РД Спорт (София)

BGSupporters форум

РД Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
05.09.2020 17:00 2 кръг Д Левски (София) 0:4
12.09.2020 13:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
20.09.2020 11:30 4 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:5
26.09.2020 13:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
02.10.2020 15:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
10.10.2020 15:00 7 кръг Г Септември (София) 1:3
- 8 кръг
почива
24.10.2020 13:00 9 кръг Д Малеш (Микрево) 4:5
31.10.2020 10:30 10 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
07.11.2020 13:00 11 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
14.11.2020 13:00 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0
21.11.2020 13:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
- 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг Г Левски (София) -:-
- 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 17 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 18 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Септември (София) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 23 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 24 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 25 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 26 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Беласица (Петрич) 11 3 2 6 9:23 11
10 ФК ЦСКА 1948 (София) 12 2 4 6 12:16 10
11 РД Спорт (София) 12 3 1 8 14:26 10
12 Марек 1915 (Дупница) 12 1 4 7 9:27 7
13 Малеш (Микрево) 12 1 1 10 16:53 4

РД Спорт (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
23.09.2020 17:00 - Г Развитие МФ (София) 2:3

РД Спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 11:30 1 кръг Г Гранит (Владая) 10:1
07.09.2020 11:30 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:2
10.09.2020 15:30 3 кръг Д Сердика (София) 5:4
20.09.2020 11:30 4 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
27.09.2020 11:30 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:2
отложен 6 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
11.10.2020 11:30 7 кръг Д Конкордия (София) 15:2
18.10.2020 13:30 8 кръг Г София спорт (София) 3:1
25.10.2020 11:30 9 кръг Д Развитие МФ (София) 0:0
01.11.2020 11:30 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
отложен 11 кръг Д Олимпиец (София) -:-
15.11.2020 11:30 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
22.11.2020 11:30 13 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
- 14 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 15 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 16 кръг Г Сердика (София) -:-
- 17 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 18 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 19 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 20 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 21 кръг Д София спорт (София) -:-
- 22 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 23 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 24 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 25 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 26 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев 57 СУ (София) 12 8 2 2 42:17 26
3 Развитие на млади футболисти (София) 11 8 1 2 43:11 25
4 РД Спорт (София) 11 6 4 1 47:16 22
5 Сердика (София) 10 7 1 2 65:23 22
6 София спорт (София) 12 6 3 3 27:17 21

РД Спорт (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
01.10.2020 16:00 - Г Септември (София) 0:2
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Г Национал (София) 0:4
20.09.2020 09:30 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 7:0
27.09.2020 09:30 3 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:1
04.10.2020 09:30 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
11.10.2020 09:30 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:2
18.10.2020 16:30 6 кръг Г Левски Раковски (София) 3:1
25.10.2020 15:30 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
01.11.2020 09:30 8 кръг Г Септември (София) 1:8
отложен 9 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Левски (София) 0:4
22.11.2020 09:30 11 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
- 12 кръг Д Национал (София) -:-
- 13 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 14 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 15 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 16 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 17 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д Септември (София) -:-
- 20 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 21 кръг Д Левски (София) -:-
- 22 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша 13 (София) 10 4 0 6 37:27 12
9 Олимпия ФК (София) 11 2 2 7 23:57 8
10 РД Спорт (София) 10 2 1 7 14:30 7
11 Левски Раковски (София) 10 1 0 9 7:65 3
12 Царско село 2015 (София) 11 0 0 11 1:90 0

РД Спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
27.09.2020 09:00 1 кръг Д Елит София (София) 0:12
04.10.2020 13:30 2 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4
11.10.2020 10:30 3 кръг Г БГ 7 (София) 0:2
18.10.2020 12:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
01.11.2020 10:30 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 0:3
08.11.2020 12:00 7 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 2:6
отложен 8 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) -:-
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия Мургаш (Нови хан) 8 3 0 5 19:55 9
6 Надежда (Доброславци) 8 2 1 5 12:19 7
7 Обеля сити (кв.Обеля, София) 8 2 1 5 13:34 7
8 БГ 7 (София) 8 1 1 6 7:37 4
9 РД Спорт (София) 7 1 0 6 6:30 3

РД Спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 10:30 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
03.10.2020 09:00 2 кръг Д Арес (София) 2:9
10.10.2020 12:00 3 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 6:1
17.10.2020 10:30 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:3
отложен 5 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
31.10.2020 10:30 6 кръг Д Възраждане 2020 (София) 5:6
07.11.2020 15:00 7 кръг Г София спорт (София) 2:0
отложен 8 кръг Г Елит София (София) -:-
21.11.2020 15:00 9 кръг Д Олимпиец (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Марек 1915 (Дупница) 9 4 0 5 31:24 12
7 Олимпиец (София) 8 3 1 4 13:18 10
8 РД Спорт (София) 7 3 0 4 18:21 9
9 Ботев 57 СУ (София) 9 1 0 8 7:76 3
10 София спорт (София) 9 0 1 8 6:38 1

Клубна емблема

РД Спорт (София)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници