Локомотив 2008 (Каспичан)

BGSupporters форум

Локомотив 2008 (Каспичан)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2021 17:00 1 кръг Д Енев (Дибич) 2:5
12.09.2021 11:00 2 кръг Г Устрем (Трем) 0:1
19.09.2021 17:00 3 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
22.09.2021 17:00 4 кръг Г Герой (Зайчино ореше) -:-
26.09.2021 17:00 5 кръг Д Балкан 1965 (Градище) -:-
02.10.2021 13:00 6 кръг Г Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
10.10.2021 16:00 7 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
17.10.2021 16:00 8 кръг Г Върбица (Върбица) -:-
24.10.2021 16:00 9 кръг Д Смядово (Смядово) -:-
31.10.2021 15:00 10 кръг Г Ендже (Царев брод) -:-
- 11 кръг
почива
14.11.2021 14:00 12 кръг Г Заря 1962 (Звегор) -:-
21.11.2021 14:00 13 кръг Д Балкан (Средня) -:-
28.11.2021 14:00 14 кръг Д Ботев (Каменяк) -:-
05.12.2021 14:00 15 кръг Г Олимпия (Шумен) -:-
- 16 кръг Г Енев (Дибич) -:-
- 17 кръг Д Устрем (Трем) -:-
- 18 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 19 кръг Д Герой (Зайчино ореше) -:-
- 20 кръг Г Балкан 1965 (Градище) -:-
- 21 кръг Д Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
- 22 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 23 кръг Д Върбица (Върбица) -:-
- 24 кръг Г Смядово (Смядово) -:-
- 25 кръг Д Ендже (Царев брод) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Д Заря 1962 (Звегор) -:-
- 28 кръг Г Балкан (Средня) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Каменяк) -:-
- 30 кръг Д Олимпия (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Олимпия (Шумен) 3 1 0 2 7:9 3
10 Балкан 1965 (Градище) 2 1 0 1 5:3 3
11 Локомотив 2008 (Каспичан) 2 0 0 2 2:6 0
12 Заря 1962 (Звегор) 2 0 0 2 2:7 0
13 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 0 0 2 1:6 0

Локомотив 2008 (Каспичан)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:00 1 кръг Д Волов (Шумен) 0:4
19.09.2021 11:00 2 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
26.09.2021 11:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
03.10.2021 11:00 4 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
10.10.2021 11:00 5 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 6 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 7 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 9 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 10 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Волов (Шумен) 1 1 0 0 4:0 3
3 МФК Тича (Варна) - 0 0 0 0:0 0
3 Септември 98 (Тервел) - 0 0 0 0:0 0
5 Локомотив 2008 (Каспичан) 1 0 0 1 0:4 0
6 Провадия (Провадия) 1 0 0 1 0:7 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ШН 8 място
2019/2020 А ОФГ ШН 9 място
2018/2019 А ОФГ ШН 9 място
2017/2018 А ОФГ ШН 6 място
2016/2017 А ОФГ ШН 8 място
2015/2016 А ОФГ ШН 11 място
2014/2015 А ОФГ ШН 8 място
2013/2014 А ОФГ ШН 11 място
2012/2013 "В" група отказва се
2011/2012 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

месец точки място
септември 2012 2.405 90
май 2012 2.354 91
април 2012 1.876 95
март 2012 1.849 96
ноември 2011 2.903 102
октомври 2011 2.444 101
септември 2011 5.568 94
август 2011 11.427 56
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници