Вихър (Любен)

BGSupporters форум

Вихър (Любен)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 4:3
23.09.2023 17:00 2 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
01.10.2023 16:00 3 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 5:1
07.10.2023 16:00 4 кръг Г Караджата (Брадвари) 4:1
14.10.2023 16:00 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:0
22.10.2023 16:00 6 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:0
04.11.2023 15:00 7 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
11.11.2023 15:00 8 кръг Д Галактика (Черник) 4:0
18.11.2023 15:00 9 кръг Г Вихър (Боил) 0:4
17.03.2024 15:30 10 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 4:0
23.03.2024 15:30 11 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:0
31.03.2024 15:30 12 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 2:1
06.04.2024 16:30 13 кръг Д Караджата (Брадвари) 4:0
13.04.2024 16:30 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 3:0
21.04.2024 16:30 15 кръг Д Чернолик (Чернолик) 6:0
27.04.2024 16:30 16 кръг Г Правда 1944 (Правда) 5:0
11.05.2024 17:30 17 кръг Г Галактика (Черник) 2:0
18.05.2024 17:30 18 кръг Д Вихър (Боил) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 15 1 2 44:9 46
2 Вихър (Любен) 18 15 1 2 54:12 46
3 Дулово 2006 (Дулово) 17 14 0 3 44:15 42
4 Караджата (Брадвари) 18 8 3 7 33:31 27
5 Вихър (Боил) 18 8 1 9 39:33 25

Вихър (Любен)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 6:3
23.09.2023 15:30 2 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:1
01.10.2023 14:30 3 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 5:0
07.10.2023 14:30 4 кръг Г Караджата (Брадвари) 6:1
14.10.2023 14:30 5 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:3
22.10.2023 14:30 6 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:0
04.11.2023 13:30 7 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
11.11.2023 13:30 8 кръг Д Галактика (Черник) 1:2
18.11.2023 13:30 9 кръг Г Вихър (Боил) 2:3
17.03.2024 14:00 10 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 3:1
23.03.2024 14:00 11 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 4:0
31.03.2024 14:00 12 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 1:0
06.04.2024 15:00 13 кръг Д Караджата (Брадвари) 3:0
13.04.2024 15:00 14 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
21.04.2024 15:00 15 кръг Д Чернолик (Чернолик) 8:0
27.04.2024 15:00 16 кръг Г Правда 1944 (Правда) 6:1
11.05.2024 16:00 17 кръг Г Галактика (Черник) 1:3
18.05.2024 16:00 18 кръг Д Вихър (Боил) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Вихър (Боил) 18 14 1 3 60:14 43
3 Йълдъръм (Яребица) 18 14 1 3 55:13 43
4 Вихър (Любен) 18 13 0 5 60:28 39
5 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 9 0 9 22:31 27
6 Правда 1944 (Правда) 18 5 2 11 25:45 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СС 7 място
2021/2022 А ОФГ СС 5 място
2020/2021 А ОФГ СС 1 място
2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 4 място
2015/2016 А ОФГ СС 1 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници