10:00 10 кръг Г Чирпан (Чирпан) 1:1
23.11.2018 13:00 11 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
02.12.2018 10:00 12 кръг Г Арсенал (Казанлък) 3:0
09.12.2018 10:00 13 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 3:0
03.03.2019 11:00 14 кръг Д Миньор (Раднево) 4:1
10.03.2019 11:00 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:1
17.03.2019 11:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
24.03.2019 11:00 17 кръг Г Хасково (Хасково) 2:1
31.03.2019 11:00 18 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 16:1
- 19 кръг
почива
07.04.2019 11:00 20 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 5:1
14.04.2019 11:00 21 кръг Д Асти АБ (Хасково) 7:0
21.04.2019 11:00 22 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:0
05.05.2019 11:00 23 кръг Д Чирпан (Чирпан) 11:0
12.05.2019 11:00 24 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
19.05.2019 11:00 25 кръг Д Арсенал (Казанлък) 4:0
24.05.2019 11:00 26 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 24 23 1 0 115:10 70
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 24 17 4 3 101:32 55
3 Хасково (Хасково) 24 17 2 5 72:25 53
4 Верея (Стара Загора) 24 15 5 4 87:19 50
5 Миньор (Раднево) 24 13 2 9 55:42 41

Берое (Стара Загора)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2018 15:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:0
09.09.2018 15:00 2 кръг Д Ботев (Враца) 5:2
16.09.2018 11:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:0
23.09.2018 11:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
30.09.2018 11:00 5 кръг Г Септември (София) 1:1
07.10.2018 13:00 6 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 2:2
13.10.2018 11:00 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
25.10.2018 11:00 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 6:0
03.11.2018 12:00 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
07.11.2018 12:30 10 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
10.11.2018 12:00 11 кръг Г Левски (София) 1:4
14.11.2018 12:00 12 кръг Д Национал (София) 6:0
18.11.2018 11:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
25.11.2018 12:00 14 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
02.12.2018 12:00 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
23.02.2019 13:00 16 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:2
02.03.2019 11:00 17 кръг Г Ботев (Враца) 2:0
06.03.2019 11:00 18 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
10.03.2019 12:00 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
16.03.2019 12:00 20 кръг Д Септември (София) 0:0
31.03.2019 12:00 21 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:0
06.04.2019 13:00 22 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
20.04.2019 11:00 23 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
25.04.2019 12:00 24 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
01.05.2019 11:00 25 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
05.05.2019 13:30 26 кръг Д Левски (София) 0:3
08.05.2019 14:00 27 кръг Г Национал (София) 1:4
18.05.2019 11:00 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:2
24.05.2019 13:00 29 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
01.06.2019 13:00 30 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Черно море (Варна) 30 15 5 10 55:35 50
7 Спартак 1919 (Плевен) 30 14 5 11 66:49 47
8 Берое (Стара Загора) 30 12 8 10 45:35 44
9 Национал (София) 30 12 7 11 53:45 43
10 Славия 1913 (София) 30 12 5 13 40:52 41

Берое (Стара Загора)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2018 14:00 1-ви мач Д Ботев (Враца) 2:0
24.10.2018 15:00 реванш Г Ботев (Враца) 5:0
1/4 финали
01.11.2018 14:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 1:3
21.11.2018 14:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 1:4
Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Д Чавдар (Пловдив) 6:2
22.09.2018 11:00 2 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
06.10.2018 11:00 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
20.10.2018 13:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:1
27.10.2018 10:00 7 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:4
03.11.2018 11:00 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
10.11.2018 11:00 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 8:0
17.11.2018 11:00 10 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:1
24.11.2018 11:00 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
16.03.2019 10:30 12 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:1
10.04.2019 16:30 13 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
30.03.2019 11:00 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
06.04.2019 15:00 15 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
13.04.2019 11:00 16 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
20.04.2019 12:00 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
25.04.2019 16:30 18 кръг Г Пълдин (Пловдив) 1:4
04.05.2019 12:00 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
29.05.2019 11:00 20 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:0
04.06.2019 17:00 21 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
26.05.2019 11:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Сокол (Марково) 22 12 3 7 51:33 39
5 Марица 1921 (Пловдив) 22 11 5 6 39:26 38
6 Берое (Стара Загора) 22 11 2 9 46:33 35
7 Нефтохимик 1962 (Бургас) 22 10 2 10 42:40 32
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 7 3 12 33:35 24

Берое (Стара Загора)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 12:00 1 кръг Д Яворов (Чирпан) 13:0
29.09.2018 12:00 2 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 10:0
10.04.2019 12:00 3 кръг Д Ботев (Гълъбово) 16:0
13.10.2018 12:00 4 кръг Г Единство (Гурково) 12:1
20.10.2018 12:00 5 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 12:0
27.10.2018 12:00 6 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
01.11.2018 12:00 7 кръг Г Респект (Хасково) 3:0
03.11.2018 12:00 8 кръг Д Миньор (Раднево) 11:0
10.11.2018 12:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:0
17.11.2018 12:00 10 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 5:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
01.12.2018 12:00 12 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:0
08.12.2018 12:00 13 кръг Г Берое II (Стара Загора) 4:0
02.03.2019 10:00 14 кръг Г Яворов (Чирпан) 3:0
09.03.2019 10:00 15 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 4:0
16.03.2019 10:00 16 кръг Г Ботев (Гълъбово) 14:0
23.03.2019 10:00 17 кръг Д Единство (Гурково) 10:1
30.03.2019 10:00 18 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 8:0
28.05.2019 17:30 19 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:2
06.04.2019 10:00 20 кръг Д Респект (Хасково) 13:0
13.04.2019 10:00 21 кръг Г Миньор (Раднево) 14:0
20.04.2019 10:00 22 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
04.05.2019 10:00 23 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 11:0
11.05.2019 10:00 24 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:1
18.05.2019 10:00 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
25.05.2019 10:00 26 кръг Д Берое II (Стара Загора) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 26 24 2 0 190:5 74
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 26 20 5 1 96:12 65
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 26 21 1 4 96:24 64
4 Берое II (Стара Загора) 26 17 3 6 94:25 54
5 Розова долина (Казанлък) 26 13 8 5 54:21 47

Берое II (Стара Загора)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 12:00 1 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:4
29.09.2018 12:00 2 кръг Д Респект (Хасково) 7:0
06.10.2018 12:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 9:0
13.10.2018 12:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
20.10.2018 12:00 5 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 1:0
27.10.2018 12:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
01.11.2018 12:00 7 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:0
03.11.2018 12:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 5:2
10.11.2018 12:00 9 кръг Д Яворов (Чирпан) 3:0
17.11.2018 12:00 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 5:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:0
01.12.2018 12:00 12 кръг Г Единство (Гурково) 8:2
08.12.2018 12:00 13 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:4
02.03.2019 10:00 14 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:2
09.03.2019 10:00 15 кръг Г Респект (Хасково) 1:0
16.03.2019 10:00 16 кръг Д Миньор (Раднево) 11:0
23.03.2019 10:00 17 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:0
30.03.2019 10:00 18 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 1:1
17.04.2019 10:00 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
22.05.2019 10:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:3
13.04.2019 10:00 21 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 10:0
20.04.2019 10:00 22 кръг Г Яворов (Чирпан) 3:0
04.05.2019 10:00 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:0
28.05.2019 17:30 24 кръг Г Ботев (Гълъбово) 8:0
18.05.2019 10:00 25 кръг Д Единство (Гурково) 3:0
25.05.2019 10:00 26 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 26 20 5 1 96:12 65
3 Димитровград 1947 (Димитровград) 26 21 1 4 96:24 64
4 Берое II (Стара Загора) 26 17 3 6 94:25 54
5 Розова долина (Казанлък) 26 13 8 5 54:21 47
6 Верея (Стара Загора) 26 14 4 8 87:41 46


16.01.2018 : Берое привлече Иван Бандаловски, освободи футболист на проби
10.01.2018 : Верея започна подготовка, четирима нови тренират с клуба
08.01.2018 : Берое започна подготовка с футболист на проби
08.01.2018 : Георги Аргилашки подписа с Берое
04.01.2018 : Берое се раздели с Пламен Тенев и преотстъпи Михаил Михайлов в Ботев (Гълъбово)
11.09.2017 : Берое привлече сърбина Марко Адамович
23.08.2017 : Берое (Стара Загора) привлече Иван Иванов
09.06.2017 : Берое се разделя и с Виле Салмикиви, връща Емин Ахмед от Несебър
08.06.2017 : Берое започна подготовка и представи Александър Томаш
01.06.2017 : Камен Хаджиев първо ново попълнение в Берое
31.05.2017 : Берое разтрогва с Матеас Делич
23.05.2017 : Берое се разделя с Иво Иванов, Венцислав Василев, Атанас Зехиров и Тон
23.05.2017 : Александър Томаш и екипът му сменят Верея с Берое
21.05.2017 : Левски подписва с Жуниор Мапуку
19.05.2017 : Ферарио Спасов вече не е треньор на Берое

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Берое (Стара Загора)

Химн

Стадион

Стадион "Берое"

Стадион "Берое",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:56 сезона
"Б" група:12 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 51.275 7
октомври 2019 28.960 15
септември 2019 34.047 12
август 2019 54.161 5
май 2019 57.802 6
април 2019 78.520 1
март 2019 29.027 18
ноември 2018 51.846 5
октомври 2018 55.378 6
септември 2018 58.015 3
май 2018 46.451 8
април 2018 54.623 4
март 2018 66.666 3
ноември 2017 70.116 2
октомври 2017 45.974 9
септември 2017 67.131 3
август 2017 53.369 5
май 2017 54.284 8
април 2017 42.118 9
март 2017 58.939 2
ноември 2016 39.079 13
октомври 2016 37.030 13
септември 2016 28.243 18
август 2016 55.243 4
май 2016 75.720 2
април 2016 37.787 9
март 2016 43.051 5
ноември 2015 64.448 2
октомври 2015 42.052 6
август 2015 56.739 4
май 2015 89.374 1
април 2015 69.065 2
март 2015 64.726 2
декември 2014 43.746 7
октомври 2014 54.498 5
септември 2014 51.635 6
май 2014 59.452 4
април 2014 49.560 5
март 2014 55.418 3
декември 2013 45.655 6
ноември 2013 45.731 9
септември 2013 39.996 10
август 2013 43.262 8
май 2013 47.280 7
април 2013 59.158 4
март 2013 55.926 3
ноември 2012 43.928 8
октомври 2012 17.286 30
септември 2012 38.406 11
май 2012 28.254 22
април 2012 52.148 5
март 2012 41.574 10
ноември 2011 17.640 38
октомври 2011 71.771 2
септември 2011 15.920 38
август 2011 7.516 83
май 2011 29.635 16
април 2011 48.349 4
март 2011 44.918 6
ноември 2010 36.703 11
октомври 2010 43.808 6
септември 2010 29.169 18
август 2010 54.173 4
всички

Интернет страници