Орловец 2015 (Кокаляне)

BGSupporters форум

Орловец 2015 (Кокаляне)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
28.08.2022 18:00 1 кръг Д Железница (Железница) 2:4
04.09.2022 18:00 2 кръг Д Витоша II (Бистрица) 3:3
11.09.2022 15:30 3 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:3
18.09.2022 17:00 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:2
25.09.2022 17:00 5 кръг Г УФК Ботев (София) 0:8
09.10.2022 16:00 6 кръг Д Левски Раковски II (София) 0:3
16.10.2022 16:00 7 кръг Г София спорт (София) 0:6
23.10.2022 16:00 8 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:6
30.10.2022 15:00 9 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 0:3
06.11.2022 15:00 10 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:10
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 1:5
20.11.2022 14:00 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:2
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Академик 1947 (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Урвич (Панчарево) 11 2 4 5 23:43 10
11 Люлин (кв.Люлин, София) 11 1 1 9 11:55 4
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 11 1 1 9 11:46 4
-- УФК Ботев (София) 12 7 1 4 41:24 --
-- Витоша II (Бистрица) 8 3 2 3 17:19 --

Орловец 2015 (Кокаляне)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 11:00 1 кръг Г Развитие МФ (София) 0:4
11.09.2022 10:30 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:4
18.09.2022 11:00 3 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:4
25.09.2022 11:00 4 кръг Д Ферион (София) 6:1
09.10.2022 09:00 5 кръг Г УФК Ботев (София) 0:1
16.10.2022 11:00 6 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
23.10.2022 11:00 7 кръг Г София спорт (София) 3:1
01.11.2022 11:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:13
06.11.2022 11:00 9 кръг Д Гранит (Владая) 0:5
- 10 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 12 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 13 кръг Г Ферион (София) -:-
- 14 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 15 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 16 кръг Д София спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Г Гранит (Владая) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Чавдар (Етрополе) 9 4 1 4 17:16 13
7 Развитие на млади футболисти (София) 9 3 0 6 17:18 9
8 София спорт (София) 9 3 0 6 14:25 9
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 9 2 0 7 13:36 6
10 Ферион (София) 9 0 0 9 5:62 0

Орловец 2015 (Кокаляне)

Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 2:1
13.09.2022 18:30 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:4
17.09.2022 09:00 3 кръг Г УФК Ботев (София) 2:4
24.09.2022 11:00 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 1:3
08.10.2022 10:00 5 кръг Г София спорт (София) 2:1
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Развитие МФ (София) 2:3
22.10.2022 14:00 7 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:7
29.10.2022 11:00 8 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 3:2
05.11.2022 11:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
12.11.2022 11:00 10 кръг Д УФК Ботев (София) 1:3
19.11.2022 11:00 11 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:11
- 12 кръг Д София спорт (София) -:-
- 13 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 14 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 УФК Ботев (София) 11 7 1 3 26:13 22
5 Развитие на млади футболисти (София) 11 2 5 4 17:20 11
6 Орловец 2015 (Кокаляне) 11 3 1 7 19:42 10
7 София спорт (София) 11 3 1 7 15:20 10
8 Искър 1945 (Нови Искър) 11 1 2 8 11:31 5

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
17.09.2022 14:40 1 кръг Г Талант (София) 1:5
- 2 кръг
почива
08.10.2022 14:40 3 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 0:9
15.10.2022 14:40 4 кръг Г Ай ма3кс (София) 0:15
22.10.2022 13:15 5 кръг Д Левски Раковски (София) 0:9
29.10.2022 10:25 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:6
05.11.2022 11:50 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:12
12.11.2022 11:50 8 кръг Г ФК Септември 57 (София) 0:12
19.11.2022 10:25 9 кръг Д Сердика (София) 0:8
26.11.2022 10:25 10 кръг Г Арес (София) 0:8
03.12.2022 09:00 11 кръг Д Барокко (София) 1:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сантяго Бернабеу (София) 10 4 1 5 26:29 13
8 Ай ма3кс (София) 10 3 2 5 22:20 11
9 Чавдар (Етрополе) 10 3 0 7 11:18 9
10 Талант (София) 10 1 0 9 10:29 3
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 0 0 10 2:95 0

Орловец 2015 (Кокаляне)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
18.09.2022 12:30 1 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 6:5
25.09.2022 09:00 2 кръг Д Железница (Железница) 8:1
09.10.2022 13:40 3 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:5
16.10.2022 10:10 4 кръг Г Гранит (Владая) 8:1
23.10.2022 13:40 5 кръг Д Левски Раковски II (София) 3:2
30.10.2022 10:10 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
06.11.2022 12:30 7 кръг Д Комета (София) 2:7
13.11.2022 10:10 8 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 2:0
20.11.2022 11:20 9 кръг Д Академика (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академика (София) 9 8 1 0 56:7 25
2 Враждебна (кв.Враждебна, София) 9 8 1 0 51:5 25
3 Орловец 2015 (Кокаляне) 9 6 0 3 31:29 18
4 Левски Спартак 1962 (София) 9 6 0 3 40:23 18
5 Чавдар (Етрополе) 9 4 1 4 25:21 13

Клубна емблема

Отбор

Орловец 2015 (Кокаляне)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 11 място
2019/2020 А ОФГ С 8 място
2018/2019 А ОФГ С 9 място
2017/2018 А ОФГ С 10 място
2016/2017 А ОФГ С 9 място
2015/2016 А ОФГ С 12 място
2014/2015 - -

Интернет страници