Смядово (Смядово)

BGSupporters форум

Смядово (Смядово)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 17:00 1 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 3:1
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) 2:3
19.09.2021 17:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
22.09.2021 17:00 4 кръг Г Върбица (Върбица) 0:3
26.09.2021 17:00 5 кръг Д Балкан (Средня) 2:0
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Ендже (Царев брод) 3:1
- 7 кръг
почива
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Заря 1962 (Звегор) 4:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 0:2
31.10.2021 15:00 10 кръг Д Ботев (Каменяк) -:-
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Олимпия (Шумен) анл.
14.11.2021 14:00 12 кръг Д Енев (Дибич) -:-
21.11.2021 14:00 13 кръг Г Устрем (Трем) -:-
28.11.2021 14:00 14 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
05.12.2021 14:00 15 кръг Г Герой (Зайчино ореше) -:-
- 16 кръг Г Балкан 1965 (Градище) -:-
- 17 кръг Д Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
- 18 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 19 кръг Д Върбица (Върбица) -:-
- 20 кръг Г Балкан (Средня) -:-
- 21 кръг Г Ендже (Царев брод) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Заря 1962 (Звегор) -:-
- 24 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 25 кръг Г Ботев (Каменяк) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Енев (Дибич) -:-
- 28 кръг Д Устрем (Трем) -:-
- 29 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 30 кръг Д Герой (Зайчино ореше) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Устрем (Трем) 8 5 1 2 14:7 16
5 Герой (Зайчино ореше) 7 5 0 2 18:12 15
6 Смядово (Смядово) 8 5 0 3 17:11 15
7 Хитрино (Хитрино) 7 4 1 2 18:7 13
8 Локомотив 2008 (Каспичан) 9 3 0 6 13:25 9

Смядово (Смядово)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 11:00 1 кръг Д Варна 2017 (Варна) 8:0
19.09.2021 14:30 2 кръг Г Марев старс (Варна) 1:9
26.09.2021 11:00 3 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 3:3
03.10.2021 11:00 4 кръг Г МФК Тича (Варна) 1:7
10.10.2021 11:00 5 кръг Д Гранд Про (Варна) анл.
17.10.2021 12:30 6 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
- 7 кръг
почива
31.10.2021 13:00 8 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
07.11.2021 11:00 9 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
15.11.2021 11:00 10 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
22.11.2021 11:00 11 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 12 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 13 кръг Д Марев старс (Варна) -:-
- 14 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 15 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 20 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 21 кръг Г Атлетик (Шумен) -:-
- 22 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Шумен 2007 (Шумен) 5 1 2 2 7:11 5
7 Белослав 1918 (Белослав) 3 1 1 1 7:3 4
8 Смядово (Смядово) 5 1 1 3 13:22 4
9 Атлетик (Шумен) 5 1 0 4 14:11 3
10 Велики Преслав (Велики Преслав) 3 0 0 3 0:28 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ШН 10 място
2019/2020 А ОФГ ШН 7 място
2018/2019 А ОФГ ШН 5 място
2017/2018 А ОФГ ШН 2 място
2016/2017 А ОФГ ШН 3 място
2015/2016 А ОФГ ШН 4 място
2014/2015 А ОФГ ШН 6 място
2013/2014 А ОФГ ШН 4 място
2012/2013 А ОФГ ШН 3 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници