ФК Тича (Варна)

BGSupporters форум

ФК Тича (Варна)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
отложен 2 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
25.09.2022 10:00 3 кръг Г Суворово (Суворово) 1:5
09.10.2022 11:00 4 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 0:4
- 5 кръг
почива
22.10.2022 12:30 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:3
29.10.2022 14:30 7 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 4:1
05.11.2022 10:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 1:2
21.11.2022 14:00 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 3:3
19.11.2022 10:00 10 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:1
отложен 11 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
11.03.2023 12 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 13 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 14 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
- 15 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 18 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 21 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 22 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Калиакра 1923 (Каварна) 9 3 2 4 6:13 11
8 Черноморец (Балчик) 9 2 2 5 19:24 8
9 Септември 98 (Тервел) 9 1 2 6 7:18 5
10 ФК Тича (Варна) 8 1 1 6 9:22 4
11 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 0 1 8 9:33 1

ФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:30 1 кръг Г Олимпик (Варна) 0:5
- 2 кръг
почива
03.10.2022 09:00 3 кръг Д Варна 2017 (Варна) 0:3
01.10.2022 12:00 4 кръг Г Левски 2000 (Русе) 0:3
08.10.2022 10:00 5 кръг Д Марев старс (Варна) 0:4
16.10.2022 10:00 6 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:1
отложен 7 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
30.10.2022 15:00 8 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 2:7
13.11.2022 15:00 9 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:1
11.03.2023 10 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 14 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 15 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 16 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 18 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 2000 (Русе) 8 3 1 4 17:18 10
6 Одесос 2014 (Варна) 8 3 0 5 20:26 9
7 Варна 2017 (Варна) 8 2 1 5 17:35 7
8 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 8 0 2 6 5:50 2
9 ФК Тича (Варна) 7 0 1 6 3:24 1

ФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
18.09.2022 10:00 2 кръг Г Приказките (Добрич) 2:3
24.09.2022 16:30 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
09.10.2022 17:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:4
16.10.2022 14:30 5 кръг Д Олимпик (Варна) 1:2
23.10.2022 10:00 6 кръг Д Волов (Шумен) 0:0
29.10.2022 09:45 7 кръг Г МФК Тича (Варна) 5:0
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Приказките (Добрич) -:-
- 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 11 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 13 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 14 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Олимпик (Варна) 6 4 1 1 15:10 13
4 Добруджа 1919 (Добрич) 6 3 0 3 12:10 9
5 Волов (Шумен) 6 1 1 4 11:14 4
6 ФК Тича (Варна) 6 1 1 4 9:12 4
7 МФК Тича (Варна) 6 0 0 6 2:44 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници