Бургас спорт (Бургас)

BGSupporters форум

Бургас спорт (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 17:00 1 кръг Д Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 1:3
12.09.2021 17:00 2 кръг Д Ропотамо (Приморско) 5:1
19.09.2021 17:00 3 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:2
26.09.2021 17:00 4 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 1:2
02.10.2021 16:00 5 кръг Г Вихър (Айтос) 1:1
10.10.2021 16:00 6 кръг Д Звезденбург (Бургас) анл.
16.10.2021 16:00 7 кръг Г Камено (Камено) 3:6
24.10.2021 16:00 8 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
31.10.2021 14:30 9 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
07.11.2021 14:30 10 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
14.11.2021 14:30 11 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) -:-
21.11.2021 14:30 12 кръг Д Манолич (Манолич) -:-
28.11.2021 14:30 13 кръг Г Русокастро (Русокастро) -:-
- 14 кръг Г Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) -:-
- 15 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 16 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 17 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 18 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Камено (Камено) -:-
- 21 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
- 22 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 23 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) -:-
- 24 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 25 кръг Г Манолич (Манолич) -:-
- 26 кръг Д Русокастро (Русокастро) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 7 3 1 3 12:11 10
8 Балкан 1980 (Планиница) 7 3 1 3 17:9 10
9 Бургас спорт (Бургас) 6 2 1 3 14:15 7
10 Русокастро (Русокастро) 5 1 2 2 2:5 5
11 Странджанец (Царево) 6 0 2 4 6:18 2

Бургас спорт (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Финал
25.08.2021 10:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) З

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:2
01.09.2021 12:00 2 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
05.09.2021 12:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
11.09.2021 10:00 4 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:2
19.09.2021 11:00 5 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 2:1
24.09.2021 16:00 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:4
отложен 7 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
06.10.2021 11:30 8 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:2
10.10.2021 11:30 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1
17.10.2021 12:00 10 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:2
23.10.2021 14:00 11 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
31.10.2021 11:00 12 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
06.11.2021 12:00 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
14.11.2021 12:00 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
20.11.2021 12:00 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
28.11.2021 12:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
04.12.2021 12:00 17 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 18 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 23 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 25 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 27 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
- 29 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 30 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 31 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 11 6 0 5 28:25 18
6 Арда 1924 (Кърджали) 10 5 2 3 17:14 17
7 Бургас спорт (Бургас) 9 5 1 3 15:15 16
8 Сливен 2000 (Сливен) 11 5 0 6 32:31 15
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 9 5 0 4 15:16 15

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
26.08.2021 10:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници