Смядово (Смядово)

BGSupporters форум

Смядово (Смядово)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 17:00 1 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 3:1
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) 2:3
19.09.2021 17:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
22.09.2021 17:00 4 кръг Г Върбица (Върбица) 0:3
26.09.2021 17:00 5 кръг Д Балкан (Средня) 2:0
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Ендже (Царев брод) 3:1
- 7 кръг
почива
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Заря 1962 (Звегор) 4:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 0:2
31.10.2021 15:00 10 кръг Д Ботев (Каменяк) 5:1
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Олимпия (Шумен) анл.
12.12.2021 13:30 12 кръг Д Енев (Дибич) 0:2
20.11.2021 11:00 13 кръг Г Устрем (Трем) 2:1
28.11.2021 14:00 14 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:1
05.12.2021 14:00 15 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 3:0
06.03.2022 15:00 16 кръг Г Балкан 1965 (Градище) 0:0
13.03.2022 15:00 17 кръг Д Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) 2:2
20.03.2022 15:00 18 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
27.03.2022 16:00 19 кръг Д Върбица (Върбица) 0:1
03.04.2022 17:00 20 кръг Г Балкан (Средня) 1:1
10.04.2022 17:00 21 кръг Г Ендже (Царев брод) 3:2
- 22 кръг
почива
22.04.2022 17:00 23 кръг Г Заря 1962 (Звегор) 3:0
01.05.2022 16:00 24 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 4:4
04.05.2022 18:00 25 кръг Г Ботев (Каменяк) 1:2
- 26 кръг
почива
15.05.2022 14:00 27 кръг Г Енев (Дибич) 0:3
18.05.2022 18:00 28 кръг Д Устрем (Трем) 3:0
22.05.2022 18:00 29 кръг Г Хитрино (Хитрино) 2:4
29.05.2022 18:00 30 кръг Д Герой (Зайчино ореше) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Върбица (Върбица) 25 21 1 3 80:21 64
3 Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 25 19 4 2 85:17 61
4 Смядово (Смядово) 25 13 4 8 52:35 43
5 Хитрино (Хитрино) 25 13 3 9 57:39 42
6 Герой (Зайчино ореше) 25 13 3 9 47:38 42

Смядово (Смядово)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:00 1 кръг Д Варна 2017 (Варна) 8:0
19.09.2021 14:30 2 кръг Г Марев старс (Варна) 1:9
26.09.2021 11:00 3 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:3
03.10.2021 11:00 4 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:7
10.10.2021 11:00 5 кръг Д Гранд Про (Варна) анл.
17.10.2021 12:30 6 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
- 7 кръг
почива
31.10.2021 10:45 8 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:3
07.11.2021 11:30 9 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:6
15.11.2021 11:00 10 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
22.11.2021 11:00 11 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 12 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 13 кръг Д Марев старс (Варна) -:-
- 14 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 15 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 20 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 21 кръг Г Атлетик (Шумен) -:-
- 22 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Белослав 1918 (Белослав) 5 2 1 2 10:4 7
7 Варна 2017 (Варна) 7 2 0 5 5:25 6
8 Смядово (Смядово) 7 1 1 5 14:31 4
9 Атлетик (Шумен) 6 1 0 5 14:14 3
10 Велики Преслав (Велики Преслав) 4 0 0 4 0:46 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ШН 10 място
2019/2020 А ОФГ ШН 7 място
2018/2019 А ОФГ ШН 5 място
2017/2018 А ОФГ ШН 2 място
2016/2017 А ОФГ ШН 3 място
2015/2016 А ОФГ ШН 4 място
2014/2015 А ОФГ ШН 6 място
2013/2014 А ОФГ ШН 4 място
2012/2013 А ОФГ ШН 3 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници