Орловец 2015 (Кокаляне)

BGSupporters форум

Орловец 2015 (Кокаляне)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:3
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:2
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:4
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Спарта (София) 2:0
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:0
18.10.2020 16:00 6 кръг Г Урвич (Панчарево) 2:1
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Септември II (София) 2:4
01.11.2020 15:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 0:9
08.11.2020 14:00 9 кръг Д Академик 1947 (София) 0:1
15.11.2020 14:00 10 кръг Г Витоша II (Бистрица) 1:13
22.11.2020 14:00 11 кръг Д Железница (Железница) 2:6
28.02.2021 16:00 12 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:5
07.03.2021 16:00 13 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:2
14.03.2021 16:00 14 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 0:6
отложен 15 кръг Г Спарта (София) -:-
28.03.2021 16:00 16 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:1
11.04.2021 17:00 17 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:0
18.04.2021 17:00 18 кръг Г Септември II (София) -:-
25.04.2021 17:00 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
09.05.2021 18:00 20 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
16.05.2021 18:00 21 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
23.05.2021 18:00 22 кръг Г Железница (Железница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Люлин (кв.Люлин, София) 16 4 6 6 28:43 18
9 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 16 5 2 9 32:69 17
10 Академик 1947 (София) 16 3 3 10 32:68 12
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 16 3 3 10 20:57 12
12 Спарта (София) 16 0 0 16 17:99 0

Орловец 2015 (Кокаляне)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Д Спортист 13 (София) 1:8
07.09.2020 11:30 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:4
13.09.2020 11:30 3 кръг Д Спартак 2015 (София) 4:2
20.09.2020 11:30 4 кръг Г Конкордия (София) 4:4
27.09.2020 11:30 5 кръг Д София спорт (София) 0:2
02.10.2020 17:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) 0:4
11.10.2020 11:30 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
18.10.2020 11:30 8 кръг Г Олимпиец (София) 3:1
25.10.2020 11:30 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:0
01.11.2020 11:30 10 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:5
08.11.2020 11:30 11 кръг Г Гранит (Владая) 5:2
15.11.2020 11:30 12 кръг Д РД Спорт (София) 0:5
04.03.2021 17:00 13 кръг Г Сердика (София) 1:5
28.02.2021 11:00 14 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
07.03.2021 11:00 15 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:1
14.03.2021 09:00 16 кръг Г Спартак 2015 (София) 3:1
отложен 17 кръг Д Конкордия (София) -:-
30.03.2021 18:30 18 кръг Г София спорт (София) 0:4
отложен 19 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
11.04.2021 11:00 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
18.04.2021 11:00 21 кръг Д Олимпиец (София) -:-
25.04.2021 11:00 22 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
04.05.2021 11:00 23 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
09.05.2021 11:00 24 кръг Д Гранит (Владая) -:-
16.05.2021 11:00 25 кръг Г РД Спорт (София) -:-
23.05.2021 11:00 26 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Надежда (Доброславци) 18 6 2 10 34:39 20
10 Спартак 2015 (София) 19 6 0 13 37:64 18
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 5 2 11 27:55 17
12 Гранит (Владая) 20 4 1 15 21:78 13
13 Олимпиец (София) 20 2 1 17 21:108 7

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 10:30 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 6:0
03.10.2020 12:00 2 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:6
10.10.2020 10:30 3 кръг Г София спорт (София) 0:5
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Септември II (София) 1:10
24.10.2020 12:00 5 кръг Г Барокко (София) 0:2
31.10.2020 09:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 2:6
07.11.2020 13:30 7 кръг Д Сердика (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 57 СУ (София) 7 3 1 3 16:17 10
5 Сердика (София) 7 3 1 3 17:19 10
6 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 1 0 6 10:32 3
7 Барокко (София) 7 1 0 6 6:27 3
8 Интер Джесика 2010 (София) 7 1 0 6 6:48 3
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 15:00 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 4:1
11.04.2021 09:00 2 кръг Г РД Спорт (София) 1:2
18.04.2021 09:00 3 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 4 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 5 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 6 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 7 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 8 кръг Г БГ 7 (София) -:-
- 9 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 Надежда (Доброславци) 2 1 0 1 8:4 3
31 Левски Спартак 1962 (София) 2 1 0 1 7:3 3
32 Орловец 2015 (Кокаляне) 2 1 0 1 5:3 3
33 Спартак 2015 (София) 2 0 1 1 0:1 1
34 Обеля сити (кв.Обеля, София) 2 0 1 1 2:4 1

Клубна емблема

Отбор

Орловец 2015 (Кокаляне)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 8 място
2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 10 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 12 място
2014/2015 - -

Интернет страници