Чернолик (Чернолик)

BGSupporters форум

Чернолик (Чернолик)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 2:3
30.09.2023 16:00 3 кръг Д Караджата (Брадвари) 1:2
08.10.2023 16:00 4 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
15.10.2023 16:00 5 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:4
22.10.2023 16:00 6 кръг Д Вихър (Любен) 0:1
04.11.2023 15:00 7 кръг Г Галактика (Черник) 3:0
12.11.2023 15:00 8 кръг Д Вихър (Боил) 0:2
19.11.2023 15:00 9 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:3
17.03.2024 15:30 10 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3
24.03.2024 15:30 11 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 0:2
30.03.2024 15:30 12 кръг Г Караджата (Брадвари) 1:1
07.04.2024 16:30 13 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
14.04.2024 16:30 14 кръг Г Правда 1944 (Правда) 2:1
21.04.2024 16:30 15 кръг Г Вихър (Любен) 0:6
06.05.2024 16:30 16 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
12.05.2024 17:30 17 кръг Г Вихър (Боил) 1:3
18.05.2024 17:30 18 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кале 2023 (Руйно) 18 6 4 8 31:39 22
7 Правда 1944 (Правда) 18 4 2 12 25:56 14
8 Чернолик (Чернолик) 18 4 1 13 20:39 13
9 Галактика (Черник) 18 3 3 12 20:47 12
10 Йълдъръм (Яребица) 18 4 0 14 16:48 12

Чернолик (Чернолик)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 15:30 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:0
24.09.2023 15:30 2 кръг Г Кале 2023 (Руйно) 1:1
30.09.2023 14:30 3 кръг Д Караджата (Брадвари) 5:1
08.10.2023 14:30 4 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
15.10.2023 14:30 5 кръг Д Правда 1944 (Правда) 1:2
22.10.2023 14:30 6 кръг Д Вихър (Любен) 0:3
04.11.2023 13:30 7 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
12.11.2023 13:30 8 кръг Д Вихър (Боил) 0:3
19.11.2023 13:30 9 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) 0:3
17.03.2024 14:00 10 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
24.03.2024 14:00 11 кръг Д Кале 2023 (Руйно) 1:0
30.03.2024 14:00 12 кръг Г Караджата (Брадвари) 8:0
07.04.2024 15:00 13 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:1
14.04.2024 15:00 14 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:3
21.04.2024 15:00 15 кръг Г Вихър (Любен) 0:8
06.05.2024 15:00 16 кръг Д Галактика (Черник) 0:4
12.05.2024 16:00 17 кръг Г Вихър (Боил) 0:3
18.05.2024 16:00 18 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дулово 2006 (Дулово) 18 6 2 10 30:34 20
7 Правда 1944 (Правда) 18 5 2 11 25:45 17
8 Чернолик (Чернолик) 18 4 1 13 19:42 13
9 Кале 2023 (Руйно) 18 2 3 13 16:46 9
10 Караджата (Брадвари) 18 1 2 15 12:95 5

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СС 5 място
2021/2022 А ОФГ СС 6 място
2020/2021 А ОФГ СС 3 място
2019/2020 А ОФГ СС 5 място
2018/2019 А ОФГ СС 3 място
2017/2018 А ОФГ СС 9 място
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ СС 8 място
2014/2015 А ОФГ СС 6 място
2013/2014 А ОФГ СС 4 място
2012/2013 А ОФГ СС 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници