Развитие на млади футболисти (София)

BGSupporters форум

Развитие на млади футболисти (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 10:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:17
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 15:00 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:10
09.09.2023 09:00 2 кръг Г ФК Ботев (София) 3:3
17.09.2023 09:00 3 кръг Д Барокко (София) 3:1
23.09.2023 15:00 4 кръг Г Сердика (София) 5:5
30.09.2023 13:00 5 кръг Д Елит София (София) 5:8
07.10.2023 17:00 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:1
14.10.2023 09:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:11
21.10.2023 17:00 8 кръг Д Витоша 13 (София) 0:9
02.12.2023 16:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 0:6
11.11.2023 15:00 10 кръг Д Арес (София) 1:3
18.11.2023 09:00 11 кръг Г Лъвчетата (София) 0:6
03.03.2024 09:30 12 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:9
10.03.2024 15:00 13 кръг Д ФК Ботев (София) 0:7
16.03.2024 09:00 14 кръг Г Барокко (София) 1:6
24.03.2024 09:00 15 кръг Д Сердика (София) 0:3
31.03.2024 15:00 16 кръг Г Елит София (София) 5:3
отложен 17 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
14.04.2024 09:00 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
20.04.2024 16:00 19 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
28.04.2024 09:00 20 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
11.05.2024 15:00 21 кръг Г Арес (София) -:-
19.05.2024 09:00 22 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Ботев (София) 18 4 4 10 36:58 16
9 Арес (София) 18 4 1 13 26:76 13
10 Развитие на млади футболисти (София) 16 3 2 11 30:91 11
11 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 17 2 1 14 13:76 7
12 Барокко (София) 17 1 1 15 14:83 4

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:15 1 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
24.09.2023 10:25 2 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:2
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Талант (София) 1:3
08.10.2023 13:15 4 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:5
15.10.2023 10:25 5 кръг Д Барокко (София) 2:4
22.10.2023 13:15 6 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 0:4
12.11.2023 14:40 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
19.11.2023 14:40 8 кръг Г Академия Септември (София) 0:0
17.03.2024 11:50 9 кръг Д ФК Ботев (София) 0:2
24.03.2024 14:40 10 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:2
31.03.2024 10:25 11 кръг Д Тигрите (София) 3:3
07.04.2024 13:15 12 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 1:8
14.04.2024 10:25 13 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 14 кръг Г Барокко (София) -:-
- 15 кръг Д Талант (София) -:-
- 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 17 кръг Г ФК Ботев (София) -:-
- 18 кръг Д Академия Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив София 1929 II (София) 9 4 2 3 22:14 14
8 ФК Ботев (София) 12 2 4 6 20:37 10
9 Развитие на млади футболисти (София) 12 1 3 8 14:34 6
10 Искър 2022 (Самоков) 3 1 0 2 9:5 3
11 Тигрите (София) 3 0 1 2 3:18 1

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 12:30 1 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 5:2
24.09.2023 10:10 2 кръг Г Академика (София) 2:2
01.10.2023 10:10 3 кръг Д БАМФ (София) 1:4
08.10.2023 11:20 4 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:4
15.10.2023 12:30 5 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:9
22.10.2023 12:30 6 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 0:3
12.11.2023 12:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
19.11.2023 09:00 8 кръг Д Елит София (София) 6:4
26.11.2023 10:10 9 кръг Г Академия Септември II (София) 1:1
24.03.2024 11:20 10 кръг Г Академика (София) 2:3
31.03.2024 12:30 11 кръг Д Елит София (София) 4:3
07.04.2024 09:00 12 кръг Г Академия Металург (Перник) 5:0
14.04.2024 13:40 13 кръг Д Академия Септември II (София) -:-
- 14 кръг Г БАМФ (София) -:-
- 15 кръг Д Искър 2022 (Самоков) -:-
- 16 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) -:-
- 18 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Академия Мургаш (Нови хан) 12 6 1 5 46:35 19
6 Искър 2022 (Самоков) 12 5 2 5 34:31 17
7 Развитие на млади футболисти (София) 12 4 2 6 30:38 14
8 Академика (София) 12 2 3 7 25:56 9
9 Софияспорт 2020 (София) 12 2 2 8 18:55 8

Развитие на млади футболисти (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:10 1 кръг Г Ай ма3кс (София) 2:10
24.09.2023 10:10 2 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:9
01.10.2023 09:15 3 кръг Г Елит София (София) анл.
08.10.2023 13:00 4 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:10
15.10.2023 10:10 5 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 0:9
22.10.2023 11:05 6 кръг Г Сердика (София) 1:2
12.11.2023 11:05 7 кръг Д Академика (София) 0:3
19.11.2023 09:15 8 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:8
17.03.2024 12:00 9 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
24.03.2024 12:00 10 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 4:7
31.03.2024 12:00 11 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:12
07.04.2024 09:15 12 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 2:11
14.04.2024 10:10 13 кръг Д Супер стар (София) -:-
21.04.2024 10:10 14 кръг Г Сердика (София) -:-
28.04.2024 11:05 15 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
12.05.2024 12:00 16 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) -:-
19.05.2024 11:05 17 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
26.05.2024 11:05 18 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Супер стар (София) 3 3 0 0 18:11 9
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 10 2 1 7 25:50 7
10 Сердика (София) 10 1 1 8 12:54 4
11 Развитие на млади футболисти (София) 10 0 0 10 17:81 0
-- Елит София (София) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници