Галактика (Черник)

BGSupporters форум

Галактика (Черник)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
23.09.2023 17:00 2 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:4
30.09.2023 16:00 3 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
07.10.2023 16:00 4 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 2:2
14.10.2023 16:00 5 кръг Д Караджата (Брадвари) 2:2
21.10.2023 16:00 6 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:5
04.11.2023 15:00 7 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:3
11.11.2023 15:00 8 кръг Г Вихър (Любен) 0:4
19.11.2023 15:00 9 кръг Д Правда 1944 (Правда) 0:3
16.03.2024 15:30 10 кръг Г Вихър (Боил) 1:2
23.03.2024 15:30 11 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 1:2
30.03.2024 15:30 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:4
06.04.2024 16:30 13 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 2:2
13.04.2024 16:30 14 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:3
21.04.2024 16:30 15 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
06.05.2024 16:30 16 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:3
11.05.2024 17:30 17 кръг Д Вихър (Любен) 0:2
18.05.2024 17:30 18 кръг Г Правда 1944 (Правда) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кале 2023 (Руйно) 18 6 4 8 31:39 22
7 Правда 1944 (Правда) 18 4 2 12 25:56 14
8 Чернолик (Чернолик) 18 4 1 13 20:39 13
9 Галактика (Черник) 18 3 3 12 20:47 12
10 Йълдъръм (Яребица) 18 4 0 14 16:48 12

Галактика (Черник)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Д Вихър (Боил) 3:0
23.09.2023 15:30 2 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:1
30.09.2023 14:30 3 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
07.10.2023 14:30 4 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 4:0
14.10.2023 14:30 5 кръг Д Караджата (Брадвари) 7:0
21.10.2023 14:30 6 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:1
04.11.2023 13:30 7 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:0
11.11.2023 13:30 8 кръг Г Вихър (Любен) 2:1
19.11.2023 13:30 9 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
16.03.2024 14:00 10 кръг Г Вихър (Боил) 1:0
23.03.2024 14:00 11 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 5:0
30.03.2024 14:00 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:1
06.04.2024 15:00 13 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 5:0
13.04.2024 15:00 14 кръг Г Караджата (Брадвари) 3:0
21.04.2024 15:00 15 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:1
06.05.2024 15:00 16 кръг Г Чернолик (Чернолик) 4:0
11.05.2024 16:00 17 кръг Д Вихър (Любен) 3:1
18.05.2024 16:00 18 кръг Г Правда 1944 (Правда) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Галактика (Черник) 18 16 0 2 56:7 48
2 Вихър (Боил) 18 14 1 3 60:14 43
3 Йълдъръм (Яребица) 18 14 1 3 55:13 43
4 Вихър (Любен) 18 13 0 5 60:28 39
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 9 0 9 22:31 27
ЮМВ: Силистра - Областна група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
25.05.2024 15:30 - Г Левски 96 (Главиница) 0:1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СС 6 място
2021/2022 А ОФГ СС 8 място
2020/2021 А ОФГ СС 7 място
2019/2020 А ОФГ СС 7 място
2018/2019 А ОФГ СС 6 място
2017/2018 А ОФГ СС 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ СС 9 място
2014/2015 А ОФГ СС 5 място
2013/2014 А ОФГ СС 9 място
2012/2013 А ОФГ СС 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници