Доростол Силистра (Силистра)

BGSupporters форум

Доростол Силистра (Силистра)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2022 18:00 1 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:4
20.08.2022 18:00 2 кръг Д Черно море II (Варна) 2:0
27.08.2022 18:00 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:5
04.09.2022 17:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 2:1
11.09.2022 17:00 5 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:2
17.09.2022 17:00 6 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 1:0
25.09.2022 16:00 7 кръг Г Устрем Д (Дончево) 3:1
- 8 кръг
почива
16.10.2022 16:00 9 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 1:0
23.10.2022 15:00 10 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:1
29.10.2022 14:00 11 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
06.11.2022 14:00 12 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:5
12.11.2022 14:30 13 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:4
19.11.2022 14:00 14 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:1
26.11.2022 14:00 15 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:1
18.02.2023 14:00 16 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
26.02.2023 14:00 17 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
04.03.2023 15:00 18 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
12.03.2023 15:00 19 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
18.03.2023 15:00 20 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
26.03.2023 15:00 21 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) -:-
01.04.2023 16:00 22 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 23 кръг
почива
23.04.2023 16:00 24 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) -:-
29.04.2023 16:00 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
06.05.2023 17:00 26 кръг Г Волов (Шумен) -:-
13.05.2023 17:00 27 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
21.05.2023 17:00 28 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
28.05.2023 18:00 29 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
03.06.2023 18:00 30 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 1918 II (Варна) 14 8 1 5 26:18 25
7 Черно море II (Варна) 14 8 0 6 30:15 24
8 Доростол Силистра (Силистра) 14 7 0 7 17:25 21
9 Рилци (кв.Рилци, Добрич) 14 6 2 6 22:28 20
10 Дунав от Русе II (Русе) 14 4 2 8 20:25 14
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Първи кръг
01.10.2022 16:00 - Д Локомотив 2022 (Русе) 1:1
Североизточна България / Втори кръг
26.10.2022 15:30 - Г Септември 98 (Тервел) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2022 18:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 0:0
24.07.2022 18:00 - Д Устрем Д (Дончево) 0:1
30.07.2022 18:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
07.08.2022 18:00 - Д Спартак 1918 II (Варна) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
29.01.2023 16:00 - Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:3
05.02.2023 13:00 - Д Локомотив 2022 (Русе) анл.
12.02.2023 - Г Спартак 1918 II (Варна) -:-

Доростол Силистра (Силистра)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Г Волов (Шумен) 3:1
18.09.2022 10:00 2 кръг Д Суворово (Суворово) 2:1
25.09.2022 11:00 3 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:2
09.10.2022 11:00 4 кръг Д ФК Тича (Варна) 4:0
15.10.2022 11:00 5 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:1
- 6 кръг
почива
01.11.2022 13:00 7 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 0:0
05.11.2022 11:00 8 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 4:0
09.11.2022 13:00 9 кръг Г Олимпик (Варна) 3:2
19.11.2022 11:00 10 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
27.11.2022 11:00 11 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:0
11.03.2023 12 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 13 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
- 14 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 15 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
- 16 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 19 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 20 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 21 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 22 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 10 8 1 1 32:11 25
2 Доростол Силистра (Силистра) 10 7 2 1 24:7 23
3 Суворово (Суворово) 10 7 1 2 31:18 22
4 Олимпик (Варна) 10 6 2 2 27:12 20
5 Шумен 2007 (Шумен) 10 4 2 4 24:27 14

Доростол Силистра (Силистра)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 11:00 1 кръг Д Марев старс (Варна) 4:0
17.09.2022 11:00 2 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 11:0
- 3 кръг
почива
01.10.2022 11:00 4 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 3:0
08.10.2022 11:00 5 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:0
16.10.2022 11:30 6 кръг Д Олимпик (Варна) 2:1
отложен 7 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
30.10.2022 13:00 8 кръг Д Варна 2017 (Варна) 7:0
05.11.2022 12:00 9 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:0
11.03.2023 10 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 11 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 14 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 15 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 16 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
- 17 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 18 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол Силистра (Силистра) 7 7 0 0 30:1 21
2 Марев старс (Варна) 8 6 0 2 23:13 18
3 Олимпик (Варна) 8 5 2 1 32:7 17
4 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 8 5 1 2 35:8 16
5 Левски 2000 (Русе) 8 3 1 4 17:18 10

Доростол Силистра (Силистра)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
11.09.2022 13:00 1 кръг Д Атлетик (Шумен) 0:0
18.09.2022 10:00 2 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:1
25.09.2022 11:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 6:0
09.10.2022 14:30 4 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 3:1
01.10.2022 13:00 5 кръг Д СФК Светкавица 2014 (Търговище) 2:2
22.10.2022 13:00 6 кръг Г Златен век 2020 (Велики Преслав) 3:0
- 7 кръг
почива
11.03.2023 8 кръг Г Атлетик (Шумен) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 10 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 11 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 12 кръг Г СФК Светкавица 2014 (Търговище) -:-
- 13 кръг Д Златен век 2020 (Велики Преслав) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол Силистра (Силистра) 6 4 2 0 17:4 14
2 Атлетик (Шумен) 5 4 1 0 28:1 13
3 СФК Светкавица 2014 (Търговище) 6 3 2 1 20:10 11
4 Ботев (Нови пазар) 6 3 1 2 14:10 10
5 Златен век 2020 (Велики Преслав) 6 1 0 5 8:17 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници