Сините камъни 2022 (Сливен)

BGSupporters форум

Сините камъни 2022 (Сливен)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
16.09.2023 15:30 1 кръг Д Балкан 2012 (Твърдица) 6:0
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Балкан (Селиминово) анл.
02.12.2023 14:30 3 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 3:0
07.10.2023 16:30 4 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 2:2
14.10.2023 16:00 5 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:3
22.10.2023 15:00 6 кръг Г Ботев (Кермен) 1:1
11.11.2023 14:30 7 кръг Д Буря (Градско) 5:2
19.11.2023 14:30 8 кръг Г Левски 2018 (Младово) 9:0
25.11.2023 14:30 9 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 1:3
02.03.2024 14:00 10 кръг Г Балкан 2012 (Твърдица) 4:1
- 11 кръг
почива
16.03.2024 14:30 12 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) 5:0
23.03.2024 15:00 13 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 0:1
30.03.2024 15:00 14 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:0
07.04.2024 16:00 15 кръг Д Ботев (Кермен) 0:1
13.04.2024 16:00 16 кръг Г Буря (Градско) 4:2
21.04.2024 16:00 17 кръг Д Левски 2018 (Младово) 3:0
27.04.2024 16:30 18 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Самуил 2006 (Самуилово) 16 12 2 2 66:22 38
3 Тунджа 2009 (Мечкарево) 16 11 0 5 46:28 33
4 Сините камъни 2022 (Сливен) 16 9 3 4 48:17 30
5 Ботев (Кермен) 16 9 1 6 33:25 28
6 Буря (Градско) 16 4 1 11 31:54 13
Втора фаза / Първа група
11.05.2024 17:00 19 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 2:4
18.05.2024 17:00 20 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 0:4
25.05.2024 17:00 21 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кортен 2012 (Кортен) 19 15 4 0 68:19 49
2 Тунджа 2009 (Мечкарево) 19 13 1 5 55:30 40
3 Самуил 2006 (Самуилово) 19 12 3 4 72:32 39
4 Сините камъни 2022 (Сливен) 19 9 4 6 52:27 31
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 11:30 - Г Берое II (Стара Загора) 0:5
27.01.2024 12:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3

Сините камъни 2022 (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 10:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:2
31.08.2023 11:00 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:3
08.09.2023 15:30 3 кръг Г Вихър (Войсил) 1:0
14.09.2023 11:00 4 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
19.09.2023 12:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
04.10.2023 13:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:2
06.10.2023 16:00 7 кръг Г Марица 2009 (Градина) 3:0
12.10.2023 15:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:6
19.10.2023 11:00 9 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:0
26.10.2023 15:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
- 11 кръг
почива
09.11.2023 11:00 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
09.12.2023 14:00 13 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:1
23.11.2023 14:00 14 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
30.11.2023 14:00 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
15.02.2024 13:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:4
26.02.2024 14:30 17 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:5
29.02.2024 14:00 18 кръг Д Вихър (Войсил) 2:2
09.03.2024 11:00 19 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:4
15.05.2024 13:00 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3
26.03.2024 15:00 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
28.03.2024 15:00 22 кръг Д Марица 2009 (Градина) 0:0
05.04.2024 15:00 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
11.04.2024 15:00 24 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:0
19.04.2024 16:00 25 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
- 26 кръг
почива
03.05.2024 14:00 27 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:7
09.05.2024 15:00 28 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:2
18.05.2024 11:00 29 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
29.05.2024 16:00 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 28 11 7 10 63:52 40
10 Лидер Пловдив (Ягодово) 28 12 2 14 63:58 38
11 Сините камъни 2022 (Сливен) 28 10 6 12 52:63 36
12 Чавдар (Пловдив) 28 7 7 14 39:52 28
13 Локомотив (Стара Загора) 28 6 6 16 31:53 24

Сините камъни 2022 II (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2023 09:30 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
03.09.2023 10:30 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:7
09.09.2023 11:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
16.09.2023 12:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:3
22.09.2023 11:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:5
30.09.2023 11:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
06.10.2023 15:00 7 кръг Г Вихър (Войсил) 0:4
- 8 кръг
почива
21.10.2023 14:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:6
28.10.2023 13:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
06.11.2023 14:00 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
11.11.2023 12:00 12 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
21.11.2023 14:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
23.11.2023 14:00 14 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3
01.12.2023 14:00 15 кръг Г Марица 2009 (Градина) 1:5
17.02.2024 13:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
24.02.2024 14:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
02.03.2024 10:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
09.03.2024 11:00 19 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:3
16.03.2024 11:00 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
23.03.2024 11:00 21 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:3
30.03.2024 11:00 22 кръг Д Вихър (Войсил) 0:3
- 23 кръг
почива
12.04.2024 17:00 24 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3
20.04.2024 11:00 25 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
27.04.2024 11:00 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
03.05.2024 11:00 27 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:3
11.05.2024 11:00 28 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
18.05.2024 11:00 29 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3
25.05.2024 11:00 30 кръг Д Марица 2009 (Градина) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Сините камъни 2022 (Сливен) 28 10 6 12 52:63 36
12 Чавдар (Пловдив) 28 7 7 14 39:52 28
13 Локомотив (Стара Загора) 28 6 6 16 31:53 24
14 Верея (Стара Загора) 28 2 0 26 23:158 6
15 Сините камъни 2022 II (Сливен) 28 2 0 26 8:96 6

Сините камъни 2022 (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
09.09.2023 10:00 1 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:0
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Арена (Ямбол) 2:6
30.10.2023 11:00 3 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 2:2
01.10.2023 10:30 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
16.10.2023 15:00 5 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 1:0
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Шампион (Ямбол) 9:3
21.10.2023 11:00 7 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 2:2
28.10.2023 10:00 8 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 1:1
06.12.2023 15:00 9 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 1:3
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Саяна (Хасково) 0:3
18.11.2023 10:00 11 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 2:2
25.11.2023 10:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
10.03.2024 10:00 13 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 6:2
16.03.2024 10:00 14 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) 7:0
23.03.2024 10:00 15 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арсенал 2000 (Казанлък) 15 9 1 5 45:34 28
7 ОФК Хасково (Хасково) 15 8 3 4 44:25 27
8 Сините камъни 2022 (Сливен) 15 7 5 3 50:28 26
9 Розова долина (Казанлък) 15 6 1 8 31:52 19
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 15 5 1 9 32:39 16
Втора фаза / Група "А"
07.05.2024 18:00 16 кръг Д Арена (Ямбол) 1:5
06.04.2024 10:00 17 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 1:2
13.04.2024 10:00 18 кръг Г Саяна (Хасково) 1:5
20.04.2024 09:30 19 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 2:0
15.05.2024 17:00 20 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:3
11.05.2024 10:00 21 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:6
18.05.2024 10:00 22 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 22 13 4 5 70:28 43
5 ОФК Хасково (Хасково) 22 11 4 7 61:45 37
6 Розова долина II (Казанлък) 22 12 1 9 69:51 37
7 Арсенал 2000 (Казанлък) 22 10 1 11 60:62 31
8 Сините камъни 2022 (Сливен) 22 8 5 9 57:53 29

Сините камъни 2022 II (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
25.10.2023 14:00 1 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:9
16.09.2023 10:00 2 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:4
22.09.2023 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
30.09.2023 10:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
16.10.2023 15:00 5 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:1
14.10.2023 10:00 6 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 6:1
15.11.2023 15:00 7 кръг Г Шампион (Ямбол) 6:1
28.10.2023 10:00 8 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) 3:0
04.11.2023 10:00 9 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 8:1
18.11.2023 10:00 11 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:1
25.11.2023 10:00 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
12.03.2024 15:00 13 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 0:6
17.03.2024 10:00 14 кръг Д Арена (Ямбол) 0:3
23.03.2024 10:00 15 кръг Г Саяна (Хасково) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Розова долина (Казанлък) 15 6 1 8 31:52 19
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 15 5 1 9 32:39 16
11 Сините камъни 2022 II (Сливен) 15 5 1 9 30:34 16
12 Шампион (Ямбол) 15 4 2 9 33:83 14
13 ФК Харманли (Харманли) 15 2 1 12 20:54 7
Втора фаза / Група "Б"
30.03.2024 10:00 16 кръг Г Чирпан 1929 II (Чирпан) 4:3
06.04.2024 09:00 17 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:1
13.04.2024 10:00 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
20.04.2024 10:00 19 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
27.04.2024 10:00 20 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 2:2
11.05.2024 10:00 21 кръг Д Шампион (Ямбол) 4:1
19.05.2024 10:00 22 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Сините камъни 2022 II (Сливен) 22 11 2 9 54:44 35
10 Розова долина (Казанлък) 22 11 1 10 51:58 34
11 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 22 10 1 11 55:55 31
12 Шампион (Ямбол) 22 5 2 15 40:112 17
13 ФК Харманли (Харманли) 22 5 1 16 39:72 16

Сините камъни 2022 (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:30 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:5
- 2 кръг
почива
22.09.2023 10:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 15:2
30.09.2023 11:30 4 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:2
08.10.2023 09:00 5 кръг Д Шампион (Ямбол) 4:2
14.10.2023 11:30 6 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 5:0
26.10.2023 11:00 7 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 7:5
28.10.2023 11:30 8 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
04.11.2023 11:30 9 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 9:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 6:1
24.02.2024 11:30 11 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:1
25.11.2023 10:00 12 кръг Г Саяна (Хасково) 1:5
02.12.2023 11:30 13 кръг Д Арена (Ямбол) 5:4
02.03.2024 11:30 14 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:1
- 15 кръг
почива
16.03.2024 11:30 16 кръг Д Загорец (Нова Загора) 6:1
24.03.2024 11:00 17 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:0
17.04.2024 16:00 18 кръг Г Шампион (Ямбол) 5:1
06.04.2024 11:30 19 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 10:1
24.04.2024 16:00 20 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:2
- 21 кръг
почива
27.04.2024 11:30 22 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 2:0
01.05.2024 11:30 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:0
21.05.2024 17:00 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:2
18.05.2024 11:30 25 кръг Д Саяна (Хасково) 6:1
25.05.2024 11:30 26 кръг Г Арена (Ямбол) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 22 20 0 2 147:29 60
2 Сините камъни 2022 (Сливен) 22 18 1 3 107:37 55
3 ФК Сливен (Сливен) 22 15 3 4 75:21 48
4 Шампион (Ямбол) 22 13 0 9 85:49 39
5 Локомотив (Стара Загора) 22 11 3 8 96:59 36

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници