Арес (София)

BGSupporters форум

Арес (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Г Спартак 2015 (София) 7:0
02.09.2021 10:00 2 кръг Д Септември (София) 2:1
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 4:2
18.09.2021 09:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
25.09.2021 11:00 5 кръг Г Елит София (София) 4:1
13.10.2021 15:00 6 кръг Г Национал (София) 2:1
10.10.2021 09:00 7 кръг Д РД Спорт (София) 3:2
16.10.2021 09:00 8 кръг Г Победа 2013 (София) 7:1
23.10.2021 11:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
30.10.2021 11:00 10 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Г Септември (София) -:-
13.11.2021 11:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
20.11.2021 11:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
27.11.2021 11:00 14 кръг Д Елит София (София) -:-
- 15 кръг Д Национал (София) -:-
- 16 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 19 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 20 кръг Д Септември (София) -:-
- 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 23 кръг Г Елит София (София) -:-
- 24 кръг Г Национал (София) -:-
- 25 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 26 кръг Г Победа 2013 (София) -:-
- 27 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арес (София) 8 8 0 0 31:9 24
2 Локомотив София 1929 (София) 8 7 0 1 36:4 21
3 Витоша (Бистрица) 8 7 0 1 37:5 21
4 РД Спорт (София) 8 5 0 3 33:14 15
5 Септември (София) 8 5 0 3 27:11 15

Арес (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
09.09.2021 10:00 - Д Витоша 13 (София) 3:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 12:30 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
05.09.2021 09:00 2 кръг Г Академия Септември (София) 1:2
12.09.2021 09:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
19.09.2021 09:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:4
26.09.2021 09:00 5 кръг Д Левски (София) 0:7
03.10.2021 09:00 6 кръг Г София спорт (София) 1:0
отложен 7 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
17.10.2021 09:00 8 кръг Г Септември (София) 1:4
24.10.2021 09:00 9 кръг Д Национал (София) -:-
31.10.2021 09:00 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 11 кръг
почива
14.11.2021 09:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
21.11.2021 09:00 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 15 кръг Д Академия Септември (София) -:-
- 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 18 кръг Г Левски (София) -:-
- 19 кръг Д София спорт (София) -:-
- 20 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Национал (София) -:-
- 23 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 26 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академия Септември (София) 5 2 2 1 13:9 8
7 Левски Раковски (София) 7 2 1 4 9:15 7
8 Арес (София) 7 2 0 5 6:21 6
9 Витоша 13 (София) 6 2 0 4 9:23 6
10 Локомотив София 1929 (София) 6 2 0 4 11:10 6

Арес (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 09:00 1 кръг Д Септември II (София) 4:1
отложен 2 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
09.10.2021 12:00 3 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:0
16.10.2021 13:30 4 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 3:0
23.10.2021 12:00 5 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
30.10.2021 13:30 6 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
06.11.2021 15:00 7 кръг Г РД Спорт (София) -:-
15.11.2021 10:30 8 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
22.11.2021 13:30 9 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
27.11.2021 09:00 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 4 3 1 0 21:1 10
2 Възраждане 2020 (София) 4 3 0 1 19:4 9
3 Арес (София) 3 3 0 0 8:1 9
4 РД Спорт (София) 4 3 0 1 11:5 9
5 Спортист 13 (София) 3 2 1 0 6:2 7

Арес (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
- 1 кръг
почива
03.10.2021 15:30 2 кръг Г Развитие МФ (София) 5:1
10.10.2021 12:30 3 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9:0
17.10.2021 14:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:0
- 5 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 6 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 7 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 9 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 10 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 11 кръг Г БАМФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спорт за всички (София) 4 4 0 0 28:3 12
3 БАМФ (София) 4 4 0 0 25:6 12
4 Арес (София) 3 3 0 0 17:1 9
5 Спартак 2015 (София) 3 1 0 2 8:6 3
6 Академия Мургаш (Нови хан) 4 1 0 3 6:16 3

Арес (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
26.09.2021 12:30 1 кръг Д БАМФ (София) 2:4
отложен 2 кръг Г Елит София (София) -:-
10.10.2021 12:30 3 кръг Д ДАФ (София) 5:3
17.10.2021 10:10 4 кръг Г Спортист 13 (София) 3:1
- 5 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 6 кръг Г Барокко (София) -:-
- 7 кръг Д Сердика (София) -:-
- 8 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 9 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Надежда (Доброславци) 4 3 0 1 15:9 9
4 Козаро (Ботевград) 4 2 0 2 14:10 6
5 Арес (София) 3 2 0 1 10:8 6
6 Барокко (София) 4 1 2 1 8:6 5
7 Сердика (София) 4 1 0 3 6:16 3

Арес (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
25.09.2021 09:10 1 кръг Д Витоша 13 (София) 2:5
отложен 2 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
09.10.2021 11:05 3 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 2:2
16.10.2021 11:05 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 0:1
- 5 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 6 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 7 кръг Г Барокко (София) -:-
- 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 9 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Люлин (кв.Люлин, София) 3 1 0 2 5:9 3
7 Развитие на млади футболисти (София) 2 1 0 1 4:10 3
8 Арес (София) 3 0 1 2 4:8 1
9 Софияспорт 2020 (София) 4 0 1 3 5:18 1
10 Спортист 13 (София) 3 0 0 3 2:29 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници