Йълдъръм (Яребица)

BGSupporters форум

Йълдъръм (Яребица)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Д Вихър (Любен) 1:5
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:2
19.09.2020 17:00 3 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:0
26.09.2020 17:00 4 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 4:0
03.10.2020 16:00 5 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:5
10.10.2020 16:00 6 кръг Д Чернолик (Чернолик) 4:1
17.10.2020 16:00 7 кръг Г Галактика (Черник) 5:1
24.10.2020 15:00 8 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:2
01.11.2020 15:00 9 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 1:0
- 10 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 11 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 13 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 14 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 15 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 16 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 17 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 18 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 7 2 0 30:5 23
2 Вихър (Любен) 9 6 3 0 29:7 21
3 Йълдъръм (Яребица) 9 6 0 3 22:16 18
4 Караджата (Брадвари) 9 3 6 0 21:16 15
5 Чернолик (Чернолик) 9 4 2 3 17:19 14

Йълдъръм (Яребица)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 15:00 1 кръг Д Вихър (Любен) 4:2
13.09.2020 15:00 2 кръг Г Караджата (Брадвари) 0:4
19.09.2020 15:00 3 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
26.09.2020 15:00 4 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:0
03.10.2020 14:00 5 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3
10.10.2020 14:00 6 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:0
17.10.2020 14:00 7 кръг Г Галактика (Черник) 1:3
24.10.2020 13:00 8 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
01.11.2020 13:00 9 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:3
- 10 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 11 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 12 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 13 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 14 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 15 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 16 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 17 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 18 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Любен) 9 4 3 2 25:13 15
5 Караджата (Брадвари) 9 4 1 4 21:21 13
6 Йълдъръм (Яребица) 9 4 1 4 15:15 13
7 Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 3 2 4 17:17 11
8 Победа 2009 (Вокил) 9 3 0 6 9:24 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 6 място
2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 4 място
2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място
2011/2012 А ОФГ СС 5 място
2010/2011 А ОФГ СС 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници