Орловец 2015 (Кокаляне)

BGSupporters форум

Орловец 2015 (Кокаляне)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Железница (Железница) 2:3
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:2
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Академик 1947 (София) 5:3
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Спарта (София) 8:1
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:1
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:3
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 8:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:1
31.10.2021 15:00 10 кръг Д София спорт (София) 2:1
07.11.2021 10:00 11 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:1
22.09.2021 17:00 12 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 1:0
28.11.2021 14:00 13 кръг Г Витоша II (Бистрица) 1:2
27.02.2022 14 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 16 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 17 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 18 кръг Д Спарта (София) -:-
- 19 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 20 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 21 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) -:-
- 22 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 23 кръг Г София спорт (София) -:-
- 24 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 25 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 26 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски Раковски (София) 13 11 0 2 69:15 33
3 Железница (Железница) 13 10 1 2 51:17 31
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 13 10 1 2 44:20 31
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 13 9 1 3 46:13 28
6 Обеля (кв.Обеля, София) 13 6 1 6 36:23 19
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2022 11:30 - Д Левски (Чепинци) 2:5

Орловец 2015 (Кокаляне)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2021 13:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:13
03.09.2021 11:00 2 кръг Г Олимпиец (София) 1:1
11.09.2021 15:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 2:8
18.09.2021 13:00 4 кръг Г ОФК София (София) 0:4
25.09.2021 13:00 5 кръг Д София спорт (София) 1:3
02.10.2021 13:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) 3:7
15.11.2021 14:00 7 кръг Д Гранит (Владая) 1:6
16.10.2021 11:00 8 кръг Д Витоша 13 (София) 0:7
23.10.2021 13:00 9 кръг Д Олимпиец (София) 1:5
30.10.2021 13:00 10 кръг Г РД Спорт (София) 0:8
06.11.2021 13:00 11 кръг Д ОФК София (София) 1:3
05.03.2022 13:00 12 кръг Г София спорт (София) 2:0
29.03.2022 13:00 13 кръг Д Развитие МФ (София) 0:2
20.03.2022 15:00 14 кръг Г Гранит (Владая) 1:3
26.03.2022 18:00 15 кръг Г Витоша 13 (София) 0:13
01.04.2022 12:30 16 кръг Г Олимпиец (София) 1:5
09.04.2022 11:00 17 кръг Д РД Спорт (София) 2:9
16.04.2022 12:00 18 кръг Г ОФК София (София) 0:4
30.04.2022 13:00 19 кръг Д София спорт (София) 4:3
07.05.2022 13:00 20 кръг Г Развитие МФ (София) 0:3
14.05.2022 15:00 21 кръг Д Гранит (Владая) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК София (София) 21 11 2 8 44:38 35
5 Олимпиец (София) 21 7 2 12 37:58 23
6 Развитие на млади футболисти (София) 21 6 0 15 33:69 18
7 София спорт (София) 21 5 1 15 33:72 16
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 21 2 1 18 22:110 7

Орловец 2015 (Кокаляне)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:4
- 2 кръг
почива
11.09.2021 13:00 3 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:4
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Сердика (София) 2:8
18.09.2021 09:00 5 кръг Д Барокко (София) 5:1
25.09.2021 09:00 6 кръг Г ОФК София (София) 3:0
02.10.2021 09:00 7 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
15.11.2021 09:00 8 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:10
17.10.2021 11:00 9 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:5
23.10.2021 09:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:5
30.10.2021 09:00 11 кръг Д Развитие МФ (София) 1:3
06.11.2021 18:00 12 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:3
09.11.2021 14:00 13 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 4:2
20.11.2021 13:00 14 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:8
27.11.2021 13:00 15 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 5:0
26.02.2022 09:00 16 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:3
- 17 кръг
почива
09.03.2022 10:00 18 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:6
29.03.2022 15:00 19 кръг Д Сердика (София) 2:8
19.03.2022 09:00 20 кръг Г Барокко (София) 3:9
26.03.2022 09:00 21 кръг Д ОФК София (София) 0:6
- 22 кръг
почива
09.04.2022 09:00 23 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:3
16.04.2022 09:00 24 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 2:4
27.04.2022 17:00 25 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 5:1
30.04.2022 09:00 26 кръг Г Развитие МФ (София) 3:3
07.05.2022 09:00 27 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:3
14.05.2022 09:00 28 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 2:7
21.05.2022 13:00 29 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:2
28.05.2022 10:00 30 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ботев 57 СУ (София) 26 10 5 11 68:73 35
11 Барокко (София) 26 8 4 14 59:79 28
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 26 6 4 16 62:108 22
13 Искър 1945 (Нови Искър) 26 4 0 22 29:119 12
14 Интер Джесика 2010 (София) 26 0 0 26 4:117 0

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
26.09.2021 12:30 1 кръг Д Спорт за всички (София) 0:16
03.10.2021 11:00 2 кръг Г БАМФ (София) 1:14
- 3 кръг
почива
17.10.2021 12:30 4 кръг Г Развитие МФ (София) 0:11
24.10.2021 12:30 5 кръг Д Арес (София) 0:16
27.10.2021 15:30 6 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:3
07.11.2021 09:30 7 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:9
15.11.2021 14:00 8 кръг Д РД Спорт (София) 0:14
20.11.2021 11:00 9 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 0:11
28.11.2021 15:30 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:6
05.12.2021 14:00 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:12
22.05.2022 12:30 12 кръг Д БАМФ (София) -:-
20.03.2022 14:00 13 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:12
27.03.2022 11:00 14 кръг Д Развитие МФ (София) 0:9
03.04.2022 15:30 15 кръг Г Арес (София) 1:11
10.04.2022 11:00 16 кръг Д Спорт за всички (София) 0:12
17.04.2022 15:30 17 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:12
01.05.2022 09:30 18 кръг Г РД Спорт (София) 0:13
08.05.2022 14:00 19 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 1:15
15.05.2022 09:30 20 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 17 6 3 8 35:45 21
8 Академия Мургаш (Нови хан) 16 6 0 10 43:42 18
9 Развитие на млади футболисти (София) 16 3 1 12 31:64 10
10 Балкан 1929 (Ботевград) 17 3 1 13 22:65 10
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 0 0 18 5:200 0

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
26.09.2021 11:20 1 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:10
03.10.2021 11:20 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:7
10.10.2021 12:30 3 кръг Г ОФК София (София) 1:10
17.10.2021 10:10 4 кръг Д Барокко (София) 3:13
24.10.2021 13:40 5 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 1:5
31.10.2021 09:00 6 кръг Г Гранит (Владая) 4:5
07.11.2021 13:40 7 кръг Д Тигрите (София) 2:4
отложен 8 кръг Г Н спорт (София) -:-
05.12.2021 12:30 9 кръг Д Комета (София) 2:1
22.05.2022 13:40 10 кръг Г Талант (София) 0:6
20.03.2022 12:30 11 кръг Д Гранит (Владая) 2:5
27.03.2022 09:00 12 кръг Г Комета (София) 0:6
03.04.2022 11:20 13 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:4
10.04.2022 11:20 14 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:9
17.04.2022 10:10 15 кръг Д Железница (Железница) 1:7
01.05.2022 10:10 16 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:13
08.05.2022 09:00 17 кръг Д Тигрите (София) 1:2
15.05.2022 10:10 18 кръг Г ОФК София (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Тигрите (София) 16 5 0 11 37:83 15
9 Академия Мургаш (Нови хан) 17 4 1 12 37:63 13
10 Комета (София) 17 4 1 12 42:92 13
11 Н спорт (София) 8 3 3 2 33:19 12
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 17 1 1 15 23:108 4

Клубна емблема

Отбор

Орловец 2015 (Кокаляне)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 11 място
2019/2020 А ОФГ С 8 място
2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 10 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 12 място
2014/2015 - -

Интернет страници