Кортен 2012 (Кортен)

BGSupporters форум

Кортен 2012 (Кортен)

Баражи за Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
06.06.2024 18:00 - Г ФК Свиленград (Свиленград) 1:3
"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
16.09.2023 17:00 1 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:0
24.09.2023 14:00 2 кръг Д Балкан 2012 (Твърдица) 4:2
01.10.2023 16:00 3 кръг Г Ботев (Кермен) 5:0
08.10.2023 16:00 4 кръг Д Балкан (Селиминово) анл.
14.10.2023 16:00 5 кръг Г Буря (Градско) 5:1
21.10.2023 15:00 6 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 1:1
12.11.2023 14:30 7 кръг Г Левски 2018 (Младово) 6:1
18.11.2023 14:30 8 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 1:1
25.11.2023 14:30 9 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 3:1
02.03.2024 14:00 10 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:0
09.03.2024 14:00 11 кръг Г Балкан 2012 (Твърдица) 3:0
17.03.2024 14:30 12 кръг Д Ботев (Кермен) 3:1
- 13 кръг
почива
30.03.2024 15:00 14 кръг Д Буря (Градско) 9:2
06.04.2024 16:00 15 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) 8:1
14.04.2024 17:00 16 кръг Д Левски 2018 (Младово) 3:0
21.04.2024 16:00 17 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 3:1
27.04.2024 16:30 18 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кортен 2012 (Кортен) 16 13 3 0 59:13 42
2 Самуил 2006 (Самуилово) 16 12 2 2 66:22 38
3 Тунджа 2009 (Мечкарево) 16 11 0 5 46:28 33
4 Сините камъни 2022 (Сливен) 16 9 3 4 48:17 30
5 Ботев (Кермен) 16 9 1 6 33:25 28
Втора фаза / Първа група
11.05.2024 17:00 19 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 4:2
19.05.2024 17:00 20 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 4:3
25.05.2024 17:00 21 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кортен 2012 (Кортен) 19 15 4 0 68:19 49
2 Тунджа 2009 (Мечкарево) 19 13 1 5 55:30 40
3 Самуил 2006 (Самуилово) 19 12 3 4 72:32 39
4 Сините камъни 2022 (Сливен) 19 9 4 6 52:27 31
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
04.02.2024 13:30 - Г ФК Сливен (Сливен) 0:2

Кортен 2012 (Кортен)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2023 17:00 1 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 3:5
28.09.2023 17:00 2 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:3
04.10.2023 16:00 3 кръг Г Арена (Ямбол) 0:12
- 4 кръг
почива
18.10.2023 16:00 5 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:11
26.10.2023 15:00 6 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:8
01.11.2023 14:30 7 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 0:8
09.11.2023 14:30 8 кръг Г Вихър (Айтос) 4:7
25.11.2023 14:30 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
21.03.2024 15:00 10 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 4:0
27.03.2024 15:00 11 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:3
23.05.2024 17:00 12 кръг Д Арена (Ямбол) 2:4
- 13 кръг
почива
17.04.2024 15:00 14 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:3
24.04.2024 17:00 15 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:0
01.05.2024 17:00 16 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:4
09.05.2024 17:00 17 кръг Д Вихър (Айтос) 4:0
16.05.2024 17:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Арена (Ямбол) 16 8 1 7 51:35 25
6 Карнобат (Карнобат) 16 4 3 9 29:42 15
7 ОФК Поморие (Поморие) 16 4 1 11 29:67 13
8 Кортен 2012 (Кортен) 16 3 0 13 31:80 9
9 Вихър (Айтос) 16 3 0 13 24:78 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СЛ 2 място
2021/2022 А ОФГ СЛ 3 място
2020/2021 А ОФГ СЛ 1 място
2019/2020 А ОФГ СЛ 5 място
2018/2019 А ОФГ СЛ 5 място
2017/2018 А ОФГ СЛ 6 място
2016/2017 А ОФГ СЛ 3 място
2015/2016 А ОФГ СЛ 3 място
2014/2015 А ОФГ СЛ 3 място
2012/2013 А ОФГ СЛ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници