Сините камъни 2022 (Сливен)

BGSupporters форум

Сините камъни 2022 (Сливен)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 14:00 1 кръг Д Левски 2018 (Младово) 7:0
24.09.2022 17:00 2 кръг Г Буря (Градско) 8:3
08.10.2022 16:00 3 кръг Д Балкан (Твърдица) 1:0
16.10.2022 16:00 4 кръг Г Ботев (Кермен) 3:2
22.10.2022 15:00 5 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 4:4
- 6 кръг
почива
05.11.2022 14:30 7 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 3:1
12.11.2022 14:30 8 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 1:4
20.11.2022 14:30 9 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 0:3
- 10 кръг Г Левски 2018 (Младово) -:-
- 11 кръг Д Буря (Градско) -:-
- 12 кръг Г Балкан (Твърдица) -:-
- 13 кръг Д Ботев (Кермен) -:-
- 14 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) -:-
- 17 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) -:-
- 18 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Аполон (кв.Речица, Сливен) 8 8 0 0 37:6 24
2 Кортен 2012 (Кортен) 8 5 2 1 23:8 17
3 Сините камъни 2022 (Сливен) 8 5 1 2 27:17 16
4 Самуил 2006 (Самуилово) 8 4 2 2 27:13 14
5 Тунджа 2009 (Мечкарево) 8 3 2 3 17:19 11

Сините камъни 2022 (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 10:00 1 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 3:0
01.09.2022 12:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
10.09.2022 10:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
14.09.2022 17:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:1
23.09.2022 12:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
01.10.2022 13:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:1
08.10.2022 10:30 7 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:2
01.11.2022 13:00 8 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 3:0
20.10.2022 15:00 9 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:1
11.12.2022 11:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 11 кръг
почива
отложен 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
09.11.2022 12:30 13 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4
30.11.2022 10:00 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:3
18.11.2022 14:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
24.11.2022 13:00 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
03.12.2022 12:00 17 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:9
- 18 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 19 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 24 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 27 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 30 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 32 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 33 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 34 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Звезденбург (Бургас) 15 7 2 6 43:24 23
11 Пловдив сити (Пловдив) 16 6 1 9 28:32 19
12 Сините камъни 2022 (Сливен) 14 4 2 8 20:32 14
13 ФК Сливен (Сливен) 16 3 2 11 14:46 11
14 Черноморец 1919 (Бургас) 16 3 1 12 15:43 10

Сините камъни 2022 (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 10:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
17.09.2022 10:00 2 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 2:1
25.09.2022 10:00 3 кръг Д Верея II (Стара Загора) 4:1
01.10.2022 10:00 4 кръг Г Ботев (Гълъбово) 4:2
отложен 5 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
15.10.2022 10:00 6 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 0:1
23.10.2022 10:00 7 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
29.10.2022 10:00 8 кръг Г Минерал (Ягода) 3:1
06.11.2022 10:00 9 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:0
12.11.2022 10:00 10 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:0
20.11.2022 10:00 11 кръг Д Арена (Ямбол) 1:0
отложен 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
отложен 13 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
10.12.2022 10:00 14 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 15 кръг
почива
12.03.2023 10:00 16 кръг Д Саяна II (Хасково) -:-
18.03.2023 10:00 17 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
26.03.2023 10:00 18 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
01.04.2023 10:00 19 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 20 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 22 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 24 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
- 25 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 26 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 27 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
- 28 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 29 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 30 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 31 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 32 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 33 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 34 кръг
почива
- 35 кръг Г Саяна II (Хасково) -:-
- 36 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 37 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 38 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сините камъни 2022 (Сливен) 10 9 0 1 30:6 27
2 Арена (Ямбол) 12 7 3 2 28:9 24
3 Розова долина II (Казанлък) 11 8 0 3 48:12 24
4 Розова долина (Казанлък) 9 8 0 1 25:6 24
5 Сините камъни 2022 II (Сливен) 9 7 1 1 37:12 22

Сините камъни 2022 II (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 10:00 1 кръг Г Арена (Ямбол) 0:0
отложен 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
24.09.2022 10:00 3 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 4:1
03.10.2022 10:00 4 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 11:1
отложен 5 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
16.10.2022 10:00 6 кръг Д Саяна II (Хасково) 5:0
отложен 7 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
30.10.2022 10:00 8 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) 3:0
05.11.2022 09:00 9 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 2:0
13.11.2022 10:00 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:2
19.11.2022 10:00 11 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 0:5
27.11.2022 10:00 12 кръг Д Верея II (Стара Загора) 7:3
отложен 13 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
- 14 кръг
почива
05.03.2023 10:00 15 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) -:-
11.03.2023 10:00 16 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
19.03.2023 10:00 17 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
26.03.2023 10:00 18 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
02.04.2023 10:00 19 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
- 21 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 22 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 24 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 25 кръг Г Саяна II (Хасково) -:-
- 26 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
- 27 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 28 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 29 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 30 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 31 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
- 32 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
- 33 кръг
почива
- 34 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
- 35 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 36 кръг Г Минерал (Ягода) -:-
- 37 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 38 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Розова долина II (Казанлък) 11 8 0 3 48:12 24
4 Розова долина (Казанлък) 9 8 0 1 25:6 24
5 Сините камъни 2022 II (Сливен) 9 7 1 1 37:12 22
6 Саяна II (Хасково) 10 7 1 2 37:15 22
7 Чирпан 1929 (Чирпан) 11 5 3 3 14:15 18

Сините камъни 2022 (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
17.09.2022 11:30 2 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 2:1
25.09.2022 11:30 3 кръг Д Шампион (Ямбол) 3:2
отложен 4 кръг Г Харманли 04 (Харманли) -:-
09.10.2022 11:30 5 кръг Д Арена (Ямбол) 2:7
01.11.2022 10:30 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:0
отложен 7 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
29.10.2022 11:30 8 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 12:0
- 9 кръг
почива
13.11.2022 11:00 10 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:3
19.11.2022 11:30 11 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
отложен 12 кръг Д ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
отложен 13 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
- 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 15 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
- 16 кръг Г Шампион (Ямбол) -:-
- 17 кръг Д Харманли 04 (Харманли) -:-
- 18 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
- 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 24 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 25 кръг Г ФК Хасково 1922 (Хасково) -:-
- 26 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Розова долина II (Казанлък) 12 5 2 5 23:20 17
6 Шампион (Ямбол) 11 5 1 5 29:22 16
7 Сините камъни 2022 (Сливен) 7 5 0 2 27:14 15
8 Розова долина (Казанлък) 11 5 0 6 23:32 15
9 Харманли 04 (Харманли) 11 4 1 6 21:24 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници