Развитие на млади футболисти (София)

BGSupporters форум

Развитие на млади футболисти (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:4
04.09.2021 12:00 2 кръг Д Вихрен (Сандански) 3:0
11.09.2021 11:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
18.09.2021 13:00 4 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:4
25.09.2021 11:00 5 кръг Д ЦСКА (София) 0:8
02.10.2021 11:00 6 кръг Г Септември (София) 0:4
09.10.2021 11:00 7 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
16.10.2021 11:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
23.10.2021 11:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
30.10.2021 11:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Д Барокко (София) -:-
- 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 16 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Д Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Левски Раковски (София) 8 3 2 3 12:9 11
9 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 8 2 2 4 9:11 8
10 Развитие на млади футболисти (София) 9 1 2 6 7:25 5
11 Вихрен (Сандански) 8 1 0 7 5:27 3
12 Барокко (София) 9 0 1 8 6:40 1

Развитие на млади футболисти (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 17:00 - Д Септември (София) 1:4
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Д ОФК София (София) 1:2
04.09.2021 13:00 2 кръг Г София спорт (София) 1:4
11.09.2021 15:00 3 кръг Д Олимпиец (София) 0:4
18.09.2021 15:00 4 кръг Д Гранит (Владая) 1:5
25.09.2021 17:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:7
02.10.2021 13:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:3
09.10.2021 09:00 7 кръг Г РД Спорт (София) 1:5
16.10.2021 13:00 8 кръг Г ОФК София (София) 0:5
23.10.2021 13:00 9 кръг Д София спорт (София) 0:2
30.10.2021 13:00 10 кръг Г Олимпиец (София) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 12 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 13 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 14 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 15 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 16 кръг Г София спорт (София) -:-
- 17 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 18 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 19 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 20 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 21 кръг Г РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Олимпиец (София) 9 4 2 3 18:22 14
5 РД Спорт (София) 9 3 3 3 28:23 12
6 София спорт (София) 9 4 0 5 17:21 12
7 Развитие на млади футболисти (София) 9 1 0 8 11:37 3
8 Орловец 2015 (Кокаляне) 8 0 1 7 10:48 1

Развитие на млади футболисти (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
04.09.2021 09:00 2 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:5
11.09.2021 09:00 3 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 5:5
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:3
- 5 кръг
почива
25.09.2021 09:00 6 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 1:13
02.10.2021 09:00 7 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 4:1
09.10.2021 13:30 8 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:6
16.10.2021 09:00 9 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
23.10.2021 09:00 10 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:1
30.10.2021 09:00 11 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
06.11.2021 09:00 12 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
13.11.2021 09:00 13 кръг Г Сердика (София) -:-
20.11.2021 09:00 14 кръг Д Барокко (София) -:-
27.11.2021 09:00 15 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 18 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 22 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 23 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 24 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 25 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 26 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 27 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 28 кръг Д Сердика (София) -:-
- 29 кръг Г Барокко (София) -:-
- 30 кръг Д ОФК София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ОФК София (София) 8 4 0 4 16:16 12
8 Софияспорт 2020 (София) 8 3 1 4 25:30 10
9 Развитие на млади футболисти (София) 8 3 1 4 18:34 10
10 Обеля сити (кв.Обеля, София) 6 3 1 2 22:11 10
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 19:27 7

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
отложен 1 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
03.10.2021 15:30 2 кръг Д Арес (София) 1:5
10.10.2021 09:30 3 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:7
17.10.2021 12:30 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 11:0
24.10.2021 15:30 5 кръг Г РД Спорт (София) 0:6
- 6 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 8 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 9 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
- 10 кръг Д БАМФ (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Академия Мургаш (Нови хан) 4 1 0 3 6:16 3
8 Балкан 1929 (Ботевград) 5 1 0 4 6:21 3
9 Развитие на млади футболисти (София) 4 1 0 3 13:18 3
10 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4 0 0 4 1:28 0
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 4 0 0 4 1:57 0

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2021 11:30 1 кръг Д Сердика (София) 0:7
03.10.2021 11:30 2 кръг Г Ай ма3кс (София) анл.
10.10.2021 10:20 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:7
17.10.2021 11:30 4 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 0:2
24.10.2021 10:20 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
31.10.2021 12:40 6 кръг Г Шампион (София) -:-
07.11.2021 09:10 7 кръг Д ЦСКА III (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Шампион (София) 4 2 0 2 7:12 6
5 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 2 0 3 11:20 6
6 Ботев 57 СУ II (София) 5 1 0 4 9:22 3
7 Развитие на млади футболисти (София) 4 0 0 4 1:20 0
- Ай ма3кс (София) 1 0 0 1 1:10 -

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
отложен 1 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
отложен 2 кръг Г Арес (София) -:-
09.10.2021 09:10 3 кръг Д Витоша 13 (София) 1:8
16.10.2021 12:00 4 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:2
23.10.2021 11:05 5 кръг Г Урвич (Панчарево) 0:8
- 6 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 7 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 8 кръг Д Барокко (София) -:-
- 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арес (София) 4 1 1 2 8:9 4
7 Люлин (кв.Люлин, София) 4 1 0 3 6:14 3
8 Развитие на млади футболисти (София) 3 1 0 2 4:18 3
9 Софияспорт 2020 (София) 5 0 1 4 6:25 1
10 Спортист 13 (София) 4 0 0 4 3:33 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници