Олимпик (Варна)

BGSupporters форум

Олимпик (Варна)

"Б" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 17:00 1 кръг Г Бабушки орли Радиян (Момчилово) 3:0
25.09.2022 16:00 2 кръг Д Провадия (Провадия) 9:1
отложен 3 кръг Г Спортист (Михалич) -:-
16.10.2022 16:00 4 кръг Д Спринт (Белоградец) 3:0
23.10.2022 15:00 5 кръг Г Възраждане (Варна) 0:4
- 6 кръг
почива
06.11.2022 14:00 7 кръг Д Сини вир 2022 (Цонево) 3:0
13.11.2022 14:00 8 кръг Г Камчиец (Дългопол) 2:0
20.11.2022 14:00 9 кръг Д Игнатиево (Игнатиево) 4:1
11.03.2023 10 кръг Д Бабушки орли Радиян (Момчилово) -:-
- 11 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
- 12 кръг Д Спортист (Михалич) -:-
- 13 кръг Г Спринт (Белоградец) -:-
- 14 кръг Д Възраждане (Варна) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Сини вир 2022 (Цонево) -:-
- 17 кръг Д Камчиец (Дългопол) -:-
- 18 кръг Г Игнатиево (Игнатиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпик (Варна) 7 6 0 1 24:6 18
2 Камчиец (Дългопол) 8 6 0 2 23:7 18
3 Възраждане (Варна) 7 5 0 2 16:9 15
4 Провадия (Провадия) 7 4 0 3 16:20 12
5 Игнатиево (Игнатиево) 7 3 0 4 12:15 9

Олимпик (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 10:00 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
18.09.2022 10:00 2 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 5:0
25.09.2022 10:00 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
09.10.2022 10:00 4 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:2
15.10.2022 10:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
23.10.2022 10:00 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:0
30.10.2022 10:00 7 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 3:2
06.11.2022 10:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 2:1
- 9 кръг
почива
11.03.2023 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 13 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 7 0 0 33:2 21
2 Дунав от Русе (Русе) 8 5 2 1 18:5 17
3 Олимпик (Варна) 8 5 1 2 17:9 16
4 Черно море (Варна) 8 4 2 2 33:11 14
5 Добруджа 1919 (Добрич) 8 3 1 4 10:14 10

Олимпик (Варна)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Д ФК Тича (Варна) 3:0
- 2 кръг
почива
24.09.2022 10:00 3 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 4:1
08.10.2022 12:30 4 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:2
16.10.2022 10:00 5 кръг Д Волов (Шумен) 1:1
22.10.2022 10:00 6 кръг Г Черноморец (Балчик) 6:2
28.10.2022 16:30 7 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:0
05.11.2022 10:00 8 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
09.11.2022 13:00 9 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 2:3
19.11.2022 10:00 10 кръг Д Септември 98 (Тервел) 4:1
27.11.2022 10:00 11 кръг Г Суворово (Суворово) 1:2
11.03.2023 12 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 15 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 16 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 17 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 18 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 19 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 20 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 21 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 22 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Доростол Силистра (Силистра) 10 7 2 1 24:7 23
3 Суворово (Суворово) 10 6 2 2 31:21 20
4 Олимпик (Варна) 10 6 2 2 27:12 20
5 Шумен 2007 (Шумен) 10 4 2 4 24:27 14
6 Волов (Шумен) 10 3 4 3 19:22 13

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 11:30 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
18.09.2022 11:30 2 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:1
25.09.2022 11:30 3 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:2
09.10.2022 11:30 4 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:3
15.10.2022 11:30 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:1
23.10.2022 11:30 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 3:0
30.10.2022 11:30 7 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:8
06.11.2022 11:30 8 кръг Г Черно море (Варна) 2:0
- 9 кръг
почива
11.03.2023 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 11 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 13 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 15 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 17 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1918 (Варна) 8 3 1 4 21:16 10
6 Черно море (Варна) 8 2 1 5 17:14 7
7 Светкавица Търговище (Търговище) 8 2 1 5 11:27 7
8 Олимпик (Варна) 8 2 0 6 10:18 6
9 Шумен 2007 (Шумен) 8 0 1 7 3:44 1

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
17.09.2022 14:00 2 кръг Д МФК Тича (Варна) 7:0
24.09.2022 12:00 3 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:6
- 4 кръг
почива
16.10.2022 14:30 5 кръг Г ФК Тича (Варна) 2:1
22.10.2022 09:00 6 кръг Д Приказките (Добрич) 2:2
29.10.2022 10:00 7 кръг Г Волов (Шумен) 1:0
11.03.2023 8 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 9 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д ФК Тича (Варна) -:-
- 13 кръг Г Приказките (Добрич) -:-
- 14 кръг Д Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 6 6 0 0 42:3 18
2 Приказките (Добрич) 6 4 1 1 15:13 13
3 Олимпик (Варна) 6 4 1 1 15:10 13
4 Добруджа 1919 (Добрич) 6 3 0 3 12:10 9
5 Волов (Шумен) 6 1 1 4 11:14 4

Олимпик (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:30 1 кръг Д ФК Тича (Варна) 5:0
22.09.2022 13:00 2 кръг Г Варна 2017 (Варна) 5:1
24.09.2022 14:30 3 кръг Д Левски 2000 (Русе) 2:2
01.10.2022 11:00 4 кръг Г Марев старс (Варна) 5:0
08.10.2022 12:00 5 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 8:0
16.10.2022 11:30 6 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:2
22.10.2022 11:30 7 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 4:0
29.10.2022 10:00 8 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 2:2
- 9 кръг
почива
11.03.2023 10 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
- 11 кръг Д Варна 2017 (Варна) -:-
- 12 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 13 кръг Д Марев старс (Варна) -:-
- 14 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 15 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 16 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 18 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол Силистра (Силистра) 7 7 0 0 30:1 21
2 Марев старс (Варна) 8 6 0 2 23:13 18
3 Олимпик (Варна) 8 5 2 1 32:7 17
4 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 8 5 1 2 35:8 16
5 Левски 2000 (Русе) 8 3 1 4 17:18 10

Олимпик (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
18.09.2022 12:00 2 кръг Д Черно море (Варна) 1:4
25.09.2022 14:30 3 кръг Г Юнак (Варна) 3:1
30.09.2022 15:00 4 кръг Г Черно море II (Варна) 3:2
03.10.2022 16:00 5 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 2:0
- 6 кръг
почива
14.10.2022 14:30 7 кръг Д Левски 2000 (Русе) 3:2
22.10.2022 12:30 8 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:0
12.11.2022 11:00 9 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:1
06.11.2022 10:00 10 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
13.11.2022 10:00 11 кръг Д Приказките (Добрич) 0:2
11.03.2023 12 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 13 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 14 кръг Д Юнак (Варна) -:-
- 15 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 19 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 20 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 21 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 22 кръг Г Приказките (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1918 (Варна) 10 6 2 2 31:7 20
5 Приказките (Добрич) 10 6 1 3 16:9 19
6 Олимпик (Варна) 10 4 1 5 13:18 13
7 Спартак 1918 II (Варна) 10 3 1 6 14:26 10
8 Левски 2000 (Русе) 10 2 1 7 17:39 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници