Септември (София)

BGSupporters форум

Септември (София)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
16.08.2015 18:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
23.08.2015 18:00 3 кръг Г Германея (Сапарева баня) 4:0
30.08.2015 18:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
06.09.2015 17:00 5 кръг Г Локомотив (София) анл.
13.09.2015 17:00 6 кръг Д Балкан (Варвара) 3:0
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:3
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 5:1
11.10.2015 16:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
18.10.2015 16:00 11 кръг Д Чепинец (Велинград) 2:2
21.10.2015 16:00 12 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
04.11.2015 14:00 13 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
08.11.2015 14:00 14 кръг Г Чико (Бяга) 3:1
14.11.2015 14:00 15 кръг Д София 2010 (София) 5:0
22.11.2015 14:00 16 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
29.11.2015 16:30 17 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
21.02.2016 14:00 18 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
27.02.2016 14:45 19 кръг Г ЦСКА (София) 1:8 Канал 3
06.03.2016 15:00 20 кръг Д Германея (Сапарева баня) 11:0
06.04.2016 17:00 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:4
- 22 кръг
почива
16.03.2016 15:00 23 кръг Г Балкан (Варвара) 0:1
30.03.2016 15:00 24 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:1
03.04.2016 17:00 25 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
10.04.2016 17:00 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 4:1
13.04.2016 17:00 27 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
17.04.2016 17:00 28 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:1
24.04.2016 17:00 29 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:4
27.04.2016 17:00 30 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:4
08.05.2016 18:00 31 кръг Д Чико (Бяга) 3:4
14.05.2016 16:00 32 кръг Г София 2010 (София) 3:7
22.05.2016 18:00 33 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
29.05.2016 18:00 34 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Вихрен 1925 (Сандански) 32 17 4 11 48:36 55
7 Чико (Бяга) 32 12 7 13 57:67 43
8 Септември (София) 32 13 3 16 67:62 42
9 Беласица (Петрич) 32 11 6 15 41:52 39
10 Ботев 1937 (Ихтиман) 32 10 7 15 52:66 37
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
12.08.2015 18:30 - Г Локомотив (София) 2:1
Област София (столица) / 1/2 финали
19.08.2015 18:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:3
Област София (столица) / Финал
26.08.2015 18:45 - Д ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт 2
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
20.04.2016 16:30 - Д Несебър (Несебър) 4:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2015 17:00 - Г Царско село (София) 2:0
Област София (столица) / 1/2 финали
30.09.2015 17:00 - Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:1
Област София (столица) / Финал
07.10.2015 16:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
- -
почива
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
18.11.2015 14:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
Зонален финал
25.11.2015 14:00 - Г Германея (Сапарева баня) 1:0

Септември II (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2015 17:00 1 кръг Д Легия (София) 2:1
20.09.2015 17:00 2 кръг Г Сердика (София) 11:0
27.09.2015 17:00 3 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 2:1
04.10.2015 16:00 4 кръг Г Гранит (Владая) 0:3
11.10.2015 16:00 5 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 10:0
17.10.2015 16:00 6 кръг Д Витоша II (Бистрица) 3:3
23.10.2015 16:00 7 кръг Г Академик 1947 (София) 4:2
30.10.2015 15:00 8 кръг Д Урвич (Панчарево) 5:2
08.11.2015 17:30 9 кръг Г БМ Спорт (София) 1:1
15.11.2015 13:30 10 кръг Д Царско село (София) 0:3
22.11.2015 14:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
29.11.2015 14:00 12 кръг Д Железница (Железница) 4:2
06.12.2015 14:00 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:3
21.02.2016 15:00 14 кръг Г Легия (София) 8:1
28.02.2016 15:00 15 кръг Д Сердика (София) 2:0
06.03.2016 16:00 16 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 2:1
13.03.2016 15:00 17 кръг Д Гранит (Владая) 5:5
20.03.2016 15:00 18 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 7:0
26.03.2016 15:00 19 кръг Г Витоша II (Бистрица) 3:6
03.04.2016 17:00 20 кръг Д Академик 1947 (София) 4:0
26.04.2016 18:00 21 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:4
17.04.2016 17:00 22 кръг Д БМ Спорт (София) 2:3
24.04.2016 17:00 23 кръг Г Царско село (София) 1:3
04.05.2016 18:00 24 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
08.05.2016 18:00 25 кръг Г Железница (Железница) 3:2
15.05.2016 18:00 26 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Царско село (София) 26 20 1 5 92:21 61
3 Левски-Раковски (София) 26 18 3 5 77:41 57
4 Септември II (София) 26 15 4 7 93:48 49
5 Конелиано 2005 (Герман) 26 13 3 10 85:58 42
6 БМ Спорт (София) 26 12 3 11 51:41 39

Септември (София)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
29.08.2015 18:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
07.09.2015 17:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
12.09.2015 17:00 4 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
20.09.2015 17:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 5:0
27.09.2015 16:00 6 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 3:1
04.10.2015 16:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0
14.10.2015 16:00 8 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:0
17.10.2015 16:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
23.10.2015 14:30 10 кръг Г Черно море (Варна) 7:1
30.10.2015 14:30 11 кръг Д Левски (София) 4:2
07.11.2015 14:00 12 кръг Г София 2010 (София) 5:1
15.11.2015 14:00 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:1
22.11.2015 14:00 14 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:2
05.12.2015 13:30 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:2
12.12.2015 13:30 17 кръг Д Локомотив (София) анл.
28.02.2016 13:00 18 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:8
06.03.2016 14:00 19 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
13.03.2016 14:00 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
11.05.2016 16:30 21 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
18.05.2016 18:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
27.03.2016 15:00 23 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 5:3
02.04.2016 16:00 24 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
06.04.2016 16:00 25 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:1
09.04.2016 16:00 26 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1
13.04.2016 16:00 27 кръг Д Черно море (Варна) 6:2
16.04.2016 16:00 28 кръг Г Левски (София) 2:1
23.04.2016 16:00 29 кръг Д София 2010 (София) 3:0
28.04.2016 16:00 30 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:2
07.05.2016 16:30 31 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:2
15.05.2016 16:30 32 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:6
25.05.2016 18:00 33 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:4
- 34 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 32 20 5 7 73:29 65
5 ЦСКА (София) 32 16 9 7 55:32 57
6 Септември (София) 32 17 5 10 80:54 56
7 Берое (Стара Загора) 32 17 5 10 47:38 56
8 Левски (София) 32 17 3 12 77:52 54

Септември (София)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2015 14:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 4:1
03.11.2015 14:00 реванш Г Ботев (Пловдив) 2:1
1/4 финали
12.11.2015 10:30 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:1
26.11.2015 10:30 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:1
ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2015 15:00 1 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 3:1
10.09.2015 15:00 2 кръг Д Искър (Герман) 2:0
17.09.2015 15:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:1
24.09.2015 15:00 4 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 6:0
01.10.2015 14:00 5 кръг Г Пирин 2002 (Разлог) 3:1
08.10.2015 14:00 6 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
15.10.2015 14:00 7 кръг Г София 2010 (София) 3:1
22.10.2015 14:00 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:2
29.10.2015 12:00 9 кръг Д Банско (Банско) 6:0
05.11.2015 12:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 1:2
12.11.2015 12:00 11 кръг Д БМ Спорт (София) 7:1
10.03.2016 14:00 12 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
17.03.2016 12:00 13 кръг Г Искър (Герман) 3:2
24.03.2016 14:00 14 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:3
31.03.2016 15:00 15 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:3
25.04.2016 16:00 16 кръг Д Пирин 2002 (Разлог) 2:0
14.04.2016 15:00 17 кръг Г Септември (Симитли) 1:1
21.04.2016 15:00 18 кръг Д София 2010 (София) 3:2
28.04.2016 16:00 19 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:2
05.05.2016 16:00 20 кръг Г Банско (Банско) 9:1
12.05.2016 16:00 21 кръг Д Беласица (Петрич) 2:2
19.05.2016 16:00 22 кръг Г БМ Спорт (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Беласица (Петрич) 22 14 5 3 61:27 47
3 Локомотив 1929 (София) 22 12 6 4 56:18 42
4 Септември (София) 22 12 3 7 61:30 39
5 Пирин (Гоце Делчев) 22 11 4 7 48:26 37
6 София 2010 (София) 22 10 3 9 36:26 33

Ботев 57 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:2
30.09.2015 16:00 2 кръг Г Правец 99 (Правец) 1:1
19.09.2015 17:00 3 кръг Д Академик 1947 (София) 9:0
26.09.2015 17:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 3:3
03.10.2015 12:00 5 кръг Д Искър (Герман) 5:2
10.10.2015 13:30 6 кръг Д Спортист (Своге) 4:2
17.10.2015 16:00 7 кръг Г София 2010 (София) анл.
24.10.2015 12:30 8 кръг Д Витоша (Бистрица) 4:3
31.10.2015 12:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
07.11.2015 14:00 10 кръг Д БМ Спорт (София) 1:0
14.11.2015 14:00 11 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:1
- 12 кръг
почива
12.03.2016 14:00 13 кръг Д Правец 99 (Правец) 4:0
18.03.2016 16:00 14 кръг Г Академик 1947 (София) 3:2
26.03.2016 14:00 15 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:3
02.04.2016 17:00 16 кръг Г Искър (Герман) 3:1
09.04.2016 17:00 17 кръг Г Спортист (Своге) 2:3
- 18 кръг
почива
23.04.2016 17:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:1
07.05.2016 17:00 20 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
14.05.2016 17:00 21 кръг Г БМ Спорт (София) 2:1
21.05.2016 17:00 22 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 18 16 2 0 72:8 50
2 Сливнишки герой (Сливница) 18 12 2 4 61:21 38
3 Ботев 57 (София) 18 11 4 3 52:24 37
4 Витоша (Бистрица) 18 11 2 5 54:34 35
5 БМ Спорт (София) 18 9 0 9 52:39 27

Септември (София)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 10:30 1 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 6:0
01.09.2015 17:00 2 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
05.09.2015 17:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 6:1
18.11.2015 10:30 4 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 3:4
21.09.2015 17:00 5 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:1
26.09.2015 16:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1
03.10.2015 16:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:0
10.10.2015 16:00 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:0
13.10.2015 16:00 9 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 4:1
09.12.2015 13:30 10 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
30.10.2015 12:00 11 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 2:0
07.11.2015 10:30 12 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
14.11.2015 10:30 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 4:1
21.11.2015 16:30 14 кръг Д Левски (София) 2:5
28.11.2015 14:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
05.12.2015 13:30 16 кръг Д Локомотив (София) анл.
12.12.2015 13:30 17 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 1:1
01.03.2016 11:00 18 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:1
05.03.2016 14:00 19 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:1
09.03.2016 10:30 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:0
11.05.2016 10:30 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 4:3
18.05.2016 14:00 22 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:0
23.05.2016 16:30 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0
03.04.2016 16:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:2
06.04.2016 11:00 25 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:0
09.04.2016 16:00 26 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
13.04.2016 11:00 27 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
16.04.2016 10:30 28 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 4:1
24.04.2016 11:00 29 кръг Г Черно море (Варна) 2:0
29.04.2016 10:30 30 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:1
07.05.2016 16:30 31 кръг Г Левски (София) 3:3
14.05.2016 16:30 32 кръг Д Славия 1913 (София) 4:0
- 33 кръг
почива
30.05.2016 15:00 34 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 4:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 32 26 3 3 102:23 81
2 Септември (София) 32 21 7 4 93:39 70
3 Литекс (Ловеч) 32 21 6 5 84:27 69
4 Левски (София) 32 22 3 7 92:32 69
5 Славия 1913 (София) 32 20 5 7 58:28 65

Септември (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
06.09.2015 11:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
13.09.2015 11:00 3 кръг Г БМ Спорт (София) 4:1
20.09.2015 11:00 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
14.10.2015 15:30 5 кръг Г София 2010 (София) 1:0
01.10.2015 11:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
04.10.2015 12:00 7 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 0:2
11.10.2015 11:00 8 кръг Д Левски (София) 1:0
18.10.2015 11:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
26.10.2015 11:00 10 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:1
02.11.2015 11:00 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
08.11.2015 11:00 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:0
15.11.2015 11:00 13 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:3
22.11.2015 11:00 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:1
26.11.2015 14:00 15 кръг Г Елит София (София) 2:0
- 16 кръг
почива
13.03.2016 11:00 17 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
20.03.2016 11:00 18 кръг Д БМ Спорт (София) 8:0
27.03.2016 11:00 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
01.04.2016 16:00 20 кръг Д София 2010 (София) 2:0
07.04.2016 11:00 21 кръг Г Славия 1913 (София) 3:0
09.04.2016 12:00 22 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 4:0
26.05.2016 11:00 23 кръг Г Левски (София) 3:0
24.04.2016 11:00 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
28.04.2016 11:00 25 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:0
08.05.2016 11:00 26 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:0
12.05.2016 11:00 27 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
15.05.2016 11:00 28 кръг Д ДИТ Спорт (София) 4:1
22.05.2016 11:00 29 кръг Г Левски-Раковски (София) 4:1
19.05.2016 11:00 30 кръг Д Елит София (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 28 21 2 5 80:22 65
2 Септември (София) 28 20 1 7 62:18 61
3 Марек 1915 (Дупница) 28 17 4 7 64:32 55
4 Пирин (Благоевград) 28 14 8 6 39:31 50
5 Левски-Раковски (София) 28 13 5 10 64:39 44

Септември (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2015 14:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
28.10.2015 13:00 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 14:00 1 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 6:0
12.09.2015 14:00 2 кръг Г Ботев 57 (София) 4:0
19.09.2015 14:00 3 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:4
30.09.2015 14:30 4 кръг Г София 2010 (София) 4:0
03.10.2015 14:00 5 кръг Д БМ Спорт (София) 2:1
10.10.2015 13:30 6 кръг Г Изтребител (Иваняне) 13:0
19.10.2015 14:00 7 кръг Д Лъвчетата (София) 10:2
26.10.2015 12:00 8 кръг Г Ферион (София) анл.
02.11.2015 12:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
05.11.2015 15:00 10 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:1
08.11.2015 13:00 11 кръг Д Олимпиец (София) 1:1
14.11.2015 12:30 12 кръг Д Витоша (Бистрица) 3:0
18.11.2015 14:00 13 кръг Г Атлетик 11 (София) 10:0
21.11.2015 14:00 14 кръг Д Гранит (Владая) 12:0
28.11.2015 14:00 15 кръг Г Интернационал (София) 4:0
04.03.2016 16:00 16 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 6:0
13.03.2016 11:30 17 кръг Д Ботев 57 (София) 2:2
19.03.2016 18:00 18 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:2
27.03.2016 11:30 19 кръг Д София 2010 (София) 1:0
02.04.2016 16:00 20 кръг Г БМ Спорт (София) 3:3
10.04.2016 14:00 21 кръг Д Изтребител (Иваняне) 11:3
13.04.2016 14:00 22 кръг Г Лъвчетата (София) 5:1
- 23 кръг
почива
23.04.2016 14:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
04.05.2016 17:00 25 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:0
07.05.2016 14:00 26 кръг Г Олимпиец (София) 3:4
14.05.2016 14:00 27 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
18.05.2016 17:00 28 кръг Д Атлетик 11 (София) 8:3
21.05.2016 17:00 29 кръг Г Гранит (Владая) 3:0
28.05.2016 14:00 30 кръг Д Интернационал (София) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 28 23 4 1 117:16 73
2 Чавдар (Етрополе) 28 20 4 4 77:22 64
3 Септември (София) 28 18 6 4 125:29 60
4 Ботев 57 (София) 28 17 5 6 99:35 56
5 БМ Спорт (София) 28 16 7 5 119:40 55

ДИТ Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 11:00 1 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
06.09.2015 11:00 2 кръг Д София 2010 (София) 4:0
12.09.2015 10:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
20.09.2015 12:00 4 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 5:0
27.09.2015 11:00 5 кръг Г Левски (София) 0:1
01.10.2015 11:00 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
04.10.2015 11:00 7 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 4:0
11.10.2015 11:00 8 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
19.10.2015 12:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0
- 10 кръг
почива
02.11.2015 11:00 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
08.11.2015 11:00 12 кръг Г Елит София (София) 1:1
15.11.2015 11:00 13 кръг Д Септември (София) 3:0
22.11.2015 11:00 14 кръг Г Миньор (Перник) 1:2
29.11.2015 11:00 15 кръг Д БМ Спорт (София) 5:0
06.03.2016 11:00 16 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
13.03.2016 11:00 17 кръг Г София 2010 (София) 2:5
20.03.2016 11:00 18 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
27.03.2016 12:00 19 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:1
03.04.2016 10:00 20 кръг Д Левски (София) 2:2
07.04.2016 11:00 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
10.04.2016 10:00 22 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
17.04.2016 11:00 23 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:1
24.04.2016 13:00 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:3
- 25 кръг
почива
08.05.2016 11:00 26 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:5
12.05.2016 11:00 27 кръг Д Елит София (София) 0:3
15.05.2016 11:00 28 кръг Г Септември (София) 1:4
22.05.2016 11:00 29 кръг Д Миньор (Перник) 1:7
29.05.2016 11:00 30 кръг Г БМ Спорт (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски-Раковски (София) 28 13 5 10 64:39 44
6 Локомотив 1929 (София) 28 13 4 11 45:42 43
7 ДИТ Спорт (София) 28 12 5 11 48:43 41
8 Пирин 2001 (Благоевград) 28 11 4 13 31:35 37
9 Миньор (Перник) 28 11 2 15 49:44 35

ДИТ Спорт (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2015 14:00 1-ви мач Г Литекс (Ловеч) 3:3
29.10.2015 14:00 реванш Д Литекс (Ловеч) 0:2
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 12:30 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:4
12.09.2015 14:00 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:4
19.09.2015 14:00 3 кръг Г Септември (София) 4:2
26.09.2015 14:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:1
03.10.2015 14:00 5 кръг Г Атлетик 11 (София) 5:2
10.10.2015 16:00 6 кръг Д Гранит (Владая) 6:3
17.10.2015 14:00 7 кръг Г Интернационал (София) 2:2
24.10.2015 13:30 8 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 9:2
31.10.2015 15:30 9 кръг Г Ботев 57 (София) 1:2
04.11.2015 14:00 10 кръг Г Олимпиец (София) 1:2
08.11.2015 12:00 11 кръг Д София 2010 (София) 2:1
14.11.2015 16:00 12 кръг Г БМ Спорт (София) 1:3
18.11.2015 14:00 13 кръг Д Изтребител (Иваняне) 8:0
21.11.2015 14:00 14 кръг Г Лъвчетата (София) 3:0
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Ферион (София) анл.
05.03.2016 14:00 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:6
12.03.2016 14:00 17 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:7
19.03.2016 18:00 18 кръг Д Септември (София) 2:4
28.03.2016 12:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:6
02.04.2016 16:30 20 кръг Д Атлетик 11 (София) 5:2
09.04.2016 14:00 21 кръг Г Гранит (Владая) 3:3
13.04.2016 14:00 22 кръг Д Интернационал (София) 2:2
16.04.2016 14:00 23 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 0:5
23.04.2016 16:00 24 кръг Д Ботев 57 (София) 0:0
04.05.2016 17:00 25 кръг Д Олимпиец (София) 4:2
07.05.2016 14:00 26 кръг Г София 2010 (София) 1:1
14.05.2016 13:00 27 кръг Д БМ Спорт (София) 0:3
18.05.2016 17:00 28 кръг Г Изтребител (Иваняне) 7:2
21.05.2016 17:00 29 кръг Д Лъвчетата (София) 2:2
- 30 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша (Бистрица) 28 13 4 11 62:52 43
8 Олимпиец (София) 28 11 9 8 91:54 42
9 ДИТ Спорт (София) 28 11 6 11 73:73 39
10 Обеля (кв.Обеля, София) 28 8 5 15 51:90 29
11 Гранит (Владая) 28 9 2 17 71:117 29

Ботев 57 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 14:00 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:3
12.09.2015 14:00 2 кръг Д Септември (София) 0:4
20.09.2015 14:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:1
26.09.2015 14:00 4 кръг Д Атлетик 11 (София) 7:1
03.10.2015 14:00 5 кръг Г Гранит (Владая) 6:0
10.10.2015 11:30 6 кръг Д Интернационал (София) 8:1
17.10.2015 14:00 7 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 5:0
24.10.2015 10:00 8 кръг Г Олимпиец (София) 3:1
31.10.2015 15:30 9 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
05.11.2015 09:30 10 кръг Г София 2010 (София) 0:1
07.11.2015 10:00 11 кръг Д БМ Спорт (София) 2:2
15.11.2015 09:00 12 кръг Г Изтребител (Иваняне) 10:0
18.11.2015 14:00 13 кръг Д Лъвчетата (София) 4:0
21.11.2015 13:00 14 кръг Г Ферион (София) анл.
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
07.03.2016 12:00 16 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
13.03.2016 11:30 17 кръг Г Септември (София) 2:2
19.03.2016 12:30 18 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:0
25.03.2016 16:30 19 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:0
02.04.2016 16:00 20 кръг Д Гранит (Владая) 12:2
09.04.2016 14:00 21 кръг Г Интернационал (София) 1:0
13.04.2016 14:00 22 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
16.04.2016 14:00 23 кръг Д Олимпиец (София) 3:2
23.04.2016 16:00 24 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:0
04.05.2016 17:00 25 кръг Д София 2010 (София) 2:2
07.05.2016 14:00 26 кръг Г БМ Спорт (София) 2:2
14.05.2016 15:00 27 кръг Д Изтребител (Иваняне) 13:1
18.05.2016 17:00 28 кръг Г Лъвчетата (София) 4:1
- 29 кръг
почива
28.05.2016 11:00 30 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Чавдар (Етрополе) 28 20 4 4 77:22 64
3 Септември (София) 28 18 6 4 125:29 60
4 Ботев 57 (София) 28 17 5 6 99:35 56
5 БМ Спорт (София) 28 16 7 5 119:40 55
6 София 2010 (София) 28 12 8 8 57:37 44

Олимпиец (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 14:00 1 кръг Г Изтребител (Иваняне) 13:0
13.09.2015 14:00 2 кръг Д Гранит (Владая) 11:2
19.09.2015 14:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) 8:2
27.09.2015 14:00 4 кръг Д Интернационал (София) 5:2
03.10.2015 13:30 5 кръг Г Ферион (София) анл.
11.10.2015 14:00 6 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:2
19.10.2015 12:30 7 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:5
24.10.2015 10:00 8 кръг Д Ботев 57 (София) 1:3
01.11.2015 14:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:1
04.11.2015 14:00 10 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
08.11.2015 13:00 11 кръг Г Септември (София) 1:1
15.11.2015 14:30 12 кръг Д София 2010 (София) 1:1
18.11.2015 11:00 13 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:3
21.11.2015 11:00 14 кръг Д БМ Спорт (София) 2:3
28.11.2015 14:00 15 кръг Г Атлетик 11 (София) 8:0
05.03.2016 14:00 16 кръг Д Изтребител (Иваняне) 3:0
12.03.2016 14:00 17 кръг Г Гранит (Владая) 1:3
20.03.2016 13:00 18 кръг Д Лъвчетата (София) 3:1
26.03.2016 14:00 19 кръг Г Интернационал (София) 2:2
- 20 кръг
почива
09.04.2016 14:00 21 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:1
13.04.2016 14:00 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
16.04.2016 14:00 23 кръг Г Ботев 57 (София) 2:3
23.04.2016 14:00 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:2
04.05.2016 17:00 25 кръг Г ДИТ Спорт (София) 2:4
07.05.2016 14:00 26 кръг Д Септември (София) 4:3
14.05.2016 18:00 27 кръг Г София 2010 (София) 4:2
18.05.2016 14:30 28 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:0
21.05.2016 17:00 29 кръг Г БМ Спорт (София) 1:1
28.05.2016 17:00 30 кръг Д Атлетик 11 (София) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 София 2010 (София) 28 12 8 8 57:37 44
7 Витоша (Бистрица) 28 13 4 11 62:52 43
8 Олимпиец (София) 28 11 9 8 91:54 42
9 ДИТ Спорт (София) 28 11 6 11 73:73 39
10 Обеля (кв.Обеля, София) 28 8 5 15 51:90 29

Септември (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "А" възраст
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 10:00 1 кръг Д ДАФ (София) 3:1
12.09.2015 10:00 2 кръг Г Ботев 57 (София) 4:0
26.09.2015 10:00 3 кръг Д Академик 1947 (София) 15:0
03.10.2015 12:00 4 кръг Д Атлетик 11 (София) 8:0
10.10.2015 13:30 5 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:3
17.10.2015 10:00 6 кръг Г Академик 1947 (София) 20:1
24.10.2015 16:00 7 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
31.10.2015 10:00 8 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:0
07.11.2015 10:00 9 кръг Г ДАФ (София) 1:1
14.11.2015 10:00 10 кръг Д Ботев 57 (София) 3:1
05.03.2016 10:00 11 кръг Д ДАФ (София) 4:0
12.03.2016 10:00 12 кръг Г Ботев 57 (София) 3:0
19.03.2016 10:00 13 кръг Д Академик 1947 (София) 3:0
26.03.2016 13:30 14 кръг Д Атлетик 11 (София) 12:1
02.04.2016 13:30 15 кръг Г Левски-Раковски (София) 3:0
09.04.2016 10:00 16 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
16.04.2016 10:00 17 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
23.04.2016 10:00 18 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:3
07.05.2016 10:00 19 кръг Г ДАФ (София) 6:0
14.05.2016 10:00 20 кръг Д Ботев 57 (София) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 20 18 1 1 108:11 55
2 Левски-Раковски (София) 20 13 1 6 73:27 40
3 ДАФ (София) 20 10 3 7 65:31 33
4 Атлетик 11 (София) 20 10 0 10 61:61 30
5 Ботев 57 (София) 20 5 3 12 41:37 18

Септември (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2015 14:00 1-ви мач Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
28.10.2015 14:00 реванш Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, първа група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 17:00 1 кръг Г София 2010 (София) 1:6
13.09.2015 11:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:1
20.09.2015 14:00 3 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
27.09.2015 11:00 4 кръг Д Левски (София) 1:6
04.10.2015 09:30 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:2
12.10.2015 12:30 6 кръг Г ЦСКА (София) 0:4
18.10.2015 09:30 7 кръг Д Спортист 13 (София) 3:2
24.10.2015 14:00 8 кръг Г Атлетик 11 (София) 1:2
31.10.2015 13:30 9 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:3
08.11.2015 15:00 10 кръг Г Лъвчетата (София) 0:4
15.11.2015 09:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
22.11.2015 09:30 12 кръг Д София 2010 (София) 0:2
05.03.2016 13:00 13 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
13.03.2016 09:30 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
19.03.2016 15:00 15 кръг Г Левски (София) 0:5
26.03.2016 12:00 16 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:1
03.04.2016 17:00 17 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
10.04.2016 14:30 18 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
17.04.2016 15:00 19 кръг Д Атлетик 11 (София) 1:1
24.04.2016 09:30 20 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:2
08.05.2016 18:00 21 кръг Д Лъвчетата (София) 0:2
15.05.2016 09:30 22 кръг Г Славия 1913 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Чавдар (Етрополе) 22 6 2 14 18:59 20
9 Атлетик 11 (София) 22 5 3 14 25:66 18
10 София 2010 (София) 22 5 0 17 41:102 15
11 Спортист 13 (София) 22 3 1 18 23:98 10
12 Септември (София) 22 2 2 18 14:61 8

ДИТ Спорт (София)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.06.2016 10:30 1-ви мач Г Дунав 2010 (Русе) 1:0
08.06.2016 10:30 реванш Д Дунав 2010 (Русе) 4:0
1/4 финали
14.06.2016 18:00 1-ви мач Г Левски (София) 2:0
17.06.2016 18:00 реванш Д Левски (София) 1:0
1/2 финали
23.06.2016 18:00 1-ви мач Г Ботев (Пловдив) 0:2
26.06.2016 18:00 реванш Д Ботев (Пловдив) 0:0
Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 11:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
05.09.2015 11:00 2 кръг Д ЕСФА (София) 9:1
09.09.2015 11:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
12.09.2015 11:00 4 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 5:0
19.09.2015 16:30 5 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
26.09.2015 11:00 6 кръг Д Ферион (София) 6:0
03.10.2015 11:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 7:0
10.10.2015 11:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:0
17.10.2015 11:00 9 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:0
24.10.2015 11:00 10 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
31.10.2015 11:00 11 кръг Г Левски (София) 1:4
07.11.2015 11:00 12 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
14.11.2015 11:00 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
21.11.2015 11:00 14 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:0
28.11.2015 11:00 15 кръг Д БМ Спорт (София) 9:0
05.03.2016 11:00 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:4
12.03.2016 17:00 17 кръг Г ЕСФА (София) 4:0
19.03.2016 11:00 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:0
26.03.2016 11:00 19 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 8:0
02.04.2016 11:00 20 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
06.04.2016 11:00 21 кръг Г Ферион (София) 8:1
09.04.2016 10:00 22 кръг Д Миньор (Перник) 12:0
16.04.2016 11:00 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:1
23.04.2016 11:00 24 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
27.04.2016 11:00 25 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
07.05.2016 11:00 26 кръг Д Левски (София) 0:1
11.05.2016 11:00 27 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
14.05.2016 11:00 28 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:0
21.05.2016 11:00 29 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 7:1
28.05.2016 11:00 30 кръг Г БМ Спорт (София) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 30 26 2 2 120:19 80
3 Славия 1913 (София) 30 25 0 5 105:22 75
4 ДИТ Спорт (София) 30 23 1 6 121:25 70
5 Левски-Раковски (София) 30 18 4 8 78:37 58
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 16 2 12 65:54 50

ДИТ Спорт (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, първа група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2015 10:30 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
13.09.2015 09:30 2 кръг Д Левски-Раковски (София) 3:3
20.09.2015 09:30 3 кръг Г Левски (София) 2:10
27.09.2015 09:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
04.10.2015 09:30 5 кръг Д Септември (София) 2:0
11.10.2015 13:30 6 кръг Г Спортист 13 (София) 2:1
18.10.2015 09:30 7 кръг Д Атлетик 11 (София) 1:0
04.11.2015 11:00 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
31.10.2015 16:00 9 кръг Д Лъвчетата (София) 0:5
08.11.2015 09:30 10 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
15.11.2015 09:30 11 кръг Д София 2010 (София) 4:0
26.12.2015 14:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:0
06.03.2016 10:00 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:0
13.03.2016 14:00 14 кръг Д Левски (София) 0:4
20.03.2016 15:00 15 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
26.03.2016 12:00 16 кръг Г Септември (София) 1:0
03.04.2016 17:00 17 кръг Д Спортист 13 (София) 6:1
09.04.2016 18:00 18 кръг Г Атлетик 11 (София) 1:0
17.04.2016 09:30 19 кръг Д Локомотив 1929 (София) 5:1
24.04.2016 09:30 20 кръг Г Лъвчетата (София) 3:1
08.05.2016 16:00 21 кръг Д Славия 1913 (София) 0:0
18.05.2016 17:00 22 кръг Г София 2010 (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 22 18 1 3 76:9 55
3 Славия 1913 (София) 22 15 2 5 56:18 47
4 ДИТ Спорт (София) 22 13 3 6 47:36 42
5 Лъвчетата (София) 22 13 1 8 60:25 40
6 Левски-Раковски (София) 22 10 4 8 41:27 34

Ботев 57 (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "А" възраст
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 10:00 1 кръг Г Академик 1947 (София) 11:0
12.09.2015 10:00 2 кръг Д Септември (София) 0:4
26.09.2015 10:00 3 кръг Г Атлетик 11 (София) 1:4
03.10.2015 10:00 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:3
10.10.2015 10:00 5 кръг Г ДАФ (София) 1:3
17.10.2015 10:00 6 кръг Д Атлетик 11 (София) 1:2
24.10.2015 09:00 7 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
11.11.2015 12:00 8 кръг Д ДАФ (София) 2:2
07.11.2015 12:00 9 кръг Д Академик 1947 (София) 13:0
14.11.2015 10:00 10 кръг Г Септември (София) 1:3
05.03.2016 10:00 11 кръг Д Академик 1947 (София) 3:0
12.03.2016 10:00 12 кръг Д Септември (София) 0:3
19.03.2016 10:00 13 кръг Г Атлетик 11 (София) 0:1
26.03.2016 10:00 14 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:1
02.04.2016 10:00 15 кръг Г ДАФ (София) 0:0
09.04.2016 10:00 16 кръг Д Атлетик 11 (София) 3:2
16.04.2016 10:00 17 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:0
24.04.2016 15:00 18 кръг Д ДАФ (София) 1:2
07.05.2016 10:00 19 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
14.05.2016 10:00 20 кръг Г Септември (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски-Раковски (София) 20 13 1 6 73:27 40
3 ДАФ (София) 20 10 3 7 65:31 33
4 Атлетик 11 (София) 20 10 0 10 61:61 30
5 Ботев 57 (София) 20 5 3 12 41:37 18
6 Академик 1947 (София) 20 0 0 20 2:183 0

Ботев 57 (София)

Деца: София (столица) - Областна група - "Б" възраст, втора група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
12.09.2015 12:00 2 кръг Д Царско село (София) 3:2
19.09.2015 12:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:10
26.09.2015 12:00 4 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:7
03.10.2015 11:00 5 кръг Г Елит София (София) 1:11
10.10.2015 16:00 6 кръг Д Ферион (София) 0:3
15.10.2015 10:30 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
18.10.2015 12:00 8 кръг Д БМ Спорт (София) 0:1
26.10.2015 09:30 9 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:6
- 10 кръг
почива
08.11.2015 09:30 11 кръг Г Царско село (София) 0:3
15.11.2015 12:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:4
21.11.2015 14:00 13 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:7
28.11.2015 12:00 14 кръг Д Елит София (София) 0:3
05.03.2016 12:00 15 кръг Г Ферион (София) 0:7
13.03.2016 12:30 16 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
19.03.2016 13:00 17 кръг Г БМ Спорт (София) 0:6
26.03.2016 09:00 18 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:5
02.04.2016 09:00 19 кръг Г Ферион (София) 0:10
09.04.2016 14:30 20 кръг Д Елит София (София) 0:8
17.04.2016 14:00 21 кръг Г БМ Спорт (София) 0:9
24.04.2016 09:00 22 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:3
07.05.2016 18:00 23 кръг Г Царско село (София) 0:10
- 24 кръг
почива
15.05.2016 14:00 25 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
21.05.2016 10:30 26 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:2
25.05.2016 14:30 27 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Царско село (София) 24 12 2 10 76:47 38
6 Обеля (кв.Обеля, София) 24 9 2 13 61:93 29
7 Ком 98 (Годеч) 24 9 1 14 70:72 28
8 Ботев 57 (София) 24 4 0 20 22:124 12
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 24 2 1 21 27:166 7


Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Септември (София)

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:27 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 37.436 13
октомври 2019 43.504 10
септември 2019 32.225 15
август 2019 38.459 13
май 2019 62.651 4
април 2019 54.777 6
март 2019 47.268 8
ноември 2018 38.848 12
октомври 2018 16.903 34
септември 2018 26.592 19
май 2018 8.514 65
април 2018 39.500 12
март 2018 48.710 5
ноември 2017 31.648 19
октомври 2017 57.590 5
септември 2017 26.159 20
август 2017 40.138 9
май 2017 32.372 15
април 2017 23.220 21
март 2017 27.914 18
ноември 2016 29.311 20
октомври 2016 27.485 20
септември 2016 31.560 15
август 2016 48.316 7
май 2016 1.730 87
април 2016 7.798 61
март 2016 7.740 65
ноември 2015 18.878 23
октомври 2015 8.606 59
август 2015 17.249 24
март 2014 1.995 89
ноември 2013 4.784 86
септември 2013 6.191 79
август 2013 2.280 88
май 2013 9.357 57
април 2013 6.934 70
март 2013 7.754 69
ноември 2012 17.756 28
октомври 2012 3.842 86
септември 2012 3.221 88
май 2012 13.707 40
април 2012 14.667 40
март 2012 10.091 62
ноември 2011 8.438 77
октомври 2011 7.061 83
септември 2011 4.146 99
август 2011 6.078 87
май 2011 8.793 76
април 2011 11.419 59
март 2011 13.036 48
ноември 2010 7.345 90
октомври 2010 14.448 49
септември 2010 10.563 73
август 2010 6.873 93
всички

Интернет страници