Йълдъръм (Яребица)

BGSupporters форум

Йълдъръм (Яребица)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 3:2
23.09.2023 17:00 2 кръг Г Караджата (Брадвари) 0:4
01.10.2023 16:00 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
08.10.2023 16:00 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:0
14.10.2023 16:00 5 кръг Г Вихър (Любен) 0:2
21.10.2023 16:00 6 кръг Д Галактика (Черник) 5:0
04.11.2023 15:00 7 кръг Г Вихър (Боил) 2:6
11.11.2023 15:00 8 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 0:4
18.11.2023 15:00 9 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
- 10 кръг Г Кале 2023 (Руйно) -:-
- 11 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 12 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 14 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 15 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 16 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 17 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 18 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Вихър (Любен) 9 7 0 2 24:11 21
4 Караджата (Брадвари) 9 4 2 3 19:18 14
5 Йълдъръм (Яребица) 9 4 0 5 16:21 12
6 Правда 1944 (Правда) 9 3 2 4 15:20 11
7 Вихър (Боил) 9 3 1 5 18:19 10

Йълдъръм (Яребица)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:30 1 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 3:0
23.09.2023 15:30 2 кръг Г Караджата (Брадвари) 5:1
01.10.2023 14:30 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:0
08.10.2023 14:30 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:0
14.10.2023 14:30 5 кръг Г Вихър (Любен) 3:4
21.10.2023 14:30 6 кръг Д Галактика (Черник) 1:0
04.11.2023 13:30 7 кръг Г Вихър (Боил) 2:2
11.11.2023 13:30 8 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 3:0
18.11.2023 13:30 9 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:0
- 10 кръг Г Кале 2023 (Руйно) -:-
- 11 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 12 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 14 кръг Д Вихър (Любен) -:-
- 15 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 16 кръг Д Вихър (Боил) -:-
- 17 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 18 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Йълдъръм (Яребица) 9 7 1 1 26:7 22
2 Галактика (Черник) 9 7 0 2 25:3 21
3 Вихър (Любен) 9 7 0 2 33:13 21
4 Вихър (Боил) 9 6 1 2 24:11 19
5 Дулово 2006 (Дулово) 9 4 1 4 15:15 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СС 4 място
2021/2022 - -
2020/2021 А ОФГ СС 4 място
2019/2020 А ОФГ СС 6 място
2018/2019 А ОФГ СС 7 място
2017/2018 А ОФГ СС 4 място
2016/2017 А ОФГ СС 6 място
2015/2016 А ОФГ СС 5 място
2014/2015 А ОФГ СС 8 място
2013/2014 А ОФГ СС 2 място
2012/2013 А ОФГ СС 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници