РД Спорт (София)

BGSupporters форум

РД Спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 18:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 4:1
03.09.2023 11:00 2 кръг Д Национал (София) 1:0
10.09.2023 14:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:5
- 4 кръг
почива
21.09.2023 14:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
24.09.2023 14:00 6 кръг Г Септември (София) 1:5
01.10.2023 15:00 7 кръг Д Спортист 13 (София) 5:2
08.10.2023 13:30 8 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
15.10.2023 15:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:1
22.10.2023 14:00 10 кръг Г Беласица (Петрич) 0:3
30.10.2023 13:00 11 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 0:4
06.11.2023 14:00 12 кръг Г УФК Ботев (София) 0:2
12.11.2023 16:00 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:1
19.11.2023 11:00 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
01.12.2023 14:00 15 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
18.02.2024 13:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
24.02.2024 10:00 17 кръг Г Национал (София) 3:0
03.03.2024 15:00 18 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:5
- 19 кръг
почива
17.03.2024 11:00 20 кръг Г Септември (Симитли) 1:0
24.03.2024 15:00 21 кръг Д Септември (София) 0:6
31.03.2024 14:00 22 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
04.04.2024 14:00 23 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
07.04.2024 14:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:2
14.04.2024 15:00 25 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
20.04.2024 17:00 26 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
28.04.2024 15:00 27 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
02.05.2024 14:00 28 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
12.05.2024 11:00 29 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
19.05.2024 14:00 30 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 22 14 5 3 46:19 47
5 Пирин (Благоевград) 22 14 3 5 70:15 45
6 РД Спорт (София) 23 11 3 9 41:50 36
7 Септември (Симитли) 23 9 6 8 24:36 33
8 Национал (София) 24 9 3 12 36:45 30

РД Спорт (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 17:00 - Г Национал (София) 1:2

РД Спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 6:0
16.09.2023 11:00 2 кръг Г София спорт (София) 2:2
23.09.2023 11:00 3 кръг Д Национал (София) 2:0
30.09.2023 11:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:0
07.10.2023 11:00 5 кръг Д Септември (София) 3:1
14.10.2023 12:00 6 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 1:2
21.10.2023 11:00 7 кръг Д Барокко (София) 5:0
04.11.2023 11:00 8 кръг Г УФК Ботев (София) 4:0
11.11.2023 11:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) 3:3
09.03.2024 11:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 8:2
16.03.2024 11:00 11 кръг Д София спорт (София) 4:2
23.03.2024 11:00 12 кръг Г Национал (София) 2:3
30.03.2024 11:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:1
06.04.2024 16:00 14 кръг Г Септември (София) 1:2
13.04.2024 11:00 15 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 2:1
20.04.2024 11:00 16 кръг Г Барокко (София) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
11.05.2024 18:00 18 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 УФК Ботев (София) 15 11 2 2 63:27 35
2 Витоша 13 (София) 14 11 1 2 71:13 34
3 РД Спорт (София) 15 10 2 3 52:19 32
4 Локомотив София 1929 (София) 15 9 1 5 69:32 28
5 Септември (София) 14 6 2 6 36:29 20

РД Спорт (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 11:00 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:5
09.09.2023 15:00 2 кръг Д Септември (София) 1:2
17.09.2023 13:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 6:1
22.09.2023 13:00 4 кръг Д Национал (София) 2:4
29.09.2023 17:00 5 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 11:2
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Барокко (София) 6:1
12.10.2023 13:00 7 кръг Г Победа 1945 (София) 6:1
- 8 кръг
почива
22.10.2023 13:00 9 кръг Д УФК Ботев (София) 2:3
30.10.2023 15:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) 5:0
06.11.2023 11:00 11 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
12.11.2023 13:00 12 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:4
19.11.2023 13:00 13 кръг Д Академика (София) 6:0
30.11.2023 12:00 14 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:3
03.12.2023 13:00 15 кръг Д Арес (София) 3:0
25.02.2024 16:00 16 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
03.03.2024 13:00 17 кръг Г Септември (София) 0:3
14.03.2024 15:00 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
17.03.2024 13:00 19 кръг Г Национал (София) 0:2
24.03.2024 13:00 20 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 9:0
30.03.2024 15:00 21 кръг Г Барокко (София) 1:1
05.04.2024 13:00 22 кръг Д Победа 1945 (София) 5:2
- 23 кръг
почива
21.04.2024 09:00 24 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
28.04.2024 13:00 25 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
01.05.2024 13:00 26 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
12.05.2024 13:00 27 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
19.05.2024 13:00 28 кръг Г Академика (София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
02.06.2024 13:00 30 кръг Г Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Възраждане 2020 (София) 21 15 0 6 85:36 45
6 ОФК София 1992 (София) 21 14 1 6 72:41 43
7 РД Спорт (София) 21 11 2 8 72:37 35
8 Арес (София) 21 11 2 8 95:37 35
9 Локомотив София 1929 (София) 22 11 1 10 62:61 34

РД Спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 15:1
24.09.2023 14:40 2 кръг Г Спортист 13 (София) 0:2
01.10.2023 11:50 3 кръг Д Барокко (София) 4:0
08.10.2023 14:40 4 кръг Д Победа 1945 (София) 2:1
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 4:1
22.10.2023 13:15 6 кръг Д Правец (Правец) 2:2
12.11.2023 13:15 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
19.11.2023 11:50 8 кръг Д Звезда (София) 6:1
17.03.2024 10:25 9 кръг Г ФК Ботев (София) 2:0
24.03.2024 09:00 10 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 10:0
31.03.2024 14:40 11 кръг Д Спортист 13 (София) 1:4
07.04.2024 11:50 12 кръг Г Барокко (София) 3:1
14.04.2024 14:40 13 кръг Г Победа 1945 (София) 2:2
21.04.2024 13:15 14 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) -:-
28.04.2024 13:15 15 кръг Г Правец (Правец) -:-
12.05.2024 13:15 16 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
19.05.2024 11:50 17 кръг Г Звезда (София) -:-
26.05.2024 10:25 18 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Правец (Правец) 13 10 2 1 54:9 32
3 Спортист 13 (София) 13 9 3 1 34:16 30
4 РД Спорт (София) 13 9 2 2 52:15 29
5 Победа 1945 (София) 13 7 1 5 60:27 22
6 Локомотив София 1929 II (София) 13 5 2 6 25:33 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници