Звезденбург (Бургас)

BGSupporters форум

Звезденбург (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2021 17:00 1 кръг Д Странджанец (Царево) 0:3
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) анл.
18.09.2021 17:00 3 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) анл.
26.09.2021 17:00 4 кръг Г Манолич (Манолич) анл.
02.10.2021 16:00 5 кръг Д Русокастро (Русокастро) анл.
10.10.2021 16:00 6 кръг Г Бургас спорт (Бургас) анл.
16.10.2021 16:00 7 кръг Д Ропотамо (Приморско) анл.
24.10.2021 16:00 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) анл.
30.10.2021 16:00 9 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) анл.
06.11.2021 14:30 10 кръг Г Вихър (Айтос) анл.
13.11.2021 14:30 11 кръг Д Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) анл.
20.11.2021 14:30 12 кръг Д Камено (Камено) анл.
28.11.2021 14:30 13 кръг Г Свети Никола (Бургас) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Бургас спорт (Бургас) 12 3 2 7 20:29 11
11 Ропотамо (Приморско) 12 2 1 9 12:34 7
12 Странджанец (Царево) 12 1 4 7 12:27 7
13 Бяла река 1 (Зайчар) 12 0 2 10 11:36 2
-- Звезденбург (Бургас) 1 0 0 1 0:3 -

Звезденбург (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2021 17:00 1 кръг Г Левски (София) 0:7
28.08.2021 10:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:4
04.09.2021 16:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:7
11.09.2021 10:30 4 кръг Д Ботев (Враца) 0:1
19.09.2021 16:00 5 кръг Г Септември (София) 0:3
26.09.2021 13:00 6 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
03.10.2021 10:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:10
10.10.2021 10:30 8 кръг Д Национал (София) 0:1
17.10.2021 10:00 9 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 4:0
24.10.2021 13:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
31.10.2021 13:30 11 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
06.11.2021 14:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:5
24.11.2021 10:00 13 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:3
28.11.2021 10:00 14 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:3
05.12.2021 11:30 15 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
25.02.2022 11:00 16 кръг Д Левски (София) 1:1
13.04.2022 10:00 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:3
13.03.2022 11:00 18 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
19.03.2022 10:00 19 кръг Г Ботев (Враца) 0:0
27.03.2022 11:00 20 кръг Д Септември (София) 0:3
03.04.2022 13:30 21 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2
09.04.2022 11:00 22 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
17.04.2022 10:00 23 кръг Г Национал (София) 1:4
21.04.2022 11:00 24 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:1
29.04.2022 11:30 25 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
07.05.2022 15:00 26 кръг Д Черно море (Варна) 2:2
14.05.2022 11:30 27 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
22.05.2022 16:00 28 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
29.05.2022 10:30 29 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
02.06.2022 16:30 30 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Черно море (Варна) 27 5 7 15 35:51 22
13 Локомотив София 1929 (София) 27 6 3 18 41:72 21
14 Звезденбург (Бургас) 27 3 3 21 26:84 12
15 ФК Спартак 1919 (Плевен) 27 2 3 22 14:58 9
16 Ботев (Враца) 27 1 1 25 19:135 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници