Велики Преслав (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Велики Преслав (Велики Преслав)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 17:00 1 кръг Д Балкан (Средня) 1:2
12.09.2021 17:00 2 кръг Д Върбица (Върбица) 0:4
19.09.2021 17:00 3 кръг Г Смядово (Смядово) 0:3
22.09.2021 17:00 4 кръг Д Ендже (Царев брод) 1:0
- 5 кръг
почива
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Заря 1962 (Звегор) 0:0
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 1:4
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Ботев (Каменяк) 1:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Олимпия (Шумен) анл.
31.10.2021 15:00 10 кръг Д Енев (Дибич) -:-
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Устрем (Трем) -:-
14.11.2021 14:00 12 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
21.11.2021 14:00 13 кръг Г Герой (Зайчино ореше) -:-
28.11.2021 14:00 14 кръг Д Балкан 1965 (Градище) -:-
05.12.2021 14:00 15 кръг Г Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
- 16 кръг Г Балкан (Средня) -:-
- 17 кръг Г Върбица (Върбица) -:-
- 18 кръг Д Смядово (Смядово) -:-
- 19 кръг Г Ендже (Царев брод) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Заря 1962 (Звегор) -:-
- 22 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Каменяк) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Енев (Дибич) -:-
- 26 кръг Д Устрем (Трем) -:-
- 27 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 28 кръг Д Герой (Зайчино ореше) -:-
- 29 кръг Г Балкан 1965 (Градище) -:-
- 30 кръг Д Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Балкан (Средня) 7 2 2 3 6:9 8
10 Балкан 1965 (Градище) 7 2 1 4 14:15 7
11 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 1 2 4 4:14 5
12 Заря 1962 (Звегор) 9 1 2 6 9:31 5
13 Ботев (Каменяк) 8 0 1 7 4:52 1

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 10:00 1 кръг Г Атлетик (Провадия) 3:4
18.09.2021 10:00 2 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:0
25.09.2021 10:00 3 кръг Г Ботев (Нови пазар) 2:0
- 4 кръг
почива
09.10.2021 10:00 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:6
16.10.2021 10:00 6 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:1
24.10.2021 10:00 7 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
- 8 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 9 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 10 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 13 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 14 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Атлетик (Провадия) 4 3 0 1 12:12 9
3 МФК Тича (Варна) 5 2 1 2 5:11 7
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 5 2 0 3 7:11 6
5 Калиакра 1923 (Каварна) 4 2 0 2 9:5 6
6 Черноморец (Балчик) 3 1 0 2 9:7 3

Велики Преслав (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 11:30 1 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:4
18.09.2021 11:30 2 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
25.09.2021 11:30 3 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:2
- 4 кръг
почива
09.10.2021 11:30 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:4
16.10.2021 11:30 6 кръг Г МФК Тича (Варна) 2:6
24.10.2021 11:30 7 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
- 8 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 9 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 10 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 13 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 14 кръг Г Суворово (Суворово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 МФК Тича (Варна) 5 2 0 3 11:17 6
4 Черноморец (Балчик) 3 2 0 1 8:8 6
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 5 2 0 3 11:16 6
6 Атлетик (Провадия) 4 1 0 3 8:12 3
7 Ботев (Нови пазар) 4 1 0 3 7:17 3

Велики Преслав (Велики Преслав)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
19.09.2021 11:00 2 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:12
26.09.2021 11:00 3 кръг Г Атлетик (Шумен) 0:13
- 4 кръг
почива
10.10.2021 11:00 5 кръг Д Варна 2017 (Варна) 0:3
отложен 6 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
отложен 7 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
31.10.2021 11:00 8 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
07.11.2021 11:00 9 кръг Д Гранд Про (Варна) анл.
15.11.2021 14:30 10 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
22.11.2021 11:00 11 кръг Д Смядово (Смядово) -:-
- 12 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 13 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 14 кръг Д Атлетик (Шумен) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Варна 2017 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Марев старс (Варна) -:-
- 18 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 19 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 22 кръг Г Смядово (Смядово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Белослав 1918 (Белослав) 3 1 1 1 7:3 4
8 Смядово (Смядово) 5 1 1 3 13:22 4
9 Атлетик (Шумен) 5 1 0 4 14:11 3
10 Велики Преслав (Велики Преслав) 3 0 0 3 0:28 0
-- Гранд Про (Варна) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ШН 7 място
2019/2020 А ОФГ ШН 8 място
2018/2019 А ОФГ ШН 4 място
2017/2018 А ОФГ ШН 9 място
2016/2017 А ОФГ ШН 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 10 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 1.509 90
април 2014 1.753 90
март 2014 1.978 90
ноември 2013 3.839 89
септември 2013 4.004 87
август 2013 1.496 92
май 2013 4.250 77
април 2013 6.290 74
март 2013 6.840 73
ноември 2012 12.912 46
октомври 2012 4.449 82
септември 2012 6.585 77
май 2012 8.329 73
април 2012 5.113 85
март 2012 2.306 93
ноември 2011 7.345 84
октомври 2011 6.059 90
септември 2011 10.686 70
август 2011 1.284 106
май 2011 1.820 102
април 2011 8.211 80
март 2011 10.288 64
ноември 2010 4.967 100
октомври 2010 5.638 103
септември 2010 9.381 76
август 2010 10.026 75
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници