София 2010 (София)

BGSupporters форум

София 2010 (София)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Д Академик 1947 (София) 1:1
14.09.2014 17:00 2 кръг Г Левски Драгалевци (София) анл.
21.09.2014 17:00 3 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 13:0
28.09.2014 17:00 4 кръг Г Железница (Железница) 5:1
03.10.2014 16:00 5 кръг Д Септември (София) 2:1
11.10.2014 16:00 6 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:2
19.10.2014 16:00 7 кръг Д Гранит (Владая) 1:1
05.11.2014 15:00 8 кръг Г Акфикс (София) 5:1
02.11.2014 15:00 9 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:0
09.11.2014 15:00 10 кръг Д Легия (София) 3:1
16.11.2014 15:00 11 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:1
29.04.2015 15:00 12 кръг Г Академик 1947 (София) 5:0
- 13 кръг
почива
22.03.2015 15:00 14 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
29.03.2015 15:00 15 кръг Д Железница (Железница) 6:1
05.04.2015 16:00 16 кръг Г Септември (София) 1:3
19.04.2015 16:00 17 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:1
26.04.2015 16:00 18 кръг Г Гранит (Владая) 5:1
02.05.2015 17:00 19 кръг Д Акфикс (София) 7:0
10.05.2015 17:00 20 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 4:0
17.05.2015 17:00 21 кръг Г Легия (София) 5:1
24.05.2015 17:00 22 кръг Д Урвич (Панчарево) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 София 2010 (София) 20 15 3 2 74:16 48
2 Академик 1947 (София) 20 14 2 4 71:30 44
3 Гранит (Владая) 20 13 1 6 67:40 40
4 Септември (София) 19 13 1 5 64:21 40
5 Урвич (Панчарево) 20 8 0 12 38:60 24
"А" ОГ София (столица) - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
31.05.2015 17:00 - Г Сокол (кв.Бенковски, Сф) 2:2

София 2010 (София)

ЮСВ: София - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2014 17:00 1 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 5:0
12.09.2014 17:00 2 кръг Д Конелиано (Герман) 6:1
19.09.2014 17:00 3 кръг Г Левски (София) 1:1
26.09.2014 17:00 4 кръг Д Локомотив (София) 4:1
03.10.2014 16:00 5 кръг Г Оборище (Панагюрище) 5:1
10.10.2014 16:00 6 кръг Д Оскар ЕЛ (София) 1:1
17.10.2014 16:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1
24.10.2014 16:00 8 кръг Д Септември (София) 3:1
31.10.2014 14:00 9 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
07.11.2014 14:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
14.11.2014 14:00 11 кръг Д Миньор (Перник) 0:2
21.11.2014 14:00 12 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
28.11.2014 14:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
27.02.2015 14:00 14 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
06.03.2015 12:00 15 кръг Г Конелиано (Герман) 1:1
23.03.2015 16:00 16 кръг Д Левски (София) 1:2
20.03.2015 15:00 17 кръг Г Локомотив (София) 0:2
27.03.2015 16:00 18 кръг Д Оборище (Панагюрище) 6:1
03.04.2015 16:00 19 кръг Г Оскар ЕЛ (София) 3:1
10.04.2015 16:00 20 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:2
17.04.2015 16:00 21 кръг Г Септември (София) 1:2
- 22 кръг
почива
01.05.2015 15:00 23 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
08.05.2015 17:00 24 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
15.05.2015 15:00 25 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 11:0
22.05.2015 17:00 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Миньор (Перник) 24 16 4 4 47:18 52
5 Локомотив (София) 24 14 4 6 56:29 46
6 София 2010 (София) 24 12 6 6 62:28 42
7 Септември (София) 24 12 3 9 55:37 39
8 Оскар ЕЛ (София) 24 8 3 13 45:58 27

София 2010 "Б" (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2014 14:00 1 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, Сф) 4:0
13.09.2014 17:00 2 кръг Г Елит (София) 2:1
20.09.2014 14:00 3 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:0
27.09.2014 17:00 4 кръг Г Легия (София) 7:0
01.10.2014 17:00 5 кръг Д Академик 1947 (София) 4:0
11.10.2014 16:00 6 кръг Г Правец 99 (Правец) 2:2
18.10.2014 15:00 7 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:2
25.10.2014 16:00 8 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) анл.
02.11.2014 18:00 9 кръг Д Ботев 57 (София) 1:2
08.11.2014 14:00 10 кръг Д Витоша "Б" (Бистрица) 1:0
15.11.2014 14:00 11 кръг Г Спортист 2012 (Своге) 3:0
21.04.2015 14:00 12 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, Сф) 0:2
16.04.2015 14:00 13 кръг Д Елит (София) 0:3
29.04.2015 14:00 14 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
28.03.2015 14:00 15 кръг Д Легия (София) 8:0
01.04.2015 14:00 16 кръг Г Академик 1947 (София) 2:0
25.03.2015 15:00 17 кръг Д Правец 99 (Правец) 5:1
18.04.2015 14:00 18 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:2
- 19 кръг
почива
02.05.2015 14:00 20 кръг Г Ботев 57 (София) 1:2
09.05.2015 14:00 21 кръг Г Витоша "Б" (Бистрица) 2:2
16.05.2015 14:00 22 кръг Д Спортист 2012 (Своге) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски-Раковски (София) 20 12 2 6 44:24 38
4 Ботев 57 (София) 20 11 4 5 75:28 37
5 София 2010 "Б" (София) 20 11 2 7 50:21 35
6 Сокол (кв.Бенковски, София) 20 9 5 6 34:30 32
7 Правец 99 (Правец) 20 7 6 7 34:37 27

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 12 място
2014/2015 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2016 8.369 59
април 2016 17.805 23
март 2016 11.906 39
ноември 2015 4.797 82
октомври 2015 6.947 67
август 2015 1.878 88
всички

Интернет страници