Барокко (София)

BGSupporters форум

Барокко (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 17:00 1 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
05.09.2021 14:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
12.09.2021 14:00 3 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:5
19.09.2021 14:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
23.09.2021 16:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:5
26.09.2021 14:00 6 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 4:0
03.10.2021 14:00 7 кръг Г Беласица (Петрич) 4:2
10.10.2021 14:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
17.10.2021 11:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:3
24.10.2021 13:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
05.12.2021 14:00 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
07.11.2021 14:00 12 кръг Д Миньор (Перник) 1:6
11.11.2021 15:00 13 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
18.11.2021 14:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:2
28.11.2021 14:00 15 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:1
24.02.2022 14:00 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1
27.02.2022 14:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
14.04.2022 15:00 18 кръг Д Вихрен (Сандански) 4:3
13.03.2022 14:00 19 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
20.03.2022 13:00 20 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1
27.03.2022 14:00 21 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:3
03.04.2022 14:30 22 кръг Д Беласица (Петрич) 4:1
10.04.2022 14:00 23 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:4
05.05.2022 15:00 24 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:4
21.04.2022 15:30 25 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
01.05.2022 14:00 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
08.05.2022 14:00 27 кръг Г Миньор (Перник) 1:5
15.05.2022 11:00 28 кръг Д Септември (Симитли) 3:1
24.03.2022 14:00 29 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:4
19.05.2022 15:00 30 кръг Д Орлета (Пазарджик) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Царско село 2015 (София) 30 20 1 9 90:47 61
5 Пирин (Благоевград) 30 15 8 7 67:35 53
6 Барокко (София) 30 16 4 10 65:60 52
7 Кюстендил (Кюстендил) 30 13 8 9 80:52 47
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 13 6 11 57:47 45

Барокко (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 15:00 1 кръг Д Конкордия (София) 3:1
04.09.2021 17:00 2 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 4:1
12.09.2021 17:00 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
18.09.2021 17:00 4 кръг Д Ферион (София) 3:2
25.09.2021 13:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
02.10.2021 11:00 6 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 7:0
10.10.2021 18:00 7 кръг Г Победа 2013 (София) 1:3
17.10.2021 16:00 8 кръг Г Конкордия (София) 2:1
23.10.2021 16:00 9 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 2:1
31.10.2021 12:00 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:3
15.11.2021 11:00 11 кръг Г Ферион (София) 1:0
05.03.2022 13:00 12 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:4
12.03.2022 16:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:4
20.03.2022 15:30 14 кръг Д Победа 2013 (София) 5:4
27.03.2022 16:00 15 кръг Д Конкордия (София) 2:1
02.04.2022 16:00 16 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 7:0
10.04.2022 17:00 17 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:6
16.04.2022 17:00 18 кръг Д Ферион (София) 1:1
01.05.2022 17:00 19 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:5
08.05.2022 18:00 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 6:3
14.05.2022 15:30 21 кръг Г Победа 2013 (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ферион (София) 21 13 1 7 79:40 40
3 Балкан 1929 (Ботевград) 21 13 1 7 102:54 40
4 Барокко (София) 21 12 2 7 58:49 38
5 Спортист 2009 (Своге) 21 12 0 9 80:59 36
6 Победа 2013 (София) 21 9 2 10 65:82 29

Барокко (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
04.09.2021 11:00 2 кръг Г Септември (София) 0:8
10.09.2021 15:00 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:7
18.09.2021 11:00 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:4
26.09.2021 11:00 5 кръг Д РД Спорт (София) 1:1
01.10.2021 16:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 1:7
09.10.2021 13:00 7 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2
20.10.2021 14:00 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:4
23.10.2021 12:00 9 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:3
30.10.2021 11:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 0:2
06.11.2021 11:00 11 кръг Г Развитие МФ (София) 1:7
04.03.2022 15:00 12 кръг Г ЦСКА (София) 1:9
12.03.2022 11:00 13 кръг Д Септември (София) 0:3
17.03.2022 12:00 14 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
26.03.2022 11:30 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
01.04.2022 14:00 16 кръг Г РД Спорт (София) 1:4
06.04.2022 11:00 17 кръг Д Левски Раковски (София) 0:5
09.04.2022 13:00 18 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0
16.04.2022 10:00 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:8
29.04.2022 13:00 20 кръг Д Вихрен (Сандански) 2:0
06.05.2022 11:00 21 кръг Г Миньор (Перник) 1:5
14.05.2022 17:30 22 кръг Д Развитие МФ (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 РД Спорт (София) 22 7 8 7 29:26 29
9 Развитие на млади футболисти (София) 22 8 4 10 42:41 28
10 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 22 5 2 15 25:46 17
11 Барокко (София) 22 2 1 19 13:93 7
12 Вихрен (Сандански) 22 1 0 21 5:97 3

Барокко (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:4
03.09.2021 09:00 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:11
11.09.2021 09:00 3 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 2:1
14.09.2021 09:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:2
18.09.2021 09:00 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:5
25.09.2021 17:00 6 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:1
02.10.2021 17:00 7 кръг Г Сердика (София) 1:3
- 8 кръг
почива
16.10.2021 09:00 9 кръг Д ОФК София (София) 1:0
23.10.2021 09:00 10 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) анл.
30.10.2021 09:00 11 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 0:4
06.11.2021 15:00 12 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:4
09.11.2021 14:00 13 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:5
15.11.2021 14:00 14 кръг Г Развитие МФ (София) 2:2
27.11.2021 09:00 15 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:5
26.02.2022 09:00 16 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 4:0
05.03.2022 15:00 17 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:6
09.03.2022 16:00 18 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
12.03.2022 09:00 19 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:2
19.03.2022 09:00 20 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 9:3
26.03.2022 15:00 21 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:5
02.04.2022 18:00 22 кръг Д Сердика (София) 4:3
- 23 кръг
почива
16.04.2022 09:00 24 кръг Г ОФК София (София) 3:3
- 25 кръг
почива
30.04.2022 09:00 26 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 3:0
07.05.2022 09:00 27 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:3
14.05.2022 15:00 28 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:2
21.05.2022 09:00 29 кръг Д Развитие МФ (София) 8:0
29.05.2022 11:00 30 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Развитие на млади футболисти (София) 26 10 5 11 51:64 35
10 Ботев 57 СУ (София) 26 10 5 11 68:73 35
11 Барокко (София) 26 8 4 14 59:79 28
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 26 6 4 16 62:108 22
13 Искър 1945 (Нови Искър) 26 4 0 22 29:119 12

Барокко (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
25.09.2021 11:40 1 кръг Д Победа 2013 (София) 0:4
02.10.2021 13:05 2 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 5:0
- 3 кръг
почива
16.10.2021 10:15 4 кръг Г Левски (Чепинци) 0:8
23.10.2021 10:15 5 кръг Д Левски Раковски II (София) 3:1
30.10.2021 13:05 6 кръг Г Септември (София) 0:2
06.11.2021 08:50 7 кръг Д ОФК София (София) 1:0
15.11.2021 14:30 8 кръг Д Сердика II (София) 2:1
22.11.2021 08:50 9 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
27.11.2021 11:40 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
04.12.2021 11:40 11 кръг Г Спорт за всички (София) 0:7
31.12.8888 23:55 12 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) анл.
19.03.2022 09:00 13 кръг Г Ай ма3кс (София) 4:0
26.03.2022 09:00 14 кръг Д Левски Раковски II (София) 5:1
02.04.2022 13:30 15 кръг Г Септември (София) 3:1
- 16 кръг
почива
16.04.2022 15:00 17 кръг Д Сердика II (София) 16:1
30.04.2022 12:00 18 кръг Г Витоша 13 (София) 2:7
07.05.2022 12:00 19 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:1
14.05.2022 10:30 20 кръг Г ОФК София (София) 1:0
31.12.8888 23:55 21 кръг Д Спорт за всички (София) анл.
28.05.2022 12:00 22 кръг Г Победа 2013 (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спорт за всички (София) 18 11 2 5 66:19 35
3 Победа 2013 (София) 19 11 1 7 32:33 34
4 Барокко (София) 18 10 2 6 50:40 32
5 Септември (София) 19 9 4 6 44:30 31
6 Левски (Чепинци) 9 9 0 0 58:4 27

Барокко (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 15:30 1 кръг Г Щурче (София) 0:3
02.10.2021 11:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
09.10.2021 11:00 3 кръг Г Шампион (София) 1:1
16.10.2021 09:30 4 кръг Г Сердика (София) 3:4
31.12.5555 23:55 5 кръг Д Ай ма3кс (София) 1:2
30.10.2021 15:30 6 кръг Г ДАФ (София) 3:1
06.11.2021 14:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) 9:0
27.11.2021 12:30 8 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 3:1
04.12.2021 11:00 9 кръг Д Бенковски (София) 3:0
21.05.2022 15:30 10 кръг Д Щурче (София) 2:4
19.03.2022 12:30 11 кръг Г Левски Раковски (София) 4:2
26.03.2022 11:00 12 кръг Д Шампион (София) 2:1
02.04.2022 09:30 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
09.04.2022 11:00 14 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:0
16.04.2022 15:30 15 кръг Д ДАФ (София) 2:0
30.04.2022 14:00 16 кръг Г Младост 2015 (София) 10:0
07.05.2022 12:30 17 кръг Д Ботев 57 СУ II (София) 1:1
14.05.2022 11:00 18 кръг Г Бенковски (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Щурче (София) 18 13 1 4 64:17 40
2 Барокко (София) 18 11 2 5 57:23 35
3 Шампион (София) 17 9 3 5 47:29 30
4 Сердика (София) 9 8 0 1 56:11 24
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 8 0 1 22:7 24

Барокко (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
26.09.2021 10:10 1 кръг Д Елит София (София) 1:2
03.10.2021 12:30 2 кръг Г ДАФ (София) 4:1
10.10.2021 11:20 3 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
17.10.2021 11:20 4 кръг Г Спорт за всички (София) 2:2
24.10.2021 09:00 5 кръг Д Сердика (София) 5:2
31.10.2021 12:30 6 кръг Д Арес (София) 1:0
07.11.2021 12:30 7 кръг Г Козаро (Ботевград) 0:1
28.11.2021 11:20 8 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:4
05.12.2021 13:40 9 кръг Г БАМФ (София) 1:9
22.05.2022 10:10 10 кръг Г Елит София (София) 0:2
20.03.2022 12:30 11 кръг Д ДАФ (София) 4:0
27.03.2022 11:20 12 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
31.12.5555 23:55 13 кръг Д Спорт за всички (София) 0:6
10.04.2022 09:00 14 кръг Г Сердика (София) 4:0
17.04.2022 12:30 15 кръг Г Арес (София) 7:3
31.12.5555 23:55 16 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:1
08.05.2022 11:20 17 кръг Г Надежда (Доброславци) 4:1
15.05.2022 13:40 18 кръг Д БАМФ (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спорт за всички (София) 18 13 3 2 63:29 42
3 БАМФ (София) 18 12 3 3 78:33 39
4 Барокко (София) 18 9 3 6 40:35 30
5 Козаро (Ботевград) 18 9 2 7 49:36 29
6 Елит София (София) 18 8 2 8 50:58 26

Барокко (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
22.05.2022 09:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:2
20.03.2022 11:50 9 кръг Д Шампион (София) 3:4
27.03.2022 10:40 10 кръг Г Развитие МФ (София) 8:0
03.04.2022 11:50 11 кръг Д Сердика (София) 4:1
10.04.2022 11:50 12 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:0
17.04.2022 09:30 13 кръг Д ЦСКА III (София) 1:4
01.05.2022 13:00 14 кръг Г Септември (София) 12:0
- 15 кръг
почива
15.05.2022 10:40 16 кръг Д Ботев 57 СУ II (София) 7:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 14 7 1 6 38:34 22
5 Сердика (София) 14 5 5 4 51:26 20
6 Барокко (София) 8 6 0 2 41:16 18
7 Ботев 57 СУ II (София) 13 3 0 10 42:58 9
8 Развитие на млади футболисти (София) 14 1 1 12 12:78 4
Група "Г"
26.09.2021 13:40 1 кръг Г ОФК София (София) 8:0
03.10.2021 09:00 2 кръг Г Гранит (Владая) 4:1
10.10.2021 13:40 3 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 15:2
17.10.2021 10:10 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 13:3
24.10.2021 12:30 5 кръг Д Тигрите (София) 6:3
31.10.2021 11:20 6 кръг Г Н спорт (София) 3:3
07.11.2021 11:20 7 кръг Д Комета (София) 9:1
31.12.8888 23:55 8 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) анл.
05.12.2021 10:10 9 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 7:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК София (София) 17 8 3 6 50:43 27
4 Гранит (Владая) 17 7 2 8 55:68 23
5 Барокко (София) 8 7 1 0 65:16 22
6 Талант (София) 8 6 1 1 39:22 19
7 Железница (Железница) 9 5 2 2 52:26 17

Барокко (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
28.05.2022 13:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) 5:2
19.03.2022 09:10 11 кръг Г Левски (София) 2:3
26.03.2022 10:05 12 кръг Д ОФК София (София) 4:4
02.04.2022 13:00 13 кръг Г Национал (София) 4:0
31.12.8888 23:55 14 кръг Д Славия 1913 (София) анл.
16.04.2022 11:05 15 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:7
30.04.2022 10:05 16 кръг Д София спорт (София) 2:1
07.05.2022 09:10 17 кръг Г Лъвчетата (София) 10:3
21.05.2022 11:05 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Олимпия ФК (София) 16 7 0 9 57:64 21
8 Национал (София) 16 5 2 9 40:56 17
9 Барокко (София) 8 4 1 3 33:25 13
10 Спорт за всички (София) 8 1 0 7 11:33 3
11 Витоша 13 (София) 7 0 0 7 9:43 0
Група "Б"
25.09.2021 11:05 1 кръг Г Урвич (Панчарево) 4:1
02.10.2021 11:05 2 кръг Д Спортист 13 (София) 8:0
09.10.2021 12:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 4:3
20.11.2021 12:00 4 кръг Г Витоша 13 (София) 2:1
23.10.2021 13:00 5 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:1
30.10.2021 10:05 6 кръг Г Атлетико Артен (София) 3:3
06.11.2021 12:00 7 кръг Д Арес (София) 4:0
27.11.2021 13:00 8 кръг Г Развитие МФ (София) 4:0
04.12.2021 13:00 9 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 15 11 2 2 100:40 35
3 Урвич (Панчарево) 17 10 1 6 77:43 31
4 Барокко (София) 9 8 1 0 40:9 25
5 Спорт за всички (София) 9 6 1 2 30:13 19
6 Арес (София) 15 5 3 7 41:44 18

Барокко (София)

Държавно първенство за жени
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
29.08.2021 11:00 1 кръг Д НСА (София) 1:2 Sportal TV
04.09.2021 17:00 2 кръг Г Енко (Пловдив) 1:0
11.09.2021 17:00 3 кръг Д Янтра 2013 (Габрово) 8:0
26.09.2021 11:00 4 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:0 Sportal TV
02.10.2021 16:00 5 кръг Д Спортика (Благоевград) 6:0
10.10.2021 12:00 6 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 1:0 Sportal TV
16.11.2021 14:30 7 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:2
31.10.2021 14:30 8 кръг Г Риал (Ковачевци) 6:0
06.11.2021 14:00 9 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
13.11.2021 14:30 10 кръг Г Олимпия (Шумен) 3:0
20.11.2021 13:30 11 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 3:1
05.03.2022 13:30 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
12.03.2022 14:00 13 кръг Д ЖФК Варна (Варна) 3:0
19.03.2022 14:30 14 кръг Г Светкавица (Градежница) 4:0
26.03.2022 15:00 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Стара Загора) 15 15 0 0 110:3 45
2 НСА (София) 15 14 0 1 106:5 42
3 Барокко (София) 15 13 0 2 47:5 39
4 Пълдин (Пловдив) 15 9 1 5 43:24 28
5 Севлиево лейдис (Севлиево) 15 8 3 4 37:23 27
Втора фаза / Първа осмица
30.04.2022 14:15 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
06.05.2022 14:00 17 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 5:0
14.05.2022 14:00 18 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:5
21.05.2022 17:00 19 кръг Г НСА (София) 0:4
29.05.2022 11:00 20 кръг Г Спортика (Благоевград) 3:1
04.06.2022 17:30 21 кръг Д Пълдин (Пловдив) 7:1
11.06.2022 17:00 22 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Стара Загора) 22 21 1 0 146:5 64
2 НСА (София) 22 20 1 1 137:9 61
3 Барокко (София) 22 16 1 5 64:18 49
4 Етър ВТ (Велико Търново) 22 13 2 7 49:43 41
5 Севлиево лейдис (Севлиево) 22 10 4 8 43:35 34

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници