БМ Спорт (София)

BGSupporters форум

БМ Спорт (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 17:00 1 кръг Д Царско село (София) 0:4
20.09.2015 17:00 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:2
27.09.2015 17:00 3 кръг Д Железница (Железница) 0:2
04.10.2015 16:00 4 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:5
11.10.2015 19:00 5 кръг Д Легия (София) 2:0
18.10.2015 16:00 6 кръг Г Сердика (София) 1:0
23.10.2015 18:30 7 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 1:0
30.10.2015 15:00 8 кръг Г Гранит (Владая) 1:1
08.11.2015 17:30 9 кръг Д Септември II (София) 1:1
14.11.2015 14:00 10 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:2
22.11.2015 14:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 1:0
29.11.2015 19:00 12 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:4
05.12.2015 14:00 13 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 8:1
21.02.2016 16:30 14 кръг Г Царско село (София) 1:2
27.02.2016 15:00 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
06.03.2016 15:00 16 кръг Г Железница (Железница) 5:1
26.04.2016 18:00 17 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:2
20.03.2016 15:00 18 кръг Г Легия (София) 2:0
27.03.2016 15:00 19 кръг Д Сердика (София) 2:0
03.04.2016 17:00 20 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 1:3
10.04.2016 17:00 21 кръг Д Гранит (Владая) 1:3
17.04.2016 17:00 22 кръг Г Септември II (София) 3:2
04.05.2016 18:00 23 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:2
30.04.2016 17:00 24 кръг Г Академик 1947 (София) 0:0
08.05.2016 18:00 25 кръг Д Урвич (Панчарево) 6:1
15.05.2016 18:00 26 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Септември II (София) 26 15 4 7 93:48 49
5 Конелиано 2005 (Герман) 26 13 3 10 85:58 42
6 БМ Спорт (София) 26 12 3 11 51:41 39
7 Академик 1947 (София) 26 11 5 10 70:59 38
8 Гранит (Владая) 26 11 5 10 69:64 38

БМ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2015 15:00 1 кръг Д Банско (Банско) 6:5
10.09.2015 15:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 1:4
17.09.2015 15:00 3 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:6
24.09.2015 15:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
01.10.2015 14:00 5 кръг Г Искър (Герман) 0:3
08.10.2015 14:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:3
15.10.2015 12:00 7 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:3
22.10.2015 14:00 8 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 6:1
29.10.2015 12:00 9 кръг Г Септември (Симитли) 2:2
05.11.2015 12:00 10 кръг Д София 2010 (София) 3:1
12.11.2015 12:00 11 кръг Г Септември (София) 1:7
10.03.2016 16:00 12 кръг Г Банско (Банско) 9:2
17.03.2016 14:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
24.03.2016 14:00 14 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
31.03.2016 15:00 15 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
07.04.2016 15:00 16 кръг Д Искър (Герман) 2:3
14.04.2016 15:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
21.04.2016 15:00 18 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:1
27.04.2016 16:00 19 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 2:5
05.05.2016 16:00 20 кръг Д Септември (Симитли) 0:0
12.05.2016 16:00 21 кръг Г София 2010 (София) 2:3
19.05.2016 16:00 22 кръг Д Септември (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пирин 2002 (Разлог) 22 8 3 11 33:50 27
9 Марек 1915 (Дупница) 22 8 1 13 37:46 25
10 Искър (Герман) 22 8 0 14 40:61 24
11 БМ Спорт (София) 22 7 3 12 51:61 24
12 Банско (Банско) 22 0 0 22 19:135 0

БМ Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Г София 2010 (София) анл.
12.09.2015 17:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:3
19.09.2015 17:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 1:7
26.09.2015 17:00 4 кръг Г Искър (Герман) 2:4
03.10.2015 16:00 5 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 11:2
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
17.10.2015 16:00 7 кръг Д Правец 99 (Правец) 3:1
24.10.2015 16:00 8 кръг Г Академик 1947 (София) 3:1
10.11.2015 14:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
07.11.2015 14:00 10 кръг Г Ботев 57 (София) 0:1
14.11.2015 14:00 11 кръг Д Спортист (Своге) 2:3
- 12 кръг
почива
12.03.2016 13:00 13 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:0
20.03.2016 14:00 14 кръг Д Миньор (Перник) 0:4
26.03.2016 14:00 15 кръг Д Искър (Герман) 6:1
02.04.2016 17:00 16 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:2
- 17 кръг
почива
16.04.2016 17:00 18 кръг Г Правец 99 (Правец) 6:3
23.04.2016 17:00 19 кръг Д Академик 1947 (София) 5:0
07.05.2016 17:00 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
14.05.2016 17:00 21 кръг Д Ботев 57 (София) 1:2
21.05.2016 17:00 22 кръг Г Спортист (Своге) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев 57 (София) 18 11 4 3 52:24 37
4 Витоша (Бистрица) 18 11 2 5 54:34 35
5 БМ Спорт (София) 18 9 0 9 52:39 27
6 Спортист (Своге) 18 9 0 9 33:43 27
7 Правец 99 (Правец) 18 5 2 11 32:42 17

БМ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 11:00 1 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:4
06.09.2015 11:00 2 кръг Г Елит София (София) 3:4
13.09.2015 11:00 3 кръг Д Септември (София) 1:4
19.09.2015 15:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 3:2
- 5 кръг
почива
01.10.2015 11:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
04.10.2015 11:00 7 кръг Г София 2010 (София) 1:2
11.10.2015 11:00 8 кръг Д Славия 1913 (София) 2:4
18.10.2015 12:00 9 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:4
26.10.2015 12:30 10 кръг Д Левски (София) 0:4
02.11.2015 11:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
08.11.2015 11:00 12 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
15.11.2015 11:00 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:3
26.11.2015 10:00 14 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
29.11.2015 11:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:5
06.03.2016 12:00 16 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:3
23.03.2016 16:00 17 кръг Д Елит София (София) 1:1
20.03.2016 11:00 18 кръг Г Септември (София) 0:8
27.03.2016 11:00 19 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
- 20 кръг
почива
07.04.2016 11:00 21 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
10.04.2016 11:00 22 кръг Д София 2010 (София) 1:0
17.04.2016 11:00 23 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
24.04.2016 12:00 24 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 2:0
19.05.2016 11:00 25 кръг Г Левски (София) 0:5
08.05.2016 11:00 26 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:4
12.05.2016 11:00 27 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:0
15.05.2016 11:00 28 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:3
22.05.2016 11:00 29 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:5
29.05.2016 11:00 30 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 София 2010 (София) 28 10 5 13 43:54 35
11 Пирин (Гоце Делчев) 28 10 1 17 32:66 31
12 БМ Спорт (София) 28 10 1 17 38:72 31
13 Елит София (София) 28 6 5 17 35:63 23
14 Велбъжд (Кюстендил) 28 5 3 20 29:89 18

БМ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 14:00 1 кръг Г Лъвчетата (София) 7:1
12.09.2015 14:00 2 кръг Д Ферион (София) анл.
20.09.2015 12:30 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
26.09.2015 14:00 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
03.10.2015 14:00 5 кръг Г Септември (София) 1:2
11.10.2015 14:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:0
17.10.2015 14:00 7 кръг Г Атлетик 11 (София) 8:0
26.10.2015 16:00 8 кръг Д Гранит (Владая) 11:1
31.10.2015 14:00 9 кръг Г Интернационал (София) 4:1
04.11.2015 12:30 10 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 8:2
07.11.2015 10:00 11 кръг Г Ботев 57 (София) 2:2
14.11.2015 16:00 12 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:1
18.11.2015 14:00 13 кръг Г София 2010 (София) 2:3
21.11.2015 11:00 14 кръг Г Олимпиец (София) 3:2
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Изтребител (Иваняне) 13:2
07.03.2016 20:00 16 кръг Д Лъвчетата (София) 6:0
- 17 кръг
почива
19.03.2016 15:00 18 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
26.03.2016 15:00 19 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:3
02.04.2016 16:00 20 кръг Д Септември (София) 3:3
06.04.2016 10:30 21 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:1
13.04.2016 16:30 22 кръг Д Атлетик 11 (София) 5:5
16.04.2016 14:00 23 кръг Г Гранит (Владая) 3:4
23.04.2016 15:00 24 кръг Д Интернационал (София) 7:0
04.05.2016 17:00 25 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 5:0
07.05.2016 14:00 26 кръг Д Ботев 57 (София) 2:2
14.05.2016 13:00 27 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:0
18.05.2016 14:30 28 кръг Д София 2010 (София) 0:0
21.05.2016 17:00 29 кръг Д Олимпиец (София) 1:1
28.05.2016 17:00 30 кръг Г Изтребител (Иваняне) 14:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември (София) 28 18 6 4 125:29 60
4 Ботев 57 (София) 28 17 5 6 99:35 56
5 БМ Спорт (София) 28 16 7 5 119:40 55
6 София 2010 (София) 28 12 8 8 57:37 44
7 Витоша (Бистрица) 28 13 4 11 62:52 43

БМ Спорт (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 11:00 1 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:2
05.09.2015 11:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
09.09.2015 11:00 3 кръг Г ЕСФА (София) 0:2
12.09.2015 11:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
19.09.2015 10:00 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:3
26.09.2015 11:30 6 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
03.10.2015 10:00 7 кръг Г Ферион (София) 1:2
10.10.2015 11:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
17.10.2015 11:00 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:6
24.10.2015 11:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:0
02.11.2015 15:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 0:11
07.11.2015 11:00 12 кръг Д Левски (София) 0:9
14.11.2015 12:30 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:6
21.11.2015 11:00 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
28.11.2015 11:00 15 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:9
06.03.2016 12:00 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:4
12.03.2016 11:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:6
19.03.2016 11:00 18 кръг Д ЕСФА (София) 3:2
26.03.2016 11:00 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
02.04.2016 11:00 20 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
05.04.2016 17:00 21 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
09.04.2016 11:00 22 кръг Д Ферион (София) 0:3
16.04.2016 11:00 23 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
23.04.2016 11:00 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
27.04.2016 11:00 25 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:3
07.05.2016 11:00 26 кръг Д ЦСКА (София) 0:6
23.03.2016 15:00 27 кръг Г Левски (София) 1:7
14.05.2016 11:00 28 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:5
24.05.2016 18:00 29 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:1
28.05.2016 11:00 30 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Пирин 2001 (Благоевград) 30 7 4 19 18:64 25
13 Миньор (Перник) 30 5 6 19 23:90 21
14 Марек 1915 (Дупница) 30 3 5 22 13:79 14
15 БМ Спорт (София) 30 4 2 24 18:112 14
16 ЕСФА (София) 30 3 2 25 19:133 11

БМ Спорт (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, втора група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 14:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:9
13.09.2015 14:00 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:2
19.09.2015 14:00 3 кръг Г Елит София (София) 1:4
26.09.2015 17:00 4 кръг Д Ферион (София) 3:0
04.10.2015 13:30 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 6:1
- 6 кръг
почива
15.10.2015 10:30 7 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:2
18.10.2015 12:00 8 кръг Г Ботев 57 (София) 1:0
26.10.2015 13:30 9 кръг Д Царско село (София) 0:0
02.11.2015 10:30 10 кръг Д Витоша (Бистрица) 4:2
08.11.2015 09:30 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) 3:1
15.11.2015 10:00 12 кръг Д Елит София (София) 0:4
25.11.2015 13:00 13 кръг Г Ферион (София) 0:4
28.11.2015 17:00 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0
- 15 кръг
почива
13.03.2016 11:00 16 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 4:0
19.03.2016 13:00 17 кръг Д Ботев 57 (София) 6:0
26.03.2016 13:30 18 кръг Г Царско село (София) 0:3
02.04.2016 13:30 19 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:1
09.04.2016 13:30 20 кръг Г Царско село (София) 0:3
17.04.2016 14:00 21 кръг Д Ботев 57 (София) 9:0
24.04.2016 14:30 22 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
08.05.2016 09:30 23 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:0
12.05.2016 17:00 24 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:3
14.05.2016 09:00 25 кръг Д Ферион (София) 1:1
21.05.2016 14:30 26 кръг Г Елит София (София) 1:5
- 27 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша (Бистрица) 24 16 3 5 124:48 51
3 Ферион (София) 24 14 1 9 94:55 43
4 БМ Спорт (София) 24 12 4 8 66:47 40
5 Царско село (София) 24 12 2 10 76:47 38
6 Обеля (кв.Обеля, София) 24 9 2 13 61:93 29

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 5 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 - -

Интернет страници