Сокол (кв.Бенковски, София)

BGSupporters форум

Сокол (кв.Бенковски, София)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2014 17:00 1 кръг Г Сокол (Негован) 4:1
14.09.2014 17:00 2 кръг Д София спорт (София) 7:2
21.09.2014 17:00 3 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:2
15.10.2014 16:00 4 кръг Д Левски (Чепинци) 7:3
03.10.2014 16:00 5 кръг Г Въстаник (Войнеговци) 5:2
12.10.2014 16:00 6 кръг Д Спартак (Подгумер) 3:2
19.10.2014 16:00 7 кръг Г Вихър (кв.Требич, Сф) 0:2
26.10.2014 15:00 8 кръг Д Изтребител (Иваняне) 3:2
02.11.2014 15:00 9 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) анл.
01.04.2015 16:00 10 кръг Д Сокол (Негован) 5:2
29.03.2015 15:00 11 кръг Г София спорт (София) 2:0
05.04.2015 16:00 12 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:1
19.04.2015 16:00 13 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
26.04.2015 16:00 14 кръг Д Въстаник (Войнеговци) 3:1
03.05.2015 16:00 15 кръг Г Спартак (Подгумер) 2:0
10.05.2015 17:00 16 кръг Д Вихър (кв.Требич, Сф) 1:0
17.05.2015 17:00 17 кръг Г Изтребител (Иваняне) 2:1
24.05.2015 17:00 18 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (кв.Бенковски, София) 17 15 0 2 56:22 45
2 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 18 12 2 4 41:16 38
3 Спартак (Подгумер) 18 11 1 6 42:31 34
4 Вихър (кв.Требич, София) 18 10 1 7 38:21 31
5 София спорт (София) 18 9 0 9 34:39 27
"А" ОГ София (столица) - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
31.05.2015 17:00 - Д София 2010 (София) 2:2

Сокол (кв.Бенковски, София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2014 14:00 1 кръг Г София 2010 "Б" (София) 0:4
13.09.2014 17:00 2 кръг Д Витоша "Б" (Бистрица) 2:2
20.09.2014 17:00 3 кръг Г Спортист 2012 (Своге) 1:3
27.09.2014 17:00 4 кръг Г Ботев 57 (София) 0:0
15.10.2014 15:00 5 кръг Д Елит (София) 0:0
11.10.2014 16:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1
19.10.2014 12:00 7 кръг Д Легия (София) 5:0
04.11.2014 13:00 8 кръг Г Академик 1947 (София) 1:1
01.11.2014 14:00 9 кръг Д Правец 99 (Правец) 2:1
08.11.2014 14:00 10 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:5
15.11.2014 14:00 11 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) анл.
21.04.2015 14:00 12 кръг Д София 2010 "Б" (София) 2:0
13.03.2015 13:00 13 кръг Г Витоша "Б" (Бистрица) 0:2
15.04.2015 14:00 14 кръг Д Спортист 2012 (Своге) 5:1
29.04.2015 12:00 15 кръг Д Ботев 57 (София) 2:0
01.04.2015 14:00 16 кръг Г Елит (София) 0:3
04.04.2015 14:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
18.04.2015 14:00 18 кръг Г Легия (София) 3:0
26.04.2015 14:00 19 кръг Д Академик 1947 (София) 3:2
02.05.2015 14:00 20 кръг Г Правец 99 (Правец) 2:3
09.05.2015 14:00 21 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев 57 (София) 20 11 4 5 75:28 37
5 София 2010 "Б" (София) 20 11 2 7 50:21 35
6 Сокол (кв.Бенковски, София) 20 9 5 6 34:30 32
7 Правец 99 (Правец) 20 7 6 7 34:37 27
8 Спортист 2012 (Своге) 20 7 1 12 37:58 22

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници