Тунджа 2009 (Мечкарево)

BGSupporters форум

Тунджа 2009 (Мечкарево)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 0:2
23.09.2023 17:00 2 кръг Д Ботев (Кермен) 4:3
01.10.2023 16:00 3 кръг Г Буря (Градско) 2:0
08.10.2023 16:00 4 кръг Д Левски 2018 (Младово) 7:2
14.10.2023 16:00 5 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 3:2
21.10.2023 15:00 6 кръг Д Балкан 2012 (Твърдица) 3:0
12.11.2023 14:30 7 кръг Г Балкан (Селиминово) анл.
18.11.2023 14:30 8 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 2:0
03.12.2023 14:30 9 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 0:6
02.03.2024 14:00 10 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 0:2
10.03.2024 14:00 11 кръг Г Ботев (Кермен) 3:1
17.03.2024 14:30 12 кръг Д Буря (Градско) 4:0
24.03.2024 15:00 13 кръг Г Левски 2018 (Младово) 9:1
30.03.2024 15:00 14 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 0:2
06.04.2024 16:00 15 кръг Г Балкан 2012 (Твърдица) 2:0
- 16 кръг
почива
20.04.2024 16:00 17 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) 6:0
28.04.2024 16:30 18 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кортен 2012 (Кортен) 16 13 3 0 59:13 42
2 Самуил 2006 (Самуилово) 16 12 2 2 66:22 38
3 Тунджа 2009 (Мечкарево) 16 11 0 5 46:28 33
4 Сините камъни 2022 (Сливен) 16 9 3 4 48:17 30
5 Ботев (Кермен) 16 9 1 6 33:25 28
Втора фаза / Първа група
12.05.2024 17:00 19 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 4:1
18.05.2024 17:00 20 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 4:0
25.05.2024 17:00 21 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кортен 2012 (Кортен) 18 15 3 0 67:18 48
2 Тунджа 2009 (Мечкарево) 18 13 0 5 54:29 39
3 Самуил 2006 (Самуилово) 18 12 2 4 70:30 38
4 Сините камъни 2022 (Сливен) 18 9 3 6 50:25 30
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
10.02.2024 14:00 - Г ФК Сливен (Сливен) 1:5

Тунджа 2009 (Мечкарево)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
28.09.2023 17:00 2 кръг Д Вихър (Айтос) 7:1
04.10.2023 16:00 3 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:8
12.10.2023 16:00 4 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 6:3
18.10.2023 16:00 5 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:1
28.10.2023 14:30 6 кръг Д Арена (Ямбол) 0:2
01.11.2023 14:30 7 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 8:0
09.11.2023 14:30 8 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:4
22.11.2023 14:30 9 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:3
- 10 кръг
почива
27.03.2024 15:00 11 кръг Г Вихър (Айтос) 3:1
04.04.2024 17:00 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
10.04.2024 17:00 13 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 3:0
18.04.2024 17:00 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
24.04.2024 17:00 15 кръг Г Арена (Ямбол) 1:0
01.05.2024 17:00 16 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 4:2
09.05.2024 11:00 17 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:3
16.05.2024 17:00 18 кръг Д Звезденбург (Бургас) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 16 15 0 1 78:13 45
2 Бургас спорт (Бургас) 16 14 0 2 69:25 42
3 Тунджа 2009 (Мечкарево) 16 9 1 6 44:35 28
4 Звезденбург (Бургас) 16 8 2 6 58:38 26
5 Арена (Ямбол) 15 7 1 7 47:33 22

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СЛ 6 място
2021/2022 А ОФГ СЛ 5 място
2020/2021 А ОФГ СЛ 6 място
2019/2020 А ОФГ СЛ 3 място
2018/2019 А ОФГ СЛ 4 място
2017/2018 А ОФГ СЛ 2 място
2016/2017 А ОФГ СЛ 4 място
2015/2016 А ОФГ СЛ 4 място
2014/2015 А ОФГ СЛ 7 място
2012/2013 А ОФГ СЛ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници